Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Florean Fortescue Fagylaltszalon Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Florean Fortescue Fagylaltszalon Lavhan10
A "teremtők"
Florean Fortescue Fagylaltszalon Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Florean Fortescue Fagylaltszalon Z5iV7

Florean Fortescue Fagylaltszalon Iy8inetzk97pmgse73s7

Florean Fortescue Fagylaltszalon Szjgv


Florean Fortescue Fagylaltszalon 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Florean Fortescue Fagylaltszalon

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Florean Fortescue Fagylaltszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon Icon_minitimeVas. 9 Dec. - 2:49

Játék vége!
Szabad játéktér!

indok: játékos hiánya
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Alastor Mordon
Varázsló/Sötét varázslatok kivédése tanár
Alastor Mordon


Házad : Griffendél

Florean Fortescue Fagylaltszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon Icon_minitimeHétf. 30 Júl. - 1:30

Miss.Lovegood





Dolgozószobámban voltam és készítettem a tanterveket. Eldöntöttem, hogy sokkal erősebb varázslatokat is fogok mutatni a diákoknak, mint amit eddig tanultak. Meg fogom nekik tanítani az Expecto Patronumot és a hangtalan varázslást is. Nehéz lesz, de hasznos. Amikor kész voltam, lementem sétálni egy kicsit a birtokra, és eszembe jutott, hogy venni kéne egy új seprűt. Ezért felvettem a szokásos taláromat és elindultam Roxmortsba, mert csak ott lehet hopponálni. Amikor odaértem, az Abszol út egyik kijelölt helyére hopponáltam. Útközben elmentem a Weasley Varázsvicc Bolt mellet, biccentettem a fiúknak és mentem tovább. Néhány perc után megtaláltam a boltot, bementem és szétnéztem. Egyből megtaláltam, ami nekem kell! Egy csodaszép Nimbusz 2000-es volt. Becsomagoltattam, utána indultam haza, útközben megláttam Luna Lovegoodot a fagylaltszalonban, így odamentem hozzá köszöni.
- Miss. Lovegood, hogy van? Jól telik a nyár?
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
5. évfolyamos diák
Luna Lovegood


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Hollóhát
: Florean Fortescue Fagylaltszalon Tek50257b922164a6174501

Florean Fortescue Fagylaltszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon Icon_minitimeHétf. 30 Júl. - 1:14

♣Mordon Professzor ♣



Csodás nap, csodás helyekkel! Nagy nehezen, de rátudtam venni apát, hogy a verő fényes napsütés, és az izzasztó meleg ellenére, elkísérjen. Persze, neki is kellett jönnie, így mindent egyszerre elintéztünk. Amint beértünk az Abszol útra, elmentünk a Gringotts-ba. Mindig is lenyűgözött ez a hely! Ahogy beléptünk, egy hosszú út választott el minket, a számunkra fontos koboldtól. Addig pedig megtudtam csodálni ismét a szép márványpadlót, a márványoszlopokat, és az apró, de annál ügyesebb, kissé mogorva koboldokat. Természetesen nem voltunk sokan, már mint a koboldok sokan voltak, csak mi, akik igénybe szerettük volna venni a Gringotts szolgáltatásait, mi nem voltunk sokan. De nem is baj. Annál többet láttam. Az épület közepén, egy hatalmas csillár lógott. Hát, hiába, mindent -szerintem legalábbis- naponta takarítanak, vagy kétnaponta esetleg több, de a csillárt nem. Nem is csoda, ha millió kis és nagy pókháló éktelenkedett, az amúgy csodálatosan ragyogó csilláron. És mivel ott nem takarítanak, egy pár nargli is ott csücsült.
Lassan elértük, az asztalt, és olyan 1 óra múlva végeztünk. Bejártuk a szövevényes utakat, lementünk a pincébe, egy kisebb hullámvasúttal. Én nagyon élveztem! Apa kevésbé. Nem csodálom, sose szerette az ilyeneket. Hát igen…Ebben anyára ütöttem… Nos, mivel ezt elintéztük, beszereztünk pár dolgot. Elmentünk, Ollivander úrhoz, aki megcsinálta a pálcámat. Amíg Ollivander úr hátrament, hogy megjavítsa a pálcám, én körbenéztem. Ha millió pálca nincs itt, akkor egy sem. Mondjuk, nem is tudom mi lenne egy pálcaboltban, ha nem pálca. 15 perccel később, már meg is kaptam a pálcám, immáron hibátlan változatában.
Még 3 órát vásároltunk, majd apa közölte, hogy fáradt és nagy nehezen, de itt maradhattam. Elsétáltam a Florean Fortescue Fagylaltszalonba, és rendeltem egy óriás varázskelyhet. Tele csokis fagylalttal, epressel, citromossal, csokis-keksszel és még ki tudja mivel. A tetejére kaptam díszcukorkákat is. Leültem az egyik ablak előtti asztalhoz és nekiláttam a kihozott hatalmas fagyi kelyhemnek! Nem is kell mondanom, hogy isteni finom lett! És pont jól jött egy kis édesség.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Florean Fortescue Fagylaltszalon Empty
TémanyitásTárgy: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon Icon_minitimeHétf. 9 Júl. - 21:43

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Florean Fortescue Fagylaltszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Florean Fortescue Fagylaltszalon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Abszol út-
Ugrás: