Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Szökőkút Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Szökőkút Lavhan10
A "teremtők"
Szökőkút Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Szökőkút Z5iV7

Szökőkút Iy8inetzk97pmgse73s7

Szökőkút Szjgv


Szökőkút 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Szökőkút

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút Icon_minitimeVas. 9 Dec. - 2:45

Játék vége!
Szabad játéktér!

indok: játékos hiánya
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Michael Corner
Admin/6. évfolyamos diák
Michael Corner


Tartózkodási hely : Hollóhát Klubhelyiség vagy bárhol máshol a Roxfortban.
Házad : Hollóhát
: Szökőkút Tumblr_m7dcjm0kaW1rptgvpo2_250
Ego Egér by Hermione
Micy by Hermione
Micsel by Fred
Iron Man by Fred
Michelin bábu by Hermione
Mickey egér by Hermione
Májköl by Susan
MikeMause by Daphne
Miccske by Ginny
MicaMiccs by Ginny
Májk by Harry
Mic by Ernie
Mikey by Katie
MiszterMici by Nympha

Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút Icon_minitimeVas. 2 Szept. - 11:17

☻ Katie Bell ☻


Sosem adatott meg nekem a lehetőség ahhoz, hogy tudjam milyen lehet valakit testvérként szeretni. Osztozni egy ajándékon amit a szüleimtől kaptam, tudni azt, hogy biztos lesz valaki akire egyszer az életem során számíthatok, mert a testvérem. Mindennél jobban szerettem volna ha egyszer, legalább egyszer közlik velem a szüleim, hogy kis tesóm fog születni, de nem. Számukra elég ha én létezem, de közben észre sem veszik, hogy mennyire elkényeztetnek és semmi sem tetszik ami nincs úgy ahogy én szeretném.
Kíváncsi vagyok milyen lehet egy ikertestvérrel együtt élni. Vajon jó móka lehet becsapni másokat azzal, hogy az ikertestvérünknek adjuk ki magunk? Nem is tudom. De azt igen, hogy mindig nevetve néztem ahogy a Weasley ikrek a folyóson, a Nagy terembe, az udvaron vagy bárhol máshol valamilyen csínyen törték az agyuk.
A folyosón sétáltam, egyedül Terry és Anthony kísérete nélkül. Úgy hiszem most nem volt szükségem testőrökre sem pedig kísérőkre akik nélkül egy tapodtat se tennék meg. Egyszerűen nem kellett elkísérni ha egy kis friss levegőre vágytam, lehetőleg egy a Mágiaügyi Minisztériumtól mentes helyen, ahol még eszembe se juthat a rendeletük. Nem, én még mai napig sem, hiszem el, hogy szerelem nélkül kell valakit feleségül vennem. Még a szüleimnek sem engedelmeskednék ha ilyesmibe szólnának bele, nemhogy a Mágiaügyi Minisztériumnak. Nem ismerem elégé Susant, nem tudom mire számíthatok. Egyáltalán örül annak, hogy hozzám kell jönnie? Semmilyen információt sem tudtam meg. Tőle meg ilyesmit egy picikét tabu téma lenne kérdezni vagy talán tévedek? Ha én nem merek odaállni elé és megkérdezni, hogy szeret-e és minden kétely nélkül lenne a feleségem akkor ő sem kérdezné meg tőlem ugyanezt fordítva csak a feleség szót kicserélve a férjre.
Unottan körbe néztem és sikeresen elkönyveltem, hogyha szomorú arccal látnak engem végigmenni a folyósokon akkor tuti biztos, senki sem fog szóba állni velem. Mindenki tudja, hogyha nem vagyok vidám akkor jön a világ vége, ha jön a világ vége akkor bármibe belekötök, ha bármibe belekötök az senkinek sem lesz jó, főleg annak aki megszánt és szóba állt velem. Pontosan azért, hogy mindenkit megmentsek a látszólag rossz kedvem elől az udvaron lévő szökőkúthoz sétáltam, ahol egyelőre rajtam kívül nem volt senki. De nem is bántam azt, hogy egyedül vagyok, a lényeg senkit sem sértek meg és ez jó, azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Szökőkút   Szökőkút Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 6:23

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Szökőkút Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szökőkút   Szökőkút Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szökőkút
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Külső rész-
Ugrás: