Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Draco Malfoy Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Draco Malfoy Lavhan10
A "teremtők"
Draco Malfoy Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Draco Malfoy Z5iV7

Draco Malfoy Iy8inetzk97pmgse73s7

Draco Malfoy Szjgv


Draco Malfoy 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Draco Malfoy

Go down 
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
6. évfolyamos diák
Draco Malfoy


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Mardekár

Draco Malfoy Empty
TémanyitásTárgy: Draco Malfoy   Draco Malfoy Icon_minitimeCsüt. 26 Júl. - 23:21

Draco Malfoy Draco-malfoy-harry-potter-tom-felton-Favim.com-238091

Név: Draco Malfoy
Becenév: Draco
Kor: 16
Születési idő: 1980. Június 5.
Születési hely: Anglia, London
Élőhely: Anglia, London
Származás: Aranyvérű + Varázsló

Anya: Narcissa Malfoy /41/
Apa: Lucius Malfoy /42/
Testvér: nincs

Érdekesség: Keresztnevének (Draco) jelentése Sárkány.

Iskolai házad: Mardekár
Évfolyam: 6.évfolyam

Pálcád: Galagonyfa, egyszarvúszőr maggal, Olivander készítette.

Előtörténet: 1980. június 5-én születtem. Neveltetésem egészen 7 éves koromig édesanyám felügyelete alatt zajlott, aki a legjobb nevelőket hívatta hozzám. Kitanultam az etikett magas iskoláját, majd édesapám vett a gondjaiba. Megtanította miféle kötelességei vannak egy Malfoynak és hogy mindenekelőtt a származás, a rang, a család becsülete áll. Ebben a szellemben nőttem fel apa irányítása alatt, s közben kvidiccsezni is megtanultam.
Apám mindig azt mondta, hogy egy Malfoy megtehet bármit, csak tudnom kell, hogy érjem el a célom.
Ebben a tudatban indultam el a Roxfortba, hogy elkezdjem első évemet.
Első évem elég érdekes volt. Találkoztam a híres Harry Potterrel, akivel azonnal ellenségek lettünk.
Másodikos koromban bekerültem a Mardekár ház kvidics csapatába fogónak, igaz azért mert apám az összes tagnak vett egy vadonatúj Nimbusz 2001-es versenyseprűt. De nekem csak az számított, hogy játszhattam. Majd feltárult a Titkok kamrája, amiben egy szörnyeteg lakott és a mugliivadékoktól kellett megtisztítania az iskolát, elméletileg. De igazából senki sem halt meg. Pedig eléggé kíváncsi lettem volna a szörnyre is és az áldozatra is, reménykedtem is benne, hogyha meghal valaki, az Granger lesz, de sajnos nem így történt.
Harmadikban Legendás-lények gondozása órán egy hippogriff eltörte a kezemet. Apám tárgyalás elé vitte az ügyet, majd úgy volt, hogy az állatott megölik, de valahogy elszökött. Mertem remélni, hogy ebben is Potterék keze van.
Negyedikben bejelentették, hogy az iskolánk megszervezi a Trimágus Tusát, kedvenc kviddics játékosom Viktor Krum bolgár fogó, szintén részt vett az eseményen. Tátva maradt a szám mikor megláttam, hogy azzal a sárvérűvel Hermione Grangerrel nyitotta meg a bált, a többi bajnokkal és párjaikkal.
Az ötödik évben a minisztérium egy Dumbledore ellenes alkalmazottját küldte az iskolánkba, Dolores Jane Umbridge-t. Aki SVK-t tanított nekünk.
Majd létre hozott egy Főinspektori Különítményt, amibe be is léptem, hogy Pottert szívathassam és a megalakult Dumbledore Sereget leleplezhessük. De Umbridge agyára ment szerintem az iskolánk...
És most hatodikos lettem, ez az év még rejtély előttem ...


Jellem: Tipikus mardekásros. Arisztokrata származásom miatt belém nevelték a mugli gyűlöletet. Mivel minden felmenőm mardekáros volt így én is az lett. Az iskolában mindenkit piszkálok akit csak lehet, de csak akkor, ha van velem valaki, mint például a két gorillám ahogy mások nevezik őket Crack és Monstro.

Kinézet: Magas nyúlánk testem van, de szálkásan izmos, nem gyenge. Félhosszú tejföl szőke hajam és köd szürke szemei vannak. Arcvonásaim teljesen arisztokratikusak. Természetesen.


A hozzászólást Draco Malfoy összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 28 Júl. - 5:29-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Draco Malfoy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Draco szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Varázslók :: Aranyvérű-
Ugrás: