Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Pansy Parkinson Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Pansy Parkinson Lavhan10
A "teremtők"
Pansy Parkinson Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Pansy Parkinson Z5iV7

Pansy Parkinson Iy8inetzk97pmgse73s7

Pansy Parkinson Szjgv


Pansy Parkinson 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Pansy Parkinson

Go down 
SzerzőÜzenet
Pansy Parkinson
6. évfolyamos diák
Pansy Parkinson


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Mardekár
: Panny:by Mitch
Pansy:by Draco
Panna:by Ernie

Pansy Parkinson Empty
TémanyitásTárgy: Pansy Parkinson   Pansy Parkinson Icon_minitimeKedd 28 Aug. - 2:19


MOTTÓ VAGY IDÉZET KERÜL IDE



Pansy Parkinson



Név: Pansy Parkinson
Becenév: Pansy, Pans
Születési hely és idő: Anglia, London; 1980. október 29.
Nem:
Vér: Aranyvérű
Csoport: Boszorkány
Ház: Mardekár
Évfolyam: 6.
Pálcád: Szilfa, sárkányszívizomhúr maggal, 13 hüvelyk

I am really...


Néha hiú vagyok, mert a szüleim egyetlen egy gyermekeként büszkélkedhetek és elkényeztetett vagyok. Mindig a rangomon csodálkozom és imádok prefektus lenni, mert magasabb pozícióba vagyok, mint sokan mások. Dracoval mindig is szerettük terrorizálni a kicsiket. Mindig beszólogattunk nekik meg ilyesmik.
Alacsony, karcsú, seprűs szempillákat meresztek, mások szerint vonzó vagyok. Néha a hajamat kiengedve hagyom vagy csak sima lófarokba teszem és néhány tincset szabadon hagyok mellette. Mugli ruhában sose járnék és mindig sötét, méregdrága, elegáns de divatos talárban járok, mint minden aranyvérű.

My story


Nos! 1980.október 29-én születtem egy gazdag családban. Én voltam az első gyermek, onnantól már több testvérem nem volt. Apukám néha-néha úri hölgynek szokott hívni, mert inkább annak neveltek engem, hogy legyen egy kis bátorságom, de én egy nagyon tehetséges boszorkány vagyok. Mivel én vagyok az egyedüli lányuk, ezért szeretnek és féltenek. Apukám mondta nekem, hogy jött egy levél a Roxfortból. Azon nyomban kibontottam a levelet ami zöld irkafirkákkal jelezte, hogy felvettek. Szinte csak úgy sugároztam a boldogságtól amikor megtudtam, pláne a szüleim. Azt szokták nekem mondani, hogy ha nem a Mardekárba fogok kerülni akkor kitagadnak. Elmentük anyukámmal megvásárolni az iskolai dolgokat.
Amikor felszáltam a vonatra láttam a többi roxfortos diákot. Nagyon izgultam. Vannak kicsik és nagyok. Hátramentem és leültem egy tejfölszőke, kissé sápadt arcú fiú mellé. Elkeztünk beszélgetni és megismertem a máig legjobb barátomat Draco Malfoyt és csatlósait. Persze nem volt ez igazi barátság. Mikor végre bent voltunk a Nagyteremben és engem szólítottak, a Süveg ezt mondta nekem: Mardekár. Boldog voltam.
Amikor másodikos lettem és kinyitották a Titkok Kamráját egyedül én és a mardekárosok voltak, aki mosolyogva nézték végig a történteket. Csak az utolsó tanítási napon tudtam meg, hogy a kis híres Harry Potter legyőzte a baziliszkusz szörnyet és nem ragadta magával Hermione Grangert, így megmenekültek a mugliivadékok. Draconak mindig mindenben igazat adok.
Harmadik évünkben Rubeus Hagrid Legendás Lények Gondozását tanított. Hozott magával egy igen furcsa teremtményt egy hippogriffet. Ez egy nagyon ritka állat még mi se láttunk ehhez hasonlót. Mikor senki se figyelt Draco elindult a madár felé kipróbálni, hogy tényleg nem bánt-e. Szegényt megkarmolta és a gyengélkedőre kellett vinni. Az apja kérvényezte, hogy tanácsolják el és öljék meg az állatot. Persze amikor meghallottuk a hírt, hogy elmenekült gondoltuk, ebbe is Potterék keze van.
Negyedikben megrendezték a Trimágus Tusát és a Drumstrangból és a Beauxbatons-ből jöttek dikákok a Roxfortba.
Eljött az a nap is, amikor ötödikesek voltunk. Umbridge professzor volt a Sötét Varázslatok Kivédése tanár. Eléggé szigorú, de amikor Pottert büntetőmunkára küldte már is kedveltem. A fiúk körében népszerű és tehetséges vagyok. A mostani életem még nem tudom,hogy mit hoz, de reméljük a legjobbakat. Nagy előre törekvéssel kezdek neki a 6. évfolyamnak.



Vissza az elejére Go down
 
Pansy Parkinson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Aranyvérű-
Ugrás: