Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Zonkó Csodabazára Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Zonkó Csodabazára Lavhan10
A "teremtők"
Zonkó Csodabazára Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Zonkó Csodabazára Z5iV7

Zonkó Csodabazára Iy8inetzk97pmgse73s7

Zonkó Csodabazára Szjgv


Zonkó Csodabazára 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Zonkó Csodabazára

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Zonkó Csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó Csodabazára   Zonkó Csodabazára Icon_minitimeKedd 21 Aug. - 11:10

Játék vége!
Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Zonkó Csodabazára Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Zonkó Csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: re: Zonko   Zonkó Csodabazára Icon_minitimeHétf. 20 Aug. - 23:53

Mikor azt mondta szomjas, mondtam neki: -Gyere meghívlak egy vajsörre. Megkérdezte aggódva, nem fázom-e akkor persze hogy azt mondtam nem, ne aggódjon értem, ő fontosabb. Ginny persze minden kirakatnál megállt így minden boltnál kapott ajándékot, egy puszit tőlem. Mikor a kocsmához értünk, rengeteg griffendélessel találkoztunk, Seamussal meg Creevy-ékkel is. - Emlékszem azt is kérdezték -kíváncsian és felháborodottan egyszerre- hogy a rendelet ellenére mért vagyunk mással. Lazán és nyugodtan válaszoltam nekik miután megráztam a fejemet, mert az összes előre álló tincsem a szemembe lógott: Nem vagyunk mással, mi még nem kaptuk kézhez a rendeletet.
Aztán faképnél hagyva a többieket, bementünk, persze nem Ronék közelében ültünk le, hanem egy eldugott sarokban, és némán néztük egymást ivás közben, aztán a homályban -remélve, hogy nem vesz észre senki -szép nyugodtan szájon csókoltam Ginnyt. Az én Ginnymet. Ő nem húzódott el és visszacsókolt.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Zonkó Csodabazára Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Zonkó Csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó Csodabazára   Zonkó Csodabazára Icon_minitimePént. 17 Aug. - 1:11

Harry Potter

- Most , hogy így mondod beülhetnénk a Három seprűbe! Mostmár nem fázok , köszi a kabátot. De te nem fogsz megfagyni ? - kérdeztem aggódva Harrytől.A fiú rám nézett és megrázta fejét. Azon a rakoncátlan fürtjei táncot jártak. Harryvel minden kirakatot megnéztünk. Párszor megálltunk , és mindig kaptam puszit.
Már mindenhol jártunk , vettem pennákat , ő is vett valami furcsa dolgot. Majd végre valahára elértünk a három seprűbe.
Amikor odaértünk egy csomó griffendéles jött ki az ajtón. Köszöntek nekünk , és néhánnyal le is álltunk beszélgetni. Megkérdezték , hogy a rendelet ellenére is mással vagyunk ? De nekünk az a szerencsénk , hogy még nem kaptuk meg a bagoly által hozott rémisztő levelet. Remélem Harryt adja nekem a sors... Jelen esetben a Minisztérium. Ezen gondolattól megborzongtam és szorosabban bújtam Harryhez.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Zonkó Csodabazára Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Zonkó Csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: re: Zonko   Zonkó Csodabazára Icon_minitimeCsüt. 16 Aug. - 20:27

Ginny Weasley

Minek törődjek velük? Hadd kiabáljanak, csak irigykednek...Ginnynél jobbat elképzelni sem tudok. És a mai napomat semmi nem fogja elrontani. Arra gondoltam...-mogyogtam magamban- vennem kéne Ginnynek valami személyes ajándékot. Mentünk is háta a vicces dolgok felé, mikor egyszercsak megállt, - figyelmesen és érdeklődve vártam a fejleményt- mikor meg sem gondolva az ötletet, magamhoz húztam és megcsókoltam. Ő pedig visszacsókolt. Ennél jobb ajándékot nem is adhattam volna! -Gondoltam.
A boltról meg is feledkezve, kiléptünk köpenyemet a vállára terítettem, és kiléptünk a szélbe. Megkérdeztem őt, az újdonsült barátnőmet: - Nem vagy szomjas, Ginny? Nem fázol? Így indultunk útnak a szállingozó hópihék között a varázslófalu főűtján...
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Zonkó Csodabazára Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Zonkó Csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó Csodabazára   Zonkó Csodabazára Icon_minitimeCsüt. 16 Aug. - 8:30

Harry Potter

Harryvel elindultunk Roxmorts felé , de nem akárhogyan kézen fogva. Miközben mi lefele tartottunk páran már felfele jöttek. Páran be is szóltak. ˝Mi van Potter becsajoztál ? ˝vagy olyanokat mondtak , hogy ˝Weasley meg van az új családtag ? ˝ Gúnyolódjatok csak. Gondoltam magamban , közben Harryvel egyre messzibb jutottunk el , majd betértünk Zonkó Csodabazáráb. Úgy gondoltam veszek valami furcsa dolgot kettőnknek.
- Harry innen merre menjünk ? -kérdeztem érdeklődve páromtól. Ő csak nézett engem , én meg őt. Egy elég eldugott részen voltunk a boltnak. Harry közeledett felém majd megcsókolt. Micsoda perzselő ajkak! Sose szeretném másét csókolni. A Harryé a legcsodálatosabb! Imádom!
Csak nézünk egymásra , nem telünk be egymás tekintetével. Egy ideig csak álltunk ott és néztük egymást , majd elindultunk kifelé.
Kint elég hideg szél fújt ezért Harry átölelt. Imádom az ölelését... Megnyugtató.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Zonkó Csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Zonkó Csodabazára   Zonkó Csodabazára Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 1:58

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Zonkó Csodabazára Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zonkó Csodabazára   Zonkó Csodabazára Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zonkó Csodabazára
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Roxmorts-
Ugrás: