Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Cassandra Hatch Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Cassandra Hatch Lavhan10
A "teremtők"
Cassandra Hatch Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Cassandra Hatch Z5iV7

Cassandra Hatch Iy8inetzk97pmgse73s7

Cassandra Hatch Szjgv


Cassandra Hatch 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Cassandra Hatch

Go down 
SzerzőÜzenet
Cassandra Hatch
Boszorkány/Párkapcsolati Ügyosztály vezetője
Cassandra Hatch


Házad : Mardekár

Cassandra Hatch Empty
TémanyitásTárgy: Cassandra Hatch   Cassandra Hatch Icon_minitimeSzer. 29 Aug. - 11:28


MOTTÓ VAGY IDÉZET KERÜL IDE



Cassandra Hatch



Név: Cassandra Hatch
Becenév: Cassy, Cass
Születési hely és idő: Anglia, London; 1963.11.01.
Nem:
Vér: Aanyvérű
Csoport: Boszorkány
Házad: Mardekár
Foglalkozás: Párkapcsolati Ügyosztály vezetője
Pálcád: Cseresznyefa, magja véla haj, 12 és egynegyed hüvelyk, merev

I am really...


Szeretem a ha én vagyok fölényben, és rendszerint ez egy elvárás is nálam. Kedvemre való ha teljesítik utasításaimat, és ha ez nincs így, az súlyos következményeket von maga után. Elvem, hogy fő az őszinteség, de hazugság nélkül nincs hatalom. Kiegyensúlyozott, büszke, céltudatos, és arrogáns nő vagyok.
Váll alá érő hosszú fekete hajam van és meglehetősen világos bőröm. Kedvelem a fekete, fehér is piros színek árnyalatait, mert jól mennek haj és szemszínemhez, ami ugyancsak fekete. Rendszeresen használok sminket, sem mintha szükségem lenne rá… Általában ruhában, vagy szoknyában járok. Nadrágot hordjanak a férfiak. Szeretem az ékszereket, és rendszerint hordom is őket.

My story


A nevem Cassandra Hatch. A híres Hatch család egyetlen élő női leszármazottja vagyok.
Édesanyám híres orosz színésznő volt, mindezek mellett véla. Oroszországban ismerkedett meg apámmal, akivel később Leedsbe költöztek a Hatch kastélyba. Házasságuk első éveiben megszületett bátyám, Adrian.
Adrian már hat éves is elmúlt mikor megszülettem, s még abban az évben apámat megválasztották Mágiaügyi Miniszternek. Adrian 11 évesen a Durmstrangba ment tanulni, s ekkor elhatároztam, hogy én is azt az iskolát választom. Anyám évekig magyarázta, hogy oda nem mehetek, mivel nekem természetesen egyetlen lánya ként a Beauxbatonsba kell mennem. Az iskola rémes volt, tele megjátszott piperkőc lányokkal, s ott mindenki a tökéletességre törekedett. Második évemet nem a Franciaországi iskolában kezdtem, hanem a Roxfortban, első éves ként.
Ötödik évem végén, egy napsütötte nyári hajnalon, épp lefelé tartottam a borospincékhez, mikor megtaláltam egy gerendára felakasztva a bátyámat. Fényűző temetést és halotti tort rendeztünk neki. Apám majd beleőrült egyetlen férfi örököse elvesztésébe.
Hatodik végére összesen nyolc RBF-et szereztem, s részt vettem a RAVASZ kurzuson is. Bár egyáltalán nem számított, hogy miből és hány RAVASZ-t szerzek, mivel apám jóvoltából, már biztos helyem volt a minisztáriumban.
Hetedik évem után egyenesen a Minisztériumi Titkárságon kezdtem vezető helyettesként. Egy évvel később kérésemre áthelyeztek a Házassági Törvények Ügyosztályára, ahol szintén főtitkár lettem.
Apám belebolondult fia elvesztésébe, ezért lemondott Miniszteri posztjáról, s nyugállományba vonult. Eleinte a természetben rejlő megnyugvást kereste anyámmal együtt, majd egy idegszanatóriumban végezte, ahol később meg is halt. Apám halála utána anyám sem bírta sokáig a magányt, így rá pár hónapra ő is távozott az élők sorából.
24 éves voltam. Egyedülálló nőként mindössze a karrieremre gondoltam, ami így is nagyszerű volt. Megismerkedtem első igaz szerelmemmel, Antonio Gradlevvel, aki valójában nem is engem, csak a vagyonomat szerette. Még ebben az évben előléptettek a Házassági Törvények Ügyosztályának vezetőjévé, ahol a lehető legkiválóbb pozícióban érezhettem magam. Szerettem, és máig is szeretem a munkám. Antonio két év boldog házasság után, kitudja milyen megfontolásból, levetette magát kastélyom harmadik emeletéről. Halála igencsak megérintett, hiszen ellentétben a férfivel, én szerettem őt.
Antonio halála után alig fél évvel megismertem második férjemmel Adam Marrettel, aki fél év házasság után felakasztotta magát a birtokon lévő istállóban. Második férjem halála után teljesen összeomoltam, s könyvek írásába kezdtem. Első könyvem címe Nőkről nőknek lett.
Egy Európai nyaralás során összeismerkedtem Jorgos Steprovis-szal, aki híres görög kviddicsjátékos. Még ott létem alatt megkérte a kezem, s be is költöztünk a Hatch kastélyba. Majd’ 3 év boldog házasság után Jorgos rejtélyes módon eltűnt egy este. Sokáig vártam, hogy visszatér, vagy jön a egy levél tőle, de nem történt semmi. Polcokra került második könyvem is, Nőkről Férfiaknak címmel. Magányomban Szfinx csupasz macskát kezdtem tenyészteni, s hamarosan kedvenc álatommá is váltak. Egész kolónia élet a kastélyban. Egy preparált-macskafejek kiállításon megismerkedtem egy brit állatfej preparálóval, akit Everard Kenway-nek hívtak. Megnyerő külseje, hosszú barna haja, és kecskeszakálla volt. Házasságunk után 2 héttel megölte egy vámpír.
Az imént említett vámpírt felkerestem, hogy bosszút álljak sokadik férjem elvesztése miatt, de bűnömre beleszerettem. Hosszú hónapok után megkérte a kezem, s épp az esküvőt tervezhettük, mikor hirtelen gyorsasággal, ahogy jött, el is tűnt.
Agártenyésztésbe kezdtem, s továbbra is vártam az igazira, akivel házasságom meghaladja a négy évet. Adottságaim miatt ez sem váratott sokáig magára, megismertem egy brit mágiatörténészt, Ludwig Wolsey-t. Kifejezetten ellene volt a kutyatenyésztésnek, de egy újabb férfi miatt nem hagytam abba a hobbim, és nem adtam fel édes kiskutyáim pártfogását. Meg is lett az eredménye, két év házasság utána Lugwig halálát Stefi, szuka agár kutyám okozta. Darabokra tépte alig tíz perc alatt, s én eközben semmit sem tudtam tenni, úgy megvadult szegény állat.
Megírtam harmadik, majd negyedik könyvem is, melyeknek címe, A jó házasság titka és az Állattenyésztés hátrányai. Majd’ egy évig tartózkodtam a férfiaktól, míg meg nem ismertem David Ostmerrel, akinél éreztem, hogy igen, ő az igazi. Alig telt el néhány hónap, és megkérte a kezem. Egy év boldog házasság után, David panaszkodni kezdett, hogy ő el akar a Hatch kastélyból költözni, mert érzi a negatív energiákat a ház körül. Ellenben nekem nem volt ínyemre a költözködés, nem hagyhattam magára a családi birtokot, melynek én voltam egyedüli örököse. David beleegyezett, hogy marad, de egyszer súlyosabb elmezavar lett rajta úrrá. Már dolgozni sem járt betegsége miatt, mígnem egyik este, amikor beléptem a hálószobánkban felakasztva találtam rá, amint a gyémántcsilláron lógott.
Hetedik férjemtől is búcsút kellett vennem, s fiatal nő létemre sokszoros özvegyként kell élnem. Évek óra csak futó kapcsolataim vannak, mert a férfiak, akik megismernek, félnek házasságra vagy hosszú távú kapcsolatra lépni velem. Jelenleg 33 éves egyedülálló nő vagyok, aki a Házassági Törvények Ügyosztályának Vezetője, agár kutyákat, és szfinx csupasz macskákat tenyészt, hatalmas területű birtokán.



Vissza az elejére Go down
 
Cassandra Hatch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cassandra Hatch irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Aranyvérű-
Ugrás: