Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Angel B. Darling Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Angel B. Darling Lavhan10
A "teremtők"
Angel B. Darling Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Angel B. Darling Z5iV7

Angel B. Darling Iy8inetzk97pmgse73s7

Angel B. Darling Szjgv


Angel B. Darling 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Angel B. Darling

Go down 
SzerzőÜzenet
Angel B. Darling

Angel B. Darling



Angel B. Darling Empty
TémanyitásTárgy: Angel B. Darling   Angel B. Darling Icon_minitimeKedd 11 Dec. - 9:52


Jó vagyok, de nem egy angyal, követek el bűnt, de nem vagyok ördög. Csak egy kislány vagyok a nagyvilágban, aki próbál találni valakit, akit szerethet.



Angel B. Darling



Név: Angel Blue Darling
Becenév: Angel, Angie, B, Blue
Születési hely és idő: Anglia,London; 1980-Február-14
Átváltozási idő:-
Nem:
Vér: aranyvérű
Csoport: boszorkány
Ház: Mardekár
Évfolyam: 6. évfolyam
Pálcád: 14 cm/Rózsafa/Főnixtoll

I am really...


Ami minden embernek első látásra eszébe jutna Angel Darlingról az, hogy csöndes kedves és érzékeny. De csak addig a végzetes pontig amíg meg nem ismerik. Angel Darling egy szeszélyes kiszámíthatatlan vadóc, akit eddig senkinek nem sikerült megszelídíteni. Ellentmondásos ember. Egyik pillanatban önfeledten nevet a következőben pedig tombolni kezd, mint a hurrikán. Egyfelől az igaz szerelmet keresi másfelől pedig ész nélkül bonyolódik bele az első futó kapcsolatba ami elé kerül. Imádja a fotózást az, írást, a zenét, a könyveket. Egyszóval mindent ami művészet. A hosszú sétákat, a vizet a tengert, a napsütést, a nevetést, a vidámságot. Sok apró dolog tudja boldoggá tenni. Még ha csak egy kis időre is. Ez lenne Angel Darling. Egy szeszélyes, édes kislány. Ez lennék én.

My story


Meséld el nekünk életed történetét a kezdetektől mostanáig. Mindenről tudni szeretnénk, minden fontos eseményről, melyek befolyásolták a karaktered és hozzájárultak a mostani viselkedéséhez. Legalább 400 szó kell legyen de az csak jobb, ha több.



Vissza az elejére Go down
 
Angel B. Darling
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Avatarfoglalás
» Aláírás kérések
» Angel and Demon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: