Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Tisztás Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Tisztás Lavhan10
A "teremtők"
Tisztás Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Tisztás Z5iV7

Tisztás Iy8inetzk97pmgse73s7

Tisztás Szjgv


Tisztás 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Tisztás

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
6. évfolyamos diák
Draco Malfoy


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Mardekár

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás Icon_minitimeCsüt. 27 Jún. - 22:28

Hermione

Lassan már tényleg kezdem érezni, hogy be fogok golyózni, ha továbbra is azon kell gondolkoznom, hogy mi lesz a jövőmmel. A családom jövőjével! Hiszen ha nekem most tényleg el kell vennem Grangert, mert nincs más út, és a többi minisztériumi hülyeség, akkor mit fog lépni a családom? Netán az apám tényleg annyira elszánt lenne, hogy akár képes lenne az egyetlen fiát kitagadni, esetleg még talán meg is ölni? Na pont ez a bökkenő, hogy igen, szerintem képes lenne. Hát mit ne mondjak, igen, ő az apám. "A minta apák példaképe." Ez van. De beletörődök én ebbe? Biztos, hogy nem. Nem vagyok annyira hülye, mint itt a többi idióta majom a Roxfortban, hogy úgy ugráljak, ahogy a minisztérium fütyül! Nem én! Lehet, hogy Potternek meg azoknak a véráruló Weasleynek ez nem jelent semmit, de én az életemmel játszok. Undorító némely embereken végignézni, ahogy azokat a "kiválasztott" lányokat próbálják körbe udvarol. Nem tök mindegy nekik? Úgy is elfogják őket venni. Nem értem ezt a nagy felhajtást. Hogy is volt az a mugli mondat? Nagy húhó a semmiért, azt hiszem.
Nem bírok tovább az ágyamon feküdni és agyalni.
- Kell egy kis friss levegő. - suttogom magam elé. Bár nem értem miért, mert teljesen egyedül vagyok a szobámban. Sőt, szerintem az egész klubhelységünkben. Ilyenkor mindenki már vacsorázni szokott. De nekem egy falat se megy le a torkomon. Főleg ha még majd meglátom a griffendélesek között Pottert, vagy Weasleyt vagy ami a legrosszabb Grangert, még majd hányingerem is.
Ahogy kisétáltam a kastélyból, rögtön a Tiltott rengeteg felé vettem az irányt. Nem értem, hogy miért, csak úgy vitt a lábam. Jó érzés volt nem gondolkodni, csak menni előre Merlin tudja hova.
Amint beértem a rengetegbe és ott is csak sétálgattam tovább, megláttam a Tisztást. De nem voltam egyedül. Na ki más is lett volna, akivel így összehoz a "Sors". Természetesen Hermione Granger.
Először nem is értettem, hogy mit csinál. Fekszik a füvön? Na de mi a fenéért? Hideg és piszkos is, na meg a bogarak. komolyan mondom, nem értem ezt a lányt. Majdnem olyan dilis, mint az Lüke Loveood.
Közelebb megyek, de reménykedem, hogy nem vesz észre. Jobban szeretem én meglepni az áldozataimat, mint hogy ők lepjenek meg engem.
- Mi van Granger? A szobatársaid már nem engednek be a szobádokba, hogy itt kint kell feküdnöd? - kérdeztem gúnyosan, miközben lazán nekidőltem egy közeli kis fának.
Vissza az elejére Go down
Hermione Jane Granger
6. évfolyamos diák
Hermione Jane Granger


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Chrash... That was you and me
Miomami By: Kártya Weasley
Miao, Miau By: Daph
Miocskám By: Hannah
Griffendélesek Super Womane By: Ego Egér

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás Icon_minitimeSzomb. 6 Ápr. - 16:41

~Draco~

Sosem gondoltam volna, hogy valaha ilyen helyzetbe fogok majd kerülni. Az egy dolog, hogy a nem kívánt házasságból kihátrálni, de hogy a büntetés nem más, mint hogy megfosztanak a pálcádtól és a muglik között kell élned... ez valami olyasmi, mintha arra ítélnének, hogy költözzek haza. Ez persze az aranyvérűek számára igazi büntetés, de egy magamfajtának, akinek annyi fájdalmat kellett elszenvednie, igazából nem az. Azt viszont sajnálnám, ha nem fejezhetném be a Roxfortot, vagy ha nem találkozhatnék többet Ginnyékkel, elvégre meglehet, hogy az emlékeimet is elvennék, nem csak a pálcámat. Pálca és tudás nélkül pedig a varázslatom örökké rejtve maradna számomra.
Ilyen komor gondolatok vezéreltek hát a Tiltott Rengetegbe késő délután, miközben diáktársaim figyelő tekintete elől menekültem, hogy higgadtan végiggondolhassam az egészet, amelyet Cassandra Hatch a fejemhez vágott. Nem mintha ez azt jelentené, hogy végiggondolom a dolgot, hogy esetlegesen hozzámenjek Malfoyhoz, ellenben neki valószínűleg sejtése sincs, mi lehet a büntetés. Elvégre nálam jobban valószínűleg csak az utálná ha megfosztanák a nevétől, a pénzétől és a varázspálcájától. Ha csak halvány fogalma is lenne róla, hogy mi vár rá, valószínűleg már régen egy Imperius átokkal kényszerítette volna ki belőlem az igent, egy rögtönzött oltár előtt.
- Mi történik ebben a világban? - tettem fel halkan a kérdést, ahogy végigfeküdtem a tisztán puha füvén tekintetemmel a fölöttem lévő fák koronáját figyeltem, melyek között egy részen kilátszott a kék ég egy szelete, amely megnyugtatóan hatott rám. Az ég kék, a fű pedig zöld és selymes, talán annyira mégsem lehet minden szörnyű.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Tisztás   Tisztás Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 6:27

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Tisztás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tisztás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Külső rész :: Tiltott Rengeteg-
Ugrás: