Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben Lavhan10
A "teremtők"
Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben Z5iV7

Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben Iy8inetzk97pmgse73s7

Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben Szjgv


Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben

Go down 
SzerzőÜzenet
Hayley Samantha Jefrey

Hayley Samantha Jefrey


Házad : Griffendél

Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben Empty
TémanyitásTárgy: Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben   Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben Icon_minitimeSzomb. 3 Nov. - 10:49


~Akik nem ismernek téged azok ne szóljanak bele az életetbe~



Hayley Samantha Jefrey



Név: Hayley Samantha Jefrey
Becenév: Hayley, Hay
Születési hely és idő: Amerika, Nem York. 1980. 07. 13.
Átváltozási idő:---
Nem: Nő
Vér: Félvér
Csoport: Boszorkány
Ház: Griffendél
Évfolyam: 6. évfolyam
Pálcád: 9 hüvelyk, bükkfa, főnixtoll

I am really...


Közép magas termetű emberke vagyok és a hosszú barna hajam lágyan omlik gyönyörű szép vállamra. Az arcomon megtalálható a két "pisze"vágású gyönyörű szép barna szemeim is. Ha valamit el akarok érni akkor csupán meg rebegtetem a szempilláimat és a dolog el is van intézve. Tökéletes alakom van amit ki is emelek a ruháimmal. A ruhatáramban általában olyan ruhák találhatóak amik szorosan tapadnak a homokóra testemre, de természetesen tornacsuka és lazább ruhákat is megtalálhatsz a szekrényemben. Imádom a magassarkúkat és a kiegészítőket. A hajamat általában hullámosan hordom, de néha-néha láthatsz göndör és csont egyenesre vasalt hajjal is. Hm... a belső tulajdonságaim bonyolultabb mint a külső, de megpróbálok valamit összehozni. Általában az arcomon mosolyt pillanthatsz meg ami azt jelenti, hogy boldog vagyok, de nem volt ez így mindig. Volt olyan időszakom mikor mindenkit eltaszítottam magamtól, de mostanra rám inkább az jellemző, hogy kihívó ruhákat hordok és nyítok mások felé és mostanra rengeteg új barátot szereztem magamnak pont azért mert megváltoztam nem a szomorú kis stréber lány vagyok. A Roxfortos időm első felében inkább undok voltam mindenkivel és sokan feladták a társaságom keresgélését. Nem nagyon voltam erre büszke, de én ilyen voltam; undok, "gonosz" mindenkivel ezek után nem csodálkoztam volna, ha a Mardekárba kerültem volna.

My story


Nos, hol is kezdjem.... talán a legelején kéne ahol minden történt; a születésemnél.
Az egész úgy kezdődött, hogy anyám otthon szült és éppen egy nagyon viharos időszak volt - nyári vihar - semmi áram semmi nem volt. Apámnak nehéz dolga volt hisz anyámnak kellett fognia a kezét a homlokát törölni és még késő estig sorolhatnám, hogy milyen nehéz feladata lehetett. Anyám sajnos a szülésbe bele halt, apum nevelt egészen 3 éves koromig. A 4 évemet már nem élte meg mert egy szörnyűséges betegségben halt meg ezért a nagyszülökhőz kerültem, de ők nem nagyon akartak rám vigyázni és fel nevelni épp ezért egy bentlakásos otthonba raktak be és ott éltem egészen addig amíg nem vettek fel a Roxfort Boszorkány- és Varázsló Képző Szakiskolába. Nem nagyon akartam oda menni, de választhattam vagy itt maradok vagy a Roxfort. Természetesen a Roxfortot választottam. Rengeteg furcsa dolog volt itt amit meg kellett szoknom. Egy ideig nem nagyon akartam beletörődni, hogy boszorkány vagyok és nem nagyon engedtem magam közelébe senkit, de szerintem ez érthető hisz a szüleim nélkül nőttem fel és még a nagyszüleim is lepasszoltak egy bentlakásos otthonba. Ez egy kicsit megviselt, de mindegy egyszer csak túl léptem rajta és felfogtam azt, hogy a családtagjaim nem szerettek engem és meg akartak szabadulni tőlem. Mikor már feldolgoztam ezt és elviseltem akkor úgy állítottam be az egészet mintha nem is lett volna semmilyen családom mert ilyen emberekre nem akarok emlékezni. Oké kivétel anyu és apu, hisz ők ezt nem tették volna velem. Nah, szóval bekerültem a Roxfortba és szerencsére a Süveg a Griffendélbe tett be, aminek külön örülök, hisz láttam a többi ház „lakóit” és nem nagyon szimpatikusak főleg a Mardekár. Valami azt súgja, hogy velük még meg fog gyűlni a bajom. Nos, elkezdődött az iskola, de én még mindig magamba voltam fordulva és senkivel nem álltam szóba, pedig rengetegen jöttek oda hozzám meg minden, de én nem foglalkoztam velük még rájuk sem pillantottam. Semmi mást nem csináltam csak olvastam, tanultam, leckéket írtam, tanórákra jártam és magamba voltam fordulva. Ez elég lehangoló volt és egyik éjjel sírva ébredtem fel az álmomból – sajnos egy embert felébresztettem – és hatalmas meglepetésemre nem ott hagyott bőgni hanem oda jött hozzám és elkezdett vigasztalni ami nagyon kedves volt ahhoz képest, hogy biztos, hogy őt is elküldtem egyszer-kétszer mikor odajött hozzám. Ezen az éjjel megfogadtam magamnak, hogy más leszek és új életet kezdek. Elfelejtem a családomat és új barátokat keresek ami másnap meg is történt mert megkerestem azt a bizonyos lányt – mint kiderült Lavender a neve – és beszéltem vele elmeséltem neki az egész életemet és nagyon rendes volt és megértett. Nagyon jó barátok lettünk és bemutatta az egyik barátnőjét, Parvatit is. Mostmár nyitottam mások felé is éppen ezért ismerhettem meg a Weasleyeket akikkel nagyon jóba lettünk – ugye vannak szünetek, ünnepek – és annyira rendesek voltak, hogy engedték, hogy ott legyek ilyenkor náluk. Szinte ezek az emberek – Fred, George, Lavender, Parvati – olyanok voltak mint az új családom. Ők olyan emberek akikben határ nélkül megbízok és megosztok velük mindent. Innentől kezdve új életet kezdtem és a régi magába forduló Hayleyből egy olyan életvidám csaj lett aki örömmel falta az életet és félelem nélkül vágott bele ilyesztő dolgokba és imádta a kihívásokat. Ettől a naptól az emberek nem úgy láttak, hogy magamba vagyok fordulva és a könyvet bújom hanem egy nevetős, szép lányt pillanthattak meg a folyósokón.
Nos, ez lennék én Halyey Samantha Jefrey.




Vissza az elejére Go down
 
Hayley Samantha Jefrey titkos kis élete készülőben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Boszorkányok :: Félvér-
Ugrás: