Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Katie Bell Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Katie Bell Lavhan10
A "teremtők"
Katie Bell Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Katie Bell Z5iV7

Katie Bell Iy8inetzk97pmgse73s7

Katie Bell Szjgv


Katie Bell 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Katie Bell

Go down 
SzerzőÜzenet
Katie Bell
7. évfolyamos diák
Katie Bell


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél

Katie Bell Empty
TémanyitásTárgy: Katie Bell   Katie Bell Icon_minitimeKedd 14 Aug. - 9:27


MOTTÓ VAGY IDÉZET KERÜL IDE



Katie Bell



Név: Katherine Roxanna Bell
Becenév: Katie
Születési hely és idő: Skócia, St. Andrews; 1979. október 4.
Nem:
Vér: Félvér
Csoport: Boszorkány
Ház: Griffendél
Évfolyam: 7.
Pálcád: 9 és fél hüvelyk mahagóni, unikornisszőr maggal, nem túl rugalmas

I am really...


Igazi griffendéles vagyok, aki önállóan is megállja a helyét bárhol a nagyvilágban. Határozott, szorgalmas és céltudatos vagyok, és talán mindig is ilyen voltam, ám igen kíváncsi a természetem. Hűséges, ragaszkodó típusnak tartom magam, aki szereti a figyelmességet, a nevetést és a romantikus dolgokat is.
Nem vagyok az a kimondottan magas lány, sőt, az öcsém már legalább másfél fejjel lehagyott, csinosnak sem igazán mondanám magam, bezzeg apu királylánynak tart. Barna szem és hosszú barna haj, amit időnként sötétebbre vagy világosabbra bűvölök, kedvem szerint.

My story


Anstruther az a tipikusan mesébe illő skót kisváros, melynek homokos, sziklás partját az Északi-tenger hullámai mossák, melynek utcáin hűvös szelek fújnak, és amely gyermekkorom színhelye is egyben. Itt nőttem fel, és máig ide jövök haza, ebbe a gyönyörű kikötővárosba, melyben alig háromezer-ötszáz lakos él. Édesapámmal, Timmel, valamint kedvenc és egyetlen öcsémmel, Sebastiannel élünk itt, illetve, mi csak a szüneteket töltjük otthon, hiszen Roxfortban tanulunk egyébként.
Anyuról nincs sok emlékem, akkor elhagyott minket, miután Seb megszületett, és apunak kellett kettőnkről gondoskodnia. Azonban azt elfelejtette elmondani apának, hogy boszorkány. Csak arra lettünk figyelmesek, hogy képes vagyok furcsa dolgokra, majd az öcsémnél is jelentkeztek ezek a megmagyarázhatatlan dolgok, és hirtelen megkaptuk a roxforti levelünket. Apa sokáig nem hitt benne, de végül mégiscsak elengedett, és feltárult előttem egy másik világ. Olyan, amely nyitott karokkal várt engem.
Hamar sikerült beilleszkednem, és barátokra leltem nemcsak a Griffendélben, de a Hollóhátban is, például Angelina Johnsonra, Cho Changre, Alicia Spinnetre. Életem következő fénypontja akkor érkezett, mikor beválogattak a kviddicscsapatba, és hajtó lehettem. Imádok játszani, Aliciával mindig azt terveztük, amikor kisebbek voltunk, hogy majd a Roxfort után bekerülünk egy profi csapatba, és a tabella tetején végzünk majd. Talán tényleg sikerül, de előbb mindenképpen le kell vizsgáznunk.
Emlékszem, régen totálisan bele voltam zúgva Roger Davisbe, persze Roger észre sem vett, de most ezzel már nem kell törődnöm. Még nem tudom, hogy áldjam-e vagy átkozzam a Minisztériumot, de így is, úgy is, Fred Weasley felesége leszek. Azt hiszem, csak túlélem valahogy... Igaz, Fred nem egy Roger Davis kaliberű srác, de... egész jó a haja, nem?



Vissza az elejére Go down
 
Katie Bell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Félvér-
Ugrás: