Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Luna Lovegood Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Luna Lovegood Lavhan10
A "teremtők"
Luna Lovegood Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Luna Lovegood Z5iV7

Luna Lovegood Iy8inetzk97pmgse73s7

Luna Lovegood Szjgv


Luna Lovegood 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Luna Lovegood

Go down 
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
5. évfolyamos diák
Luna Lovegood


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Hollóhát
: Luna Lovegood Tek50257b922164a6174501

Luna Lovegood Empty
TémanyitásTárgy: Luna Lovegood   Luna Lovegood Icon_minitimePént. 27 Júl. - 7:14


MOTTÓ VAGY IDÉZET KERÜL IDE



Luna Lovegood



Név: Luna Lovegood
Becenév: Lüke, Luna
Születési hely és idő: Anglia, London; 1981. április 17.
Nem:
Vér: Aranyvérű
Csoport: Boszorkány
Ház: Hollóhát
Évfolyam: 5.
Pálcád: 14 hüvelyk, sárkányszívizomhúr, cseresznyefa

I am really...


„Magadat azzal ékesíted, ha elmédet élesíted!”
Ennek a mondatnak megfelelően, éles eszű és bátor. A Hollóhát háznak megfelelően logikája ás gondolkodása páratlan. Jegyei mind kiválóak, így lehet, hogy Prefektus lett. Felismeri, ha valakinek gondja van, kész bármikor, bárkit meghallgatni és mellette állni, bármilyen bajban. Büszkeségét, mindig kimutatja, nehéz megbántani, noha eléggé kiközösítik, mivel olyan lényeket lát, és tud létezésükről, amikről mások még csak nem is gondol, vagy a lény nevének és kinézetének hallatán, kiröhögik. Barátaiért bármikor kész kiállni és bármit megtesz, hogy azt a kevéske ember, akik elfogadják megmentse ha bajba kerülnek.
Derékig érő, piszkosszőke haj, fehér szemöldök és kissé dülledt, kerek kék boci szemek. 170 cm magas, 55 kg. Ajkai vörösek, arca pirospozsgás, körmein pedig mindig francia manikűr ékeskedik, nargli mintával.
Ruházata, értelem szerűen iskolában az iskola egyenruhája. Iskolán kívül, amikor nincs tanítás, mindig érdekes kissé fura, ruhákat hord. Ékszereit mindig viseli. Haját általában hátrafogja, vagy pedig szabadon hagyja lógva.

My story


Pszihikai szintfelmérés, avagy mi lennél, ha most választhatnál hivatást?
Mi a fene ez? Nem tudom ki találta ki, hogy ide beteszi, de érdekes alak lehetett az is. Mindegy, ha már itt van, próbáljuk ki. A Szombati Boszorkány magazin eleve az elejétől nem volt más, mint egy jókora vicc, de most már nagyon érdekelne, hogy nekem mit mondanak arról, hogy mi leszek, ha ezt az eredményt is figyelembe veszik.
Első kérdés, Milyen a vére? Nem azért, de ennek mi a fene köze van a jelenhez. Mindegy, hol az aranyvér? Ja, itt, akkor A válasz. De azt mondja már meg nekem valaki, hogy D és E hogy lehet? Az oké, hogy van aranyvérű, félvér és mugli származású, de mit tudnak még kérdezni? Aha, hát van itt félóriás is, de vicces lenne egyet látni, aki ezt oldja... Mindegy, van folytatás is, csináljuk meg!
Melyik házhoz tartozott? Na, ez nem nehéz, Hollóhát, de valaki mondja már meg, itt miért hat lehetőség van? Jéé, ezek bele számolták a külföldi iskolákat is, én mindjárt leföldelek. Vagy mégsem, csak kezdem elhinni, hogy a teszt rossz... Azért még megpróbálom megfejteni. Gyermekként mi akart lenni? Ha nincs a válasza a felsoroltak között, mondja ki hangosan, és a lapon megjelenik egy pontszám érte! Oké, ez már hülyének néz. Mindegy kimondom.
-Színésznő... – rendben, hogy erre hány pontot ad, azt nem tudom, de akkor tényleg ez akartam lenni. Anyának volt egy nagyon jó mugli barátnője, aki Londod, legismertebb színházában volt színésznő. Sokszor Ő vigyázott rám, amikor apu a Hírverőnél késő estig dolgozott, anyu pedig kísérletezett. Mindig bevitt a színfalak mögé, és ott megnézhettem hogyan készülnek az előadásra. S noha néha láb alatt voltam, mindig volt mit csinálni. Kedves emberek voltak, ha tudták, hogy megyek, mindig egy halom édességgel halmoztak el. Lehet ez vezetett ahhoz, hogy mostanra édességfüggő lettem? No se baj! Akkor is velem volt, amikor anyu felrobbantotta magát. Enn néni a nappaliban volt, és pedig teát vittem anyának, amikor is…Egy félresikerült kísérletben felrobbantotta magát és a laboratóriumot is. Életem legborzalmasabb időszaka következett ezek után. Enn-nénit azóta nem láttam, és azt hiszem…Jobb is így. Nagy levegő és: Jöjjön a következő kérdés!
Mennyi idő után illeszkedett be? Gondolom van soha válaszlehetőség is, mert nekem most nagyon arra lenne szükségem. És igen, itt van. Remek. És a dolog jó oldala, haladunk, majdnem megvan a teszt... Bár…Nem igaz, hogy soha...De azon a csekély baráti körön kívül mindenki elkerget…
Ma mi a munkája? Na, ez nem olyan nehéz kérdés, és csodák csodájára a diák is itt van a válaszok között. Akkor bejelöljük. Mi, most miért írta át a pontokat magának a lap? Mindegy, eddig úgy sem számoltam.
Mióta végzi ezt a munkát? Azt nem mondták, hogy számolnom is kell. Lássuk csak, 11 évesen kerültem a roxfort falai közé, de előtte már 5 évesen iskolába jártam, mint a „normális” mugli gyerekek. Akkor összesen 10 éve!
Van családja? Gondolom itt félig válasz nincs. De nem is számítok elváltnak, egyedül sem vagyok, akkor meg be kéne jelölni, nem? Vagy, várjunk itt van saját válasz rubrika. Hol egy penna, beírom az eredményt! Félig, ez megvan kövi kérdés.
Van háziállata? Ha egy csomó nargli nem annak számít, akkor nincs. A múltkor kinyúvasztottam az utolsó békámat is, pedig mennyire szerettem. De ez van, véletlenül ráléptem, amikor a szobámban gyakoroltam az egyik táncjelenetet a Szent Iván éji álomból. Mindegy, majd szerzek egy újat, remek a hangjukat hallgatni esténként. Rendben, akkor már csak az utolsó pár kérdés van hátra, ezek is családi állapottal kapcsolatosak. Oké, akkor marad a külön válasz, és megvagyok. Na, azt mondja, a teszt azonnal értékeli magát, amint beírom a nememet. Jó, NŐ, lássuk az eredményt. Már itt is van, ez gyors volt...
„Önnek súlyos pszihikai problémái vannak, határozottan nem ott kellene lennie, ahol van. A jelenlegi tanácsunk, hogy azonnal hagyja ez állását, és jelentkezzen a Szent Mugoba negyedik emeleti bentlakóként. Amennyiben kéri, még igazolást is adunk a bejutáshoz, de könyörgünk, távozzon!” Ez ugye csak valami vicc. Egyáltalán mi van a Szent Mugóban, ahol mondta. Ha jól emlékszem az elmebetegek helye az. Na, megállj, most azonnal viszlek te teszt és átváltoztatlak vécépapírrá az egész újsággal együtt!!! Friccs úr bizonyára jobban a hasznodat veszi...



Vissza az elejére Go down
 
Luna Lovegood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna Lovegood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Aranyvérű-
Ugrás: