Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Nymphadora Tonks Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Nymphadora Tonks Lavhan10
A "teremtők"
Nymphadora Tonks Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Nymphadora Tonks Z5iV7

Nymphadora Tonks Iy8inetzk97pmgse73s7

Nymphadora Tonks Szjgv


Nymphadora Tonks 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Nymphadora Tonks

Go down 
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Nymphadora Tonks Empty
TémanyitásTárgy: Nymphadora Tonks   Nymphadora Tonks Icon_minitimeCsüt. 12 Júl. - 3:07


Soha ne adj fel semmit, főleg ha az álmaidról és szerelmedről van szó!



Nymphadora Tonks



Név: Nymphadora Tonks
Becenév: Nympha, Tonks, Dora
Születési hely és idő: Anglia, London; 1973 július 1.
Nem:
Vér: Félvér
Csoport: Boszorkány
Házad: Hugrabug
Foglalkozás: Auror
Pálcád: rózsafa, 11 hüvelyk, unikornisszőr

I am really...


Ami legjobban jellemez, az a szeleburdiság és ügyetlenség. Legalábbis ha nem ismersz rendesen. A barátaimmal kedves és megértő vagyok, az ellenségeimmel pedig gonosz. Vagy olyasmi. Olyankor előveszem a Black-es énemet, és kiállok magamért és a barátaimért. Van, hogy csak csendben meghúzódok. Akiért pedig az életem is odaadnám, az Remus Lupin.
Ez elég vicces, mert úgy nézek ki, ahogy csak szeretnék. Legtöbbször rágógumiszínű, vállig érő hajjal és kék szemmel láthatsz, de a hangulatom szerint változtatom a hajamat. Középmagas, auror-termetem van.

My story


1973 nyarán megszülettem. A szüleim nem sokkal a születésem előtt házasodtak össze (9-10 hónappal). Anya és apa is varázslónak született, így én is boszorkánynak születtem. Első és egyetlen gyermek voltam, így a szüleim nagyon vigyáztak rám. Már születésem napján megmutatkozott az a különleges képességem, hogy metamorfmágus vagyok. Anya egyszer mesélte, hogy születésemkor kék volt a hajam - már amennyi volt -, nem sokkal aztán szőke, majd piros, és így tovább. Apával rengeteget kviddicseztünk, anya pedig az illemre próbált tanítani, mondanom sem kell, sikertelenül. Így inkább a konyhai és ház körüli dolgokra tértünk át. Sajnos már akkor is elég ügyetlen voltam, így ahhoz sem fűződött sok siker.
1984-ben én is, mint minden hozzám hasonló gyerek, megkaptam a levelem a Roxfortból. Annyira szerintem még sosem örültem, mint akkor. Másnap el is mentünk az Abszol útra megvenni a holmijaimat. A talárral kezdtük, majd jöttek a könyvek, bájital hozzávalók, írószerek. És végül a pálca. A legizgalmasabb maradt utoljára. Elég vicces volt, mert miközben próbálgattam a pálcákat, mindig változott a hajam színe és mérete. Aztán mikor elérkeztünk jó egy órás válogatás után a megfelelő darabhoz, vállig érő, rágógumiszínű lett. Azóta is így hordom legtöbbször, és ez is lett a kedvencem.
Aztán eljött a szeptember elseje. Annyira izgultam, hogy kétpercenként változott az orrom formája. Ez sok diáknak tetszett, ezért már a vonaton rengeteg emberrel megismerkedtem és barátságokat kötöttem. Mikor elérkeztünk a beosztási ceremóniához, újra fellángolt izgalmam. Vajon hova kerülök? Anya és egész családja mardekáros volt, apa hugrabugos. A Hollóháthoz szerintem esélyem sem volt, bátornak meg nem mondanám magam, így a Griffendél is kilőve. Maradt a két ház. Alig volt már pár gólya hátra, mikor végre sorra kerültem. Egy kicsit gondolkodott a süveg, majd a Hugrabugba rakott. Nagyon örültem, mert pár barátom is oda került, de össze-vissza keveredtünk a négy házban. Elég ritka volt, hogy griffendéles, hugrabugos, hollóhátas és mardekáros barátkozik egymással, de ez nem érdekelt minket. Akkor. Aztán ahogy nőttünk, egyre eltávolodtunk egymástól. Ez leginkább a mardekárosokra volt jellemző. Hihetetlenül gyorsan eltelt a 7 év. Közepes tanuló voltam, az RBF-eken épphogy átcsúsztam, de a RAVASZ-ra összeszedtem magam, mert aurornak szerettem volna menni.
Eljött az első év az Auror Képzőben. Annyira örültem, mikor megkaptam a levelemet, mint mikor a roxfortosat kaptam. Itt is rengeteg emberrel ismerkedtem meg, akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Ilyen például a mentorom, Alastor Mordon, és Kingsley Shacklebolt. A metamorfmágusságom itt hasznomra vált a rejtőzködésben, de a nyomkövetésben majdnem megbuktam az ügyetlenségem miatt.
1994-ben hivatalosan is a Minisztérium szolgálatába álltam az Auror Parancsnokságon. Itt szereztem hírt az úgynevezett Főnix Rendjéről, amihez 1995-ben csatlakoztam. A Rend tagjaként megismerkedtem Remus Lupinnal, aki vérfarkassága miatt nem akart kapcsolatot velem, de végül sikerült megbeszélni vele a dolgokat, így most egy párt alkotunk, és várhatóan esküvő is lesz a közeljövőben!



Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
 
Nymphadora Tonks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Félvér-
Ugrás: