Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Lilanne Overcrown Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Lilanne Overcrown Lavhan10
A "teremtők"
Lilanne Overcrown Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Lilanne Overcrown Z5iV7

Lilanne Overcrown Iy8inetzk97pmgse73s7

Lilanne Overcrown Szjgv


Lilanne Overcrown 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Lilanne Overcrown

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilianne Overcrown
4. évfolyamos diák
Lilianne Overcrown


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Hollóhát

Lilanne Overcrown Empty
TémanyitásTárgy: Lilanne Overcrown   Lilanne Overcrown Icon_minitimePént. 5 Okt. - 7:35


Élni akarok. Őszintén és szabadon.



Lilianne Overcrown



Név: Lilianne Overcrown
Becenév: Lily,Lils,Lil
Születési hely és idő: Anglia, Bristol, 1982-02-08
Nem:
Vér: aranyvérű
Csoport: boszorkány
Ház: Hollóhát
Évfolyam: 4
Pálcád: 8,2 hüvelyk, ébenfa, sárkány szívizomhúr maggal

I am really...


Cuki vagyok. Nehéz másképp definiálni engem. Cuki, aranyos, édes, szeretni való satöbbi. Pedig, ha valaki igazán ismer, tudja, milyen vagyok. Nem törődöm, hagyjatok békén és kit érdekel, stílusú vagyok. Mármint akkor, ha nem te vagy a legjobb barátom, unoka tesóm, bátyám vagy bárki más, akivel kedvesnek kell lennem, vagy akivel megéri kedvesnek lenni. Utána meg tényleg ari vagyok. Megjegyzem és megoldom minden problémád, és ha nagyon szépen megkérsz még kezdő mondatot is írok a leckédhez. Talán. De persze, ha párbaj van, én vagyok az első, aki melletted terem, akkor is, ha igazad van és akkor is, ha nem. Mert a valamiért szeretlek.
Nevetségesen kicsi vagyok. Tényleg olyan 152 cm körül. Akkor mi lehet még fontos… Ó igen! A feltűnő répa színű hajam és az orbitálisan fehér bőröm. A szüleim felé való lázadásom miatt csak mugli ruhát viselek, amit egyébként nagyon megszerettem. Kényelmesek, olcsóak és még jól is néznek ki. Oh meg persze az elmaradhatatlan jelző; cukik.

My story


A most következő történet első színhelye a Szent Mungo Varázsnyavalya- és Ragálykúráló Ispotály, február nyolcadikán.
Az egyik korteremben felhangzik szerény személyem első levegővételét jelző sírása és vele együtt elhalnak anyukám kínlódó sikolyai is. Milyen csodálatos váltás. Csöbörből vödörbe. A kint ülő apám megkönnyebbülten felsóhajtott, az akkor 2 éves bátyám befogta a fülét és ordított, az orvosok éppen egy csapat kvidics játékost próbált lenyugtatni, akik a fogójuk felől érdeklődtek. Szóval a nagy hangzavarban, felfordulásban megszülettem én. Egy „nyugodt és csendes” téli napon. Lehet, hogy emiatt lettem olyan, amilyen kívül nyugodt és csendes, belül zavaros és hangos. Szóval az életem konkrétan egy hercegnőével is vetélkedett. Születésem után nem sokkal – azért csak nem sokkal, mert kora szülött voltam – elköltöztünk Indiába. Ott nevelkedtem, cseperedtem. Az indiai gyerekektől lopni, futni, menekülni és az én szemszögemből élni tanultam. Aztán 9 éves koromban visszaköltöztünk ide. A hideg, távolságtartó és „halott” Angliába. Mert, hogy a szüleim kitalálták, ha már ők is Roxfortban tanultak, akkor nekünk is ott kell. Ez valami hagyomány vagy mi a franc. Soha nem értettem az ilyeneket. Állítólag az is hagyomány, hogy a család tagjai Griffendélesek lesznek, ami a bátyámnál még élt, de nálam megbukott az elmélet. Túl okos vagyok ahhoz, hogy a bátor énem érvényesülhessen. Vagyis valami ilyesmivel ködösítettem szüleimet az első levelemben, amit a vacsora után elküldtem nekik. Válasznak pedig egy rivallót kaptam aputól. Anyutól meg egy vigasztaló, megnyugtató és szeretgető üzenetet mellé. Nem tudom mit kezdtem volna anya nélkül. Legalábbis ekkor nem tudtam.
De nem sokkal később megtapasztalhattam. Ugyebár apu és anyu kényszer házasságra lettek születve vagy mi. S mint jól tudjuk, az nem mindig jön be. Így mikor anyu úgy gondolta, hogy egyedül is megleszek – mert ugye a bátyám fiú rá nem kell vigyázni – lelépett. Se szó, se beszéd. Akkor lettünk igazán testvérek Lioval, összekötött minket a szomorúság és a félelem. Féltünk, hogy mi lesz apával és félelmünk nem volt alaptalan. Apa nagyon sokat kezdett inni. Egyedül, csendben. Nem beszélt velünk, nem evett velünk. Soha nem láttuk. De azt tudtuk, hogy dolgozik. Az ajtócsapódás lett apa új hangja.
A második év beburkolózva telt, csak Lioval voltam hajlandó beszélni. A jegyeim pedig egyre jobbak lettek, mert ha tanultam, akkor nem gondoltam anyura, apura és a szépen lassan széteső családunkra. A harmadik év ehhez képest semleges volt, kezdtem/kezdtünk visszaállni a normális kerékvágásba; újra beszélgettünk, barátkoztunk másokkal, részt vettünk különböző közösségi dolgokba. Egy szóval „meggyógyultunk”. És az idei év ennél is jobb lesz, mert rájöttem valamire. Ha van egy hely, ahol otthon érzem magam, akkor ott érezzem jól magam.



Vissza az elejére Go down
 
Lilanne Overcrown
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Aranyvérű-
Ugrás: