Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Weasley Varázsvicc Vállalat Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Weasley Varázsvicc Vállalat Lavhan10
A "teremtők"
Weasley Varázsvicc Vállalat Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Weasley Varázsvicc Vállalat Z5iV7

Weasley Varázsvicc Vállalat Iy8inetzk97pmgse73s7

Weasley Varázsvicc Vállalat Szjgv


Weasley Varázsvicc Vállalat 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Weasley Varázsvicc Vállalat

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Weasley Varázsvicc Vállalat Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimeVas. 16 Szept. - 3:46

Frederica " Freddie " Weasleynek ~ Harry Potternek

Miután a fiúk csak úgy otthagytak beljebb indulni. Megakartam keresni a golmyó részleget, hogy vehessek valami szépet a kisgolmyómnak. Napról napra egyre aranyosabb és gömbölyűbb. Lehet kéne vegyek neki egy párt, nehogy egyedül érezze magát. Nem szeretném ha az én kicsikém rosszul érezné magát.
Összetalálkoztam Georgeal is, aki pont pakolt ki valami új terméket. Egy újabb tárgy amivel boldogíthatják Friccset. Nevetve kerestem meg a golmyók sorát és kezdtem nézelődni pár új cucc iránt. Találtam egy aranyos kosárkát és pár új játékot is. Sokba nem került ezért úgy gondoltam megveszem a kis Alfrednek. Elvégre megérdemli. Úgyis olyan ritkán kap új játékokat, most az egyszer igazán megengedhetem magamnak. Azt vettem észre, hogy Harry szalad oda hozzám majd elkezd valamit hadarni Choról, az érzéseiről és rólam. Hegyeznem kellet a füleimet, hogy halljam amit akart mondani, ígyse hallottam tisztán. Ezért nagy szemekkel néztem rá és vártam, hogy levegőhöz jusson majd megkérdeztem tőle.
- Hogy mondtad?-kérdeztem fülig érő mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Weasley Varázsvicc Vállalat Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimeVas. 16 Szept. - 3:26

Ginny Weasley,Fred Weasley

Miközben a két testvér a nagynénjükről beszélt, én a polcok tartalmát böngésztem.Nem értem, hogy Fred miért van így kiakadva. Ron és Ginny elmondása alapján, egy kicsit idegesítőnek tűnt, de szórakoztatónak is be tudják állítani.-gondolkoztam magamban Muriel Weasley-ről.Milyen jó lehet Ginny-nek, hogy ilyen mókás bátyjai vannak! Gred..akarom mondani Fred még azt is felajánlotta a vörös hajú lánynak, hogyha pár napra szabadulni szeretne az Odúból, akkor csak szóljon az ikreknek.Mikor megfordultam Ginny engem bámult, és nem állhattam meg, hogy én a lány gyönyörű barna szemébe ne bámuljak. Fred köhintése ugratott ki Ginny szeméből. Fred milyen jól tudja heccelni a húgát! De jó lenne, ha nekem is lenne testvérem!-morfondíroztam.
Egyébként is. Ginny-nek mióta vannak hódolói? Úgy tudtam, hogy csak én tetszem neki és vica-verza.Öhmm..Fred...beszélhetnénk négyszemközt?-Miután félrevonultunk megkérdztem Fredet, hogy nem bánja-e , ha én a húgával járnék. Te nagyon megértő vagy Fred.Meg kell keresnem Ginny-t!-adtam ki a feladatot saját magamnak.
-Végre megtaláltam őt a golymókoknál. Te Ginny...öhmm--izé..-Kezdtem félénken és dadogva, de aztán erőt vettem magamon.El kell mondanom valamit..-Látva Ginnie kérdő pillantását folytattam.Évek óta tetszel. Azért nem mertem bevallani mert, féltem magamtól, és attól, hogy Ron mit fog hozzá szólni.Cho..hát igen. Mikor Choval randiztam, akkor még nem tudtam eldönteni, hogy mit érzek irántad.-Fojtottam bele az egész mondandómat egy levegővételbe.
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Weasley Varázsvicc Bolt
Fred Weasley


Tartózkodási hely : London
Házad : Griffendél

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimeHétf. 27 Aug. - 9:29

Harry Potter & Ginny Weasley

-Szóval ellátásra? - kérdeztem gúnyosan. - Menjen a Szent Mungóba, ne a mi karácsonyunkat rontsa el! - mondtam, közben dühömben a pokolra kívántam a kotnyeles vénasszonyt. Biztos valamit akar tőlünk, máskülönben nem jönne hozzánk.
- Hát... megy-megy, mit ne mondjak - válaszoltam Ginnynek. - Ugyan már, Ginny, te ide csak vásárolni jöhetsz! Vagy ha gondolod, és szeretnél megszabadulni az otthoniaktól, egy két napra eljöhetsz ide, még nyáron - ajánlottam el neki egy kis kimenőt anyánk nélkül. Továbbra is vártam a választ mivolta felől, de egyre kínosabban éreztem magam, ahogy egymást bámulták Harryvel.
- Khm - köhintettem egyet, majd piszkálódni kezdtem. - Nocsak-nocsak... - mondtam negédes hangon, majd elkezdtem a levegőt hessegetni kartávolságon belül. - Csak nem Ámor repked a közelben? - vigyorogtam a húgomra, mire ő gyorsan elkezdett beszélni mindenféle hülyeségről.
- Hódoló? És csak egy? Na ne viccelj! Legalább négyre tippeltem - kezdtem vigyorogva. - Mit is várhattam volna Hermionétól... hogyha erre nem tudott volna valami jó ksi varázsigét, összeomlott volna a Gringotts... - mondtam fejcsóválás közepette. - Velem? Semmi... semmi említésre méltó. Eléldegélünk itt ártatlanul, nyugodt körülmények között - kezdtem szarkasztikusan. - A bolt nagyon jól megy, alig van időnk levegőhöz jutni...

Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Weasley Varázsvicc Vállalat Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimePént. 24 Aug. - 3:47

Fred Weasley & Harry Potter

- Eltörte a nem tudom milyen csontját és ellátásra van szüksége , ezért hozzánk költözik. Amúgy miért ne lenne rá szükségem ?-kérdeztem, Fredre majd a bájitalra nézve. Azt hiszik a fiúk , hogy nekünk lányoknak olyan könnyű pasit fogni ! Bárcsak elkiabálhatnám magam , hogy NEM KÖNNYŰ ÁM PASIZNI! Harry jól lerázott minket, engem. Elment körülnézni. Biztos. Szerintem csak elment ajándékot venni Chonak , csak mivel jó nevelt nem köti más orrára. Mit is várok én , hogy Harry Potter belém szeressen ? Álmodozz csak Ginevra...Álmodozz.
- Hogy megy a bolt ? Tudod ha bármikor szükséged lenne egy kis segítségre rám számíthatsz. Bármikor eljövök segíteni. Amúgy Harry te nem idén fogod elkezdeni a hopponálási tanfolyamot ? kérdeztem kedvesen az ifjú sebhelyes fiút. Ahogy a szemébe néztem úgy éreztem , hogy elolvadok. Azok a szemek... Nyugi Ginevra , nyugi. Ne lássa , hogy félsz . Ebben az esetben azt , hogy elolvadsz tőle. Rámosolyogtam és ő meg vissza rám. Túl sokáig nézhettük egymást mert arra lettem figyelmes , hogy Freddie a torkát köszörüli.
- Valami baj van a torkoddal ? - kérdeztem aggódva nagyobbik testvéremtől.
Jaj , bocsi. Velem semmi különös . Akadt egy hódolóm. A múltkor kaptam egy levelet amiben szerelmes versikére hasonlító dolog volt. A feladóját nem tudom. De Herm segíteni fog megtalálni , mivel tud valamilyen varázsigét. Veled mi a helyzet? - kérdeztem egyszerre Harrytől és Freddietől.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Weasley Varázsvicc Vállalat Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: WVV   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimeCsüt. 23 Aug. - 9:25

Ginny Weasley &Fred Weasley

Örülök neki, hogy újra láthatom Fredet. Ő a mókamester a Weasley családban és az ismerőseim között is. Vajon Fred hogyan fogadná, azt ha elvenném feleségül Ginny-t? Örülne neki, mérge lenne rám, vagy csak hagyná?-Így töprengtem mikor megjelent az emlegetett. -Szia Fred! Hogy vagy? Nem még nem tudtam körülnézni.-soroltam gépiesen a válaszokat. -Hogy Ginnyvel? Hát alakulgatnak a dolgok..-Fogtam suttogóra a hangomat. Inkább nem fojtatta mert megjelent Ginny egy szerelmi bájitallal, így elfojtottam egy mosolyt, majd így szóltam:-Körülnézek még egyszer. Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Weasley Varázsvicc Bolt
Fred Weasley


Tartózkodási hely : London
Házad : Griffendél

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimeCsüt. 23 Aug. - 3:30

Harry Potter & Ginny Weasley

Még a Jessica okozta felfordulás helyrehozásával sem végeztem, mikor a minisztériumi varázsló elindult kifelé a boltból. Útközben, csupán véletlenül felrúgott egy megfázást, köhögést, tüsszögést és orrfolyást előidéző fiolákkal teli dobozt. Ennek következtében az összes fiola apró darabokra tört. Hirtelen felindultságomba, a kelleténél hangosabban küldtem el a férfit melegebb éghajlatra.
Az első adag Fél Napos Náthát ma akartuk először a polcokra rakni, így nagyban mérgelődve megpróbáltam helyrehozni a kárt, mikor ajtócsapódás ütötte meg a fülem. Ginny ígérte, hogy egyik reggel eljön, mert kíváncsi az új termékekre, de meglepetésemre nem az ő hangját hallottam, hanem Harryét.
Nagy léptekkel elindultam az első helyiség felé, hogy végére járjak a dolgoknak, majd mikor elértem az ajtót, óvatosan bedugtam rajta a fejem. Harry a polcok közt nézegetett valamit, Ginny pedig a szerelmi bájitalok közül emelt ki egyet.
- Nem hinném, hogy szükséged van ilyenekre, Hugi - vigyorodtam el, mire mindketten felém fordultak. - Hello Harry! Találtál valami érdekeset? - kérdeztem a sebhelyes fiútól, közben kezet ráztam vele. - Amúgy mi a helyzet? - kérdeztem Ginny felé pillantva.
Harrynek még válaszolni sem volt ideje, mert Ginny hangos kiáltása és felénk iramodó alakja kizökkentette a gondolkodásból.
- Annak, körülbelül másfél napig. Ez ez eddigi leghosszabb ideig tartó szerelmi bájitalunk - egyetlen lánytestvérem révedező arccal elgondolkodott, majd újra kérdezett. - Nem, még nem hallottam. Remélem nem robbant fel alatta egy szék, mert karácsonykor le se mer majd ülni nálunk - vigyorogtam az előttem álló párosra. - Amúgy, mi baja szegééééénynek - húztam el gúnyosan az utolsó szót.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Weasley Varázsvicc Vállalat Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimeKedd 21 Aug. - 9:39

Harry Potter & Fred Weasley

A boltban összetalálkoztam Harryvel. Az ikreket kereste , mivel nem tudtam merre lehetnek elmentünk megkeresni. Fred épp egy ügyetlen férfival ordibált. Szegény. Harry leállt beszélni Freddel. Addig én elmentem a szerelmi bájitalokhoz. Szerelmi bájital szerencsétlen varázslóknak. Mire jó ez ? Elolvastam a hát oldalán a használati utasítást. Vajon ennek a hatása meddig tart ? Tűnődtem. Majd Freddie és Harry felé fordultam.
- Ennek a hatása meddig tart?-kérdeztem bátyámtól. Ő felém fordult és elmondta meddig tart a hatása.Elég hosszú ideig tart. Majd egyszer veszek ilyet , kiváncsi vagyok az erejére. Majd beadom Cracknak vagy Monstronak. Vagy Pitonnak. Szegény , ha megtudná ki tette biztos kemény büntető munkát kapna.
- Fred , hallottad mi történt a nagynénénkkel ? Nem soká megfog minket látogatni , pontosabban karácsonykor. Tényleg , Harry nálunk karácsonyozól ? - kérdeztem egyszerre a két fiútól.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Weasley Varázsvicc Vállalat Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: WVV   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimeKedd 21 Aug. - 9:19

Ginny Weasley & Fred Weasley

Mikor beléptem nyitás előtt a boltba hatalmas káosz fogadott. Mivel nem láttam se Ginny-t, se Fredet elkezdtem hahózni. Hallottam valami halk motozást hátulról így odamentem és Ginnyvel találtam magam szemben. Rögtön megszólítottam: -Szia Ginny! Mi jót vettél? Merre vannak a bátyáid?- Zúdítottam rá szegény Ginnyre kérdéseimet.Nem tudta merre vannak az ikrek, ezért együtt indultunk el hátrafelé ami legalább negyed órán át tartott, mivelhogy minden polcot megnéztünk. Fred épp valakivel kiabált, Ginny pedig elment megnézni a szerelmi bájitalokat, úgyhogy úgy döntöttem, megnézem a legközelebbi polc tartalmát.Na nézzük milyen bolondságok vannak itt --Gondoltam magamban-Perui instant sötétségpor? Ál-pálca?Ezeket biztos nem nézné jó szemmel Mrs. Weasley. És ekkor megjelent Fred Weasley feje az ajtóban akit vidáman köszöntöttem
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Weasley Varázsvicc Bolt
Fred Weasley


Tartózkodási hely : London
Házad : Griffendél

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimeKedd 21 Aug. - 8:14


Harry Potter & Ginny Weasley

Épp lefelé szaladok az emeletre vezető lépcsőn, mert az egyik kedves eladónk megint összekeverte az előkészített dobozokat. Pedig világosan rá van írva mindre, hogy mit tartalmaz.
Balra nézek, és látom, hogy George épp bemutatót tart egy minisztériumból kiküldött férfinak a perui instant sötétségporról.
Még legalább negyed óránk van nyitásig, de máris óriási a felfordulás. Jessica nagyobb káoszt csinált, mint hittem. A hátsó részlegből előrehordozta az összes dobozt és kipakolta őket a polcokra. A sajnálkozó lányt elküldöm, hogy nézze át újra a polcokra kirakott termékeket, és a listát, amit összeírt neki George, majd mepróbálok rendet teremteni a szaladgáló golymókok, a visítozó rágók, és a fogas frizbik közt.

Augusztus vége van. Valószínűleg megkétszereződik a forgalom az iskola előtti napokban, úgyhogy fel kell készülnünk mindenre...
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 1:52

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Weasley Varázsvicc Vállalat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley Varázsvicc Vállalat   Weasley Varázsvicc Vállalat Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Weasley Varázsvicc Vállalat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Weasley Varázsvicc Vállalat
» Ronald Weasley
» Bill Weasley
» George Weasley
» Fred Weasley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Abszol út-
Ugrás: