Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Mézesfalás Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Mézesfalás Lavhan10
A "teremtők"
Mézesfalás Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Mézesfalás Z5iV7

Mézesfalás Iy8inetzk97pmgse73s7

Mézesfalás Szjgv


Mézesfalás 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Mézesfalás

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kwang Soo-Yong

Kwang Soo-Yong


Tartózkodási hely : Nem akarod tudni
Házad : Hollóhát

Mézesfalás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mézesfalás   Mézesfalás Icon_minitimeVas. 25 Nov. - 1:46

Sally és Yong



Roxmorts varázslók lakta kisvárosa mindig is remek kikapcsolódás volt az iskola megfáradt, vagy éppen unatkozó tanulóinak, akik itt természetesen viselkedve is élvezhették a szünet szépségeit. Meg persze remek helyszín a titkos találkákra is, hiszen itt véletlenül sincs hopp tilalom, ha valaki elég leleményes, fel sem tűnik, ha egész nap nem látják a kedves társai. Nem, én nem akarok eltűnni innen, én kivételesen menteni jöttem ide, ugyanis a húgom még mindig nagyon jól tudja, miként lágyítsa meg a szívemet. Nem mondom, hogy olyan szikla lenne, de a szüleimnek csípőből nemet tudok mondani bármilyen kérésre, ha az nekem nem tetszik, viszont az én szertelen testvéremnek megvan az a különleges képessége, hogy a boci szemei segítségével bármiről meg tud győzni. Most éppen sikerült kikönyörögnie, hogy ide jöjjek érte és egy időre szórakoztassam, mert unatkozik az iskolában, amit persze nem nagyon tudok még neki sem elhinni. Nem rossz füllentő, de ismerem annyira, hogy tudjam, csupán emiatt nem nyúzott volna két hétig levelekkel és állandó bagolyáradattal, ennél azért többről van szó. A fejem meg persze fájhat, mert vagy sikerült valamit elkövetnie megint, amiből nem tud kimászni, na, ebben mintha magamat látnám időnként, vagy pedig megint fiúügyek miatt nyúz engem. A harmadik lehetőség, hogy valamelyik barátnője kérésére teszi, aki szerint én olyan cuki vagyok és biztos nagyon jó lenne velem is megismerkedni, már fel sem merül a fejemben, kivételesen, mert ennyire azért nem elszánt a kedves fiatal testvérem. Mivel azonban korábban érkeztem, mármint a húgom ébredési szokásait tekintve, kénytelen vagyok elfoglalni magam még egy kis időre, mielőtt sikeresen rám találna az előre kiegyezett helyen, vagyis Zonkónál. Még mielőtt egy kisebb, iskolásokból álló csoport elkezdené a helyet megtölteni, van időm körülnézni az édességek között, mert van egy nagyon jó megérzésem arra, hogy ma még nem fog megártani egy nagy adag csokoládé. Ráérősen válogathatok a különböző gyümölcsös habokkal megtöltött golyók és mindenféle egyéb édesség között, az eladók szívesen pihentek meg egy kicsit, mielőtt a nagyobb roham elkezdődik. Igaz, azért kaptam pár ferde pillantást tőlük, de ez leginkább a kinézetemnek köszönhető, hiszen a fekete, mert az nem olyan feltűnő, talár alatt még mindig inkább muglik számára természetes viselet lapul. Ez van, abból a világból jövök, és oda is megyek vissza, hogy mikor, a húgomon múlik a dolog...
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Mézesfalás Empty
TémanyitásTárgy: Mézesfalás   Mézesfalás Icon_minitimeHétf. 9 Júl. - 21:48

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
 
Mézesfalás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Roxmorts-
Ugrás: