Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Fleur Delacour Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Fleur Delacour Lavhan10
A "teremtők"
Fleur Delacour Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Fleur Delacour Z5iV7

Fleur Delacour Iy8inetzk97pmgse73s7

Fleur Delacour Szjgv


Fleur Delacour 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Fleur Delacour

Go down 
SzerzőÜzenet
Fleur Delacour
Boszorkány/Háztartásbeli
Fleur Delacour


Tartózkodási hely : Mindenfele
Házad : Pardon? :)
: Fleur Delacour Fleur-fleur-delacour-harry-potter-love-model-267010

Fleur Delacour Empty
TémanyitásTárgy: Fleur Delacour   Fleur Delacour Icon_minitimeSzer. 3 Okt. - 5:55


Az élet egy nagy tábla csoki, felvidít, majd kövérít!



Fleur Isabelle Delacour



Név: Fleur Isabelle Delacour
Becenév: Fleur, a francia cica, Ms Delacour
Születési hely és idő: Francia,Párizs; 1977-április-28
Nem:
Vér: aranyvérű
Csoport: boszorkány
Házad: szemelyik
Foglalkozás: most csak sima boszi vagyok
Pálcád: 11 hüvelyk/rózsafa/véla-haj a magja

I am really...


Olyan nehéz magamról beszélni, mert ugye senki nem tud magáról részletes leírást adni? Vagy van olyan? Töprengek és töröm a szőke kis buksimat. Francia elmém olyan kifürkészhetetlen, mert se külsőm, se belsőm nem ad neked , kedves hallgató lehetőséget, arra, hogy megfejtsd. Belsőm igazi francia, nemesi családhoz hasonló. Dagadok a büszkeségtől és a parfümtől.

My story


Fleur szemszögéből a Trimágus Tusa előzményei
Kótyagos reggel, kótyagos éjszakával sűrítve, ilyen volt a napom. Másnap viszont az erő elengedhetetlen, nem hozhatok szégyent az iskolámra, a Beauxbatonsra. Reggel indulni készültünk a Roxfortba, én már ekkor tudtam, hogy ez az év az enyém lesz, bárhogy, de az enyém. Érkezésünk a Roxfortba nem volt mindennap a léggömb csak a formalitás műve és a kecsességé. Madame Maxime mint midig most is mindent tökéletese elintézette. Belobbanva a teremben felmérhettem a Roxfforti diákokat. Őszintén nem nagyon tartottam semelyiktől, tudtam, hogy kútfőbe minket tanítanak a legjobban. Húgom kezét ragadván meg megszólaltam:
- Láhtodh köhnnyebb leshz mint gohndolhtam!- mondom nekem, majd rá mosolygok. Már régóta éreztetem vele, hogy ez az év az enyém lesz. Utánunk nem sokkal érkeztek meg a Durmstrang iskola tanulói, róluk sütött a magabiztosság, de nagyon. Nem nagyon tudtam ezt már kitapasztalni, mert akkor Dumbledor nagy, mély hangjára lettem figyelmes. Üdvözlete után, a szabályismertetés következett. Egyetlen új dolog volt mondandójában, a tűzserlege. Erről eddig még soha sem hallottam. Ismertetése és használat nagyon megkönnyítette a lelkem, mivel én már jócskán felül múltam a tizenhetedik életévemet. A kis cetlit már most a kezemben szorongattam, bár a nevem még nem volt rajta. Tudtam, hogy ennek most sikerülnie kell.
Elkalandozásom közben egy kéz érinti a vállamat.
- Gyerünk Fleur te jössz! Menj!- sürget Madam Maxime és a kezemben erősen összeszorítom a cetlit. Felállok, felmutatom a karom és egy ünnepien szurkoló tapsot hallok meg. Fejet biccentek és átlépem a kor vonalat. Megkönnyebbülésemre semmi nem történik. Pedig láttam két fiút akinek hirtelen őszszakálla lett és kapa foga, de ők biztos csak bliccelők voltak. Amint bedobom a nevemet a serlegbe, újabb ünnepi tapsvihar tör ki, én pukedlizek, majd kivezetem az iskolatársaimat. Utoljára nézek vissza a serlegre.
Dumledor a serleghez szólítja azokat, akinek terve közt van a Trimágus Tusa részvétele. Idén nincsenek olyan sokan, talán a korhatár miatt, vagy nem, én ezt nem tudhatom. Én az első sorban ülök és pontosan látom a látványos attrakciót, amint a papír a kezében landol. Erősen szorítom kicsi húgom kezét és várom a választ. Dumbledor köves mély hangja a fülemet éri.
- A Beauxbaton bajnoka nem más, mint Fleur Delacour. – hallom választ és kilépek, a tapsvihar közepette, amit most már nem csak az iskolám tagjai kreálnak, pukedlizek egyet és csatlakozom Dumbledor mellé. Várom, ki lesznek a vetély társaim. Pontosan egy a Roxfortból és egy Durmstrangból. Már tudom, hogy sok esélyem nincs, nyernem kell. Roxforti igazgató kezét nézem és látom, hogy egy negyedik cetli is kiesik a kezéből. Tehát idén három férfit kell legyőznöm. Nekem ez csak ennyi, de a többiek számára lélegzetállító hír. Hiszen a mindössze tizennégy éves Harry Potter lesz az egyik ellenfél.






A hozzászólást Fleur Delacour összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 6 Okt. - 4:37-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Fleur Delacour
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bill és Fleur hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Aranyvérű-
Ugrás: