Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Szárnyas Vadkan Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Szárnyas Vadkan Lavhan10
A "teremtők"
Szárnyas Vadkan Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Szárnyas Vadkan Z5iV7

Szárnyas Vadkan Iy8inetzk97pmgse73s7

Szárnyas Vadkan Szjgv


Szárnyas Vadkan 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Szárnyas Vadkan

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Icon_minitimeVas. 9 Dec. - 2:58

Játék vége!
Szabad játéktér!

indok: játékos hiánya
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Angelina Johnson
Boszorkány/Bűbájtan tanár
Angelina Johnson


Házad : Griffendél
: Szárnyas Vadkan Oie4181333xeqfupo

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Icon_minitimeVas. 7 Okt. - 4:43

Alicia Spinnet & Katie Bell & Angelina Johnson
Szárnyas Vadkan Tumblr_ldjjr75uDW1qbpn58
Roxmorts - Szárnyas Vadkan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Már vagy ezer éve nem sétáltam le Roxmortsba. Annak idején, amikor még diák voltam a Roxfortban, majdnem minden lehetőséget kihasználtunk a csajokkal, hogy itt legyünk. De most, hogy tanár ként térhettem vissza arra a helyre ahol, eddig a tanulmányaimat végeztem, olyan furan érzem magma. Azok az arcok akik régebben a barátaim votak, most a diákjaim lettek éssokan közűlük ugyan olyan zavarban vannak, mint én amikor bejönnek hozzám órára.
    De most nem ezért vagyok itt. Sokkal fontosabb dogom van mint az, hogy ilyen kis csipcsup ügyeken aggódjam. Már jó ideje lebeszéltem Ali-vel és Katie-vel, hogy a itt találkozunk. Mégpedig a Szárnyas Vadkanban. Végtére is semi kedvem a sok diákkal egy légtérbe lenni és azt figyelni, hogy mennyire paráznak attól, hogy valami szankciót fogok
    Kieszközölni a viselkedésükre. De most könyörgöm, olyan gonosznak nézek én ki?
    Ahogy végigsétáltam az úton a poros, és cseppet sem olyan bizalomgerjesztő helyig, végig az motoszkált bennem, hogy milyen jó lesz végre újra együtt lenni a lányokkal. Szépen lassan csak elérkeztem az eldugott kis helyre, és kisvártatva ugyan de beléptem az ajtón. Odasétáltam a pulthoz és körülnéztem, hogy nics e már véletlenül valamelyikük. Abban a pillanatban verge megláttam az egyik legjobb barátnőmet az egyik ablakhoz közel eső, asztalnál ült és kifelé bámult.
    - Alicia! Szia! – siettem oda hozzá, miközbenegy fülig érő mosoly terült szét az arcomon.
    El sem tudom hinni, hogy ilyen jó érzéssel tölt el amikor a zégen nem látott barátnőmet újra láthatom. Nem is tudom mihez hasonlítani. Alicia, hát ő Alicia. Igaz, hogy Katie és én nap mint nap találkozunk az iskolában, de Ali mégis csak más. Ő olyan nekünk mint egy kis kakukk tojás, aki már nem tartozik a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola tanulója és esetlegesen az én diákom.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
A mi örök trionk!
TAG -Alicia Spinnet & Katie Bell
WEARING -
clothes
WORDCOUNT -
285
SONG -
Ariana Grande - Put Your Hearts Up
CREDIT
erin aka lowearthorbit @ caution
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Boszorkány/Kviddics a javából
Alicia Spinnet


Tartózkodási hely : London
Házad : Griffendél
: Szárnyas Vadkan 452999EllenPage

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Icon_minitimePént. 21 Szept. - 2:44

Katie-nek és Angelinának


Behoppanáltam Roxmortsba, a főútra. Szombat délelőtt volt, az első Roxforti hétvége, amikor kiengedik őket a faluba. Olyan furcsa, hogy idén már nem mehettem vissza! Nem mondom, hogy rossz így az élet, szabadon. Akkor és odamegyek, ahova akarok, nincsenek tanárok, pontlevonás, házak közti rivalizálás, egyenruha, diákcsínyek, házi feladat, veszélyes és dögunalmas órák, éjszakai kóricálás, prefektusok, a klubbhelység... De ezek másrészről iszonyúan hiányoznak! Hét évet éltem a kastélyban és most egyszer csak újra a való életben találom magam, mintha elvettek tőlem egy darabot a varázsvilágból, pedig még mindig ott élek.
Szóval ezen a hétvégén találkozom Katie-vel és Angelinával, már előre leleveleztük, a Szárnyas Vadkanban. Ilyenkor tuti, hogy a Három Seprű tele lesz Roxfortos diákokkal, én pedig egy csöndesebb helyre vágyom, ahol nyugodtan tudunk beszélgetni, nekem is és biztos vagyok benne, hogy nekik is rengeteg mondanivalójuk van.
Beléptem a poros helységbe, ahol félhomály uralkodott. Nem a legvendégcsábítóbb hely a világon, de már olyan régen jártam itt is, hogy jóleső érzés töltött el. Régi emlékfoszlányok és anekdoták jutottak eszembe, amik amilyen gyorsan jöttek, úgy ki is mentek a fejemből, nem álltam le a múlton töprengeni. Egyedül nem jó emlékezni, csak azokkal, akikkel közösek az emlékek.
Odasétáltam a pulthoz és megvártam, hogy a csapos figyelme rámirányuljon.
- Jó napot, három vajsört kérek!- adtam le a rendelést. Bár a lányokat még nem láttam, a biztonság kedvéért nekik is kikértem, ezzel sem telik majd az időnk. Választottam egy, az ablakhoz közel eső, asztalt és leültem mellé, kifelé bámulva, hátha a koszfoltokon át meglátom őket.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 1:59

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Szárnyas Vadkan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szárnyas Vadkan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Roxmorts-
Ugrás: