Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Daphne Greengrass  Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Daphne Greengrass  Lavhan10
A "teremtők"
Daphne Greengrass  Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Daphne Greengrass  Z5iV7

Daphne Greengrass  Iy8inetzk97pmgse73s7

Daphne Greengrass  Szjgv


Daphne Greengrass  35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Daphne Greengrass

Go down 
SzerzőÜzenet
Daphne Greengrass
6. évfolyamos diák
Daphne Greengrass


Tartózkodási hely : Anglia
Házad : Mardekár

Daphne Greengrass  Empty
TémanyitásTárgy: Daphne Greengrass    Daphne Greengrass  Icon_minitimeHétf. 6 Aug. - 6:46


MOTTÓ VAGY IDÉZET KERÜL IDE



Daphne Greengrass



Név: Daphne Greengrass
Becenév: Dane, Greeny
Születési hely és idő: Anglia, Cambridge; 1980. Április 1.
Nem:
Vér: Aranyvérű
Csoport: Boszorkány
Ház: Mardekár
Évfolyam: 6.
Pálcád: Ébenfa sárkányszívizomhúr maggal, 12 és 1/4 hüvelyk, meglehetősen rugalmas.

I am really...


A jelem az oviba? *nevet* Na jó nem... Nem jártam óvodába, nevelőnők foglalkoztak velem! Mosolygós és életvidám teremtés vagyok, kiállok a barátaimért, elérem a kitűzött céljaimat, harcoló típus vagyok! Megvédem a barátaimat, ha szükség van rá... Ravasz vagyok, nem lehet olyan könnyen túljárni az eszemen... Örökös bajkeverő vagyok, szeretem a veszélyes helyzeteket! Hobbim éjszaka mászkálni a kastélyban! Utálom a Griffendéleseket, de lehet csak azért, mert belém nevelték a klub helységben. Imádok párbajozni, és bájitalok szakértője vagyok! Gyönyörűen rajzolok, de borzasztó az énekhangom. Még ha eszembe jut valami mindenféleképpen leírom!
Nézz rám és meglátod, most minek írjam le még ezt is? Szőke a hajam, kék a szemem, barna a bőröm, a stílusom egyedi, színes cuccokat szeretem, ööö... dióhéjban ennyi...

My story


Először is bocsánat a sok [...]-ért, de mániám!! Hol is kezdjem? Talán azzal, hogyan kerültem a Mardekárba? Neeem... elősször egy kis rávezető... Szóval...
1980-ban megszülettem, nagy küzdelmek árán. Anyám megszenvedett velem... újra kellett éleszteni mikor Világra jöttem. Gyilkos egy baba voltam! *nevet* Na mind egy! Gyorsan fejlődtem, és erősebb volt a mágiám a kelleténél... Ezt is a nagyapámtól örököltem akárcsak a gyönyörű cirmos szememet! Nem lehetett kis állatom, mert kipusztultak a környezetembe! Ezért döntöttek úgy apámék, hogy egy nagy kutyát vesznek nekem, aki majd megóvnak mindentől! Ő neve Aeron, a legjobb és talán az egyetlen barátom! Nagyon sok mindent átéltünk... Például: Ő segített nekem megtanulni járni, együtt festettünk, bújócskáztunk, mindent amit egy kislány elképzelhet!
Hét éves lettem és anyámék beírattak egy Mugli iskolába, hogy megtanuljak írni, olvasni, számolni, mint a normális gyerekek! Mit is mondjak... UTÁLTAM!! Mindenki csúfolt a születési időm miatt (Április 1.), csúfoltak, hogy én csak egy VICC vagyok! De nem felejtettem el, hogy természetfeletti erőkkel rendelkezem, és ott tettem keresztbe a többieknek ahol csak tudtam!
Tizenegy évesen megkaptam a Roxforti levelem, kimondhatatlan boldogságot éreztem, mikor búcsút intettem a Mugli, Sheffield Price Schoolnak, ahol tönkretették az életemet, és visszafogták a bennem rejlő mágiát... ezért is lettem ennyire Mugli gyűlölő... Pedig a szüleim nem állnak a Sötét Nagyúr szolgálatában, sőt egyikük sem volt Mardekáros... Édesanyám és Édesapám is a Hollóhát házát erősítette! Így én is abban a hittbe éltem, hogy közéjük fogok tartozni, de mikor a Teszlek Süveg elé értem, csak az elmúlt év sérelmeire tudtam gondolni... Mindig is mosolygós, életvidám lány voltam, amíg be nem osztottak a Mardekárba... Csalódott voltam, mert nem a hőn szeretett házba kerültem. Nem találtam a helyem, senki nem közeledett felém, és én sem tettem! Rettenetesen hiányzott Aeron! Sokat sírtam miatta, pedig tudtam, hogy az a gyengeség jele! Sokat veszekedtem a többiekkel, de az évek során megnyíltam feléjük és feloldódtam... Nagyon sokat rosszalkodunk a srácokkal, és szétszedjük a Griffendéleseket! Mára, már bűntudat nélkül viselem házam címerét, és büszkén mondhatom : - Igen, Mardekáros vagyok!



Vissza az elejére Go down
 
Daphne Greengrass
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Astoria Greengrass

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Aranyvérű-
Ugrás: