Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Lisa Turpin Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Lisa Turpin Lavhan10
A "teremtők"
Lisa Turpin Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Lisa Turpin Z5iV7

Lisa Turpin Iy8inetzk97pmgse73s7

Lisa Turpin Szjgv


Lisa Turpin 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Lisa Turpin

Go down 
SzerzőÜzenet
Lisa Turpin
6. évfolyamos diák
Lisa Turpin


Tartózkodási hely : Roxfort--> Hollóhát
Házad : Hollóhát
: Lisa Turpin 950480lucy4v2

Lisa Turpin Empty
TémanyitásTárgy: Lisa Turpin   Lisa Turpin Icon_minitimeCsüt. 13 Szept. - 2:33


MOTTÓ VAGY IDÉZET KERÜL IDE



Lisa Turpin



Név: Lisa Turpin
Becenév: Lis
Születési hely és idő: Anglia, London; 1979. október 12.
Nem:
Vér: Félvér
Csoport: Boszorkány
Ház: Hollóhát
Évfolyam: 6.
Pálcád: 12,5 hüvelyk, bükkfa, főnixtoll

I am really...


Bármilyen hihetetlen is. Van. Oké, sokan tökre úgy látnak, hogy az a csaj ott. És ennek nagyon örülök. Nem szenvedek feltűnési viszketegségben, nem éhezem a folyamatosan vizslató tekintetekre. Amúgy meg vicces vagyok, ezt sokan mondták, meg azt is, hogy néha röhejes, vakmerő, túlbuzgó (az bármit is jelentsen). Mindig van valami elvetemült ötletem, amivel elkerüljük a csúnya unatkozást. Na meg, kicsit stréber is vagyok, de csak mert nem akarok megbukni. Az utóbbi hetekben meg gyáva. Nem akarok találkozni vele, sőt senkivel... el akarok tűnni. Le akarom nyúlni azt a köpenyt.
Eléggé nőies vagyok, talán mert nő vagyok. Az arcom kerek, a szemeim körül mindig egy halvány nevető ránc van. Mert sokat nevetek, vagy mosolygok. Vékony vagyok a magam módján, persze nem olyan anorexia reklámba illően, hanem pont jól. Azért némi izomzat rejlik rajtam, hála a Repüléstan órának. A hajam hosszú és barna a szemem színével együtt. Mindig kibontva hordom, olykor göndören, van mikor egyenesen. Ez általában hangulatfüggő, vagy attól függ, hogy mennyire alszok el reggel, mert olyan nincs, hogy nem alszok el.

My story


Mikor megszülettem, esett az eső. Na, ez most émelyítően romantikus lenne, ha mondjuk a sivatag kellős közepén láttam volna meg a napvilágot. De nem, Londoni vagyok, ott meg ugye gyakori az esőzés, mindenesetre anyu ezt elmondja, akárhányszor belekezd a megszületésem történetébe. Rengetegszer hallottam már, ezért is tudom elmesélni, könyökből.
Az első éveim mondhatni megszokottan teltek. Évente kisebb házújítás, porcelánok eldugása... igen, nagyon szerettem törni. Amúgy az egyébként úgy zajlott, hogy megláttam egy vázát, felsikítottam, hogy de szép, megfogtam, majd földhöz vágtam és kuncogtam, hogy összetört. Ilyenkor mindig azt hallottam: - Összetörte az antik vázát, hát nem édes?
A nagyszüleim szerettek, anyu ilyenkor kevésbé, amit így utólag meg is értek. Szereti az antik dolgokat, vélhetőleg ezért van még apu mellett, de erről csitt. Amúgy apu nem olyan öreg, mint amilyennek látszik, csak a sok stressz a minisztériumban, meg anyu muglizármásának köszönhető hobbijai.
Első évem a Roxfortban fergeteges volt, még annak ellenére is, hogy vélhetőleg a barátaimon kívül másnak fel se tűnt, hogy odajárok. Na, nem is baj. Röpke két hónap alatt lettem az "utáljuk együtt Piton professzort" alelnöke, bízom benne, hogy a klubnak még csak híréről se hallott. Kisebb fogadásokat kötöttünk néha, mivel a Mardekár - Griffendél ellentét számunkra nagyon is élvezetes volt. Vagyis... bocsánat még az is. Persze rengetegszer kudarcot vallottam, mert mindig Ginnyre fogadtam a nézeteltérések során, és hát... be kell vallanom, nem ő volt a legjobb választás. El sem tudjátok képzelni, hogy a Hollóhátban milyen klassz dolgok történtek. Volt, mikor a prefiket szívattuk, volt mikor a felsőbb éveseket, és más házak csak mit láttak? Egy nagy asztalnál, sok magának való embert. De most mit tehettünk volna? Ők nem voltak kíváncsiak ránk, mi meg nem akarunk feltűnést kelteni, meg voltak a saját hagyományaink, és bulijaink.
Persze valamiért hallottunk mindenről. Momentán engem a frász kerülgetett, mikor megláttam a véres írást a falon, de aztán megnyugtattak, hogy az csak ketchup, így röptében a rémálmaim is elmúltak. Egyszer eltört a pálcám. Na, nem kell semmi komolyra gondolni, csak a szobatársam beleejtette a lefolyóba a gyűrűjét, én meg hősiesen próbáltam kiszedni onnan... sikerült. Harmadikban az ünnepeket otthon töltötte, mivel anyu nagyon lebetegedett. Kicsit megijedtem, mivel nem nézett ki valami jól, és hihetetlenül furcsa volt gyengének látni, de aztán talpra állt. Anyu erős. Jelenleg a hatodik évemet taposom, még mindig nem vesznek észre, és őszintén... soha nem gondoltam volna, hogy azt kívánom majd, hogy ez maradjon így. A háttérbe szorulva volt alkalmam mindenkit tüzetesebben megismerni úgy, hogy mások ezt ne mondhassák el rólam, de mióta megjött a levelem, és megtudtam, kihez kell hozzámennem. Ron Weasley. Csak azt nem értem, miért? Miért kell pont hozzá? Miért nem lehet egy olyas valakihez, aki legalább annyira láthatatlan, mint én? Hisz már a csapból is az ő neve folyik. Anyu erre azt mondta: - Túléled. De vajon tényleg?



Vissza az elejére Go down
 
Lisa Turpin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Félvér-
Ugrás: