Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Bájitaltan tanterem Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Bájitaltan tanterem Lavhan10
A "teremtők"
Bájitaltan tanterem Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Bájitaltan tanterem Z5iV7

Bájitaltan tanterem Iy8inetzk97pmgse73s7

Bájitaltan tanterem Szjgv


Bájitaltan tanterem 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Bájitaltan tanterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Bájitaltan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan tanterem   Bájitaltan tanterem Icon_minitimeSzomb. 8 Dec. - 5:55

Játék vége!
Szabad játéktér!

indok: játékos hiánya
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Michael Corner
Admin/6. évfolyamos diák
Michael Corner


Tartózkodási hely : Hollóhát Klubhelyiség vagy bárhol máshol a Roxfortban.
Házad : Hollóhát
: Bájitaltan tanterem Tumblr_m7dcjm0kaW1rptgvpo2_250
Ego Egér by Hermione
Micy by Hermione
Micsel by Fred
Iron Man by Fred
Michelin bábu by Hermione
Mickey egér by Hermione
Májköl by Susan
MikeMause by Daphne
Miccske by Ginny
MicaMiccs by Ginny
Májk by Harry
Mic by Ernie
Mikey by Katie
MiszterMici by Nympha

Bájitaltan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan tanterem   Bájitaltan tanterem Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 9:36

ღ Susan Bones ღ


Szeretem. Igen, most már képes vagyok bevallani magamnak, hogy nem érzem erőltetettnek azt, hogy nekem őt kell feleségül vennem őt, mert boldogan fogom tenni. Bár, hogy mit fog Edevis tükre nekem mutatni, ha órára fogunk menni és pont a tükröt fogjuk tanulmányozni, nos azt nem tudom. Vajon változhatnak a vágyaink vagy mindig ugyanazt fogjuk látni? Nem tudhatom, de azt igen, hogy Susan bármennyire meglepődtem az elején, kezd közelebb kerülni a szívemhez.
Ha oda valaki bekerült azt csak nagyon nehezen engedtem el, vagy meggyűlölöm, ami általában a rosszabbik eset szokott lenni. Olyankor az illetőt látni sem akarom, elkerülöm messzire és ha meglátom, nos rá sem nézek.
Az, hogy a vörös hajú lányok a vesztem, nos ez nem az én hibám. Kevesen vannak, egyediek és mégis gyönyörűek a maguk módján. A vörösek, mindig kisebbségben lesznek, de egyszer őszintén megnéznék egy olyan felvonulást ahol csak vörös hajú emberek vannak.
Na jó, ilyet biztos még a muglik között sem rendeznek, nemhogy a varázslók között. A Weasley család azt hiszem az egyetlen amiben minden egyes családtag haja vörös. Nálunk más a helyzet, anya sötétbarna hajú, apa meg, nos ő az akitől a hajam színét örököltem, amire néha büszke vagyok. Oké mindig az vagyok, ha valaki csak úgy totál véletlen beletúr a hajamba és… jó, ilyesmi is csak nagyon régen történt velem, de akkor legalább tudtam, hogy az illető viszont szeret.
Most túl sok a bizonytalanság bennem, Susan sosem mondta, hogy örül nekem, mármint a Minisztérium döntéshozatalának. Önszántából is a feleségem lenne és ha odakerül a sor akkor gyerekekkel ajándékoz meg engem?
Nem tudom, semmit sem tudok, pont azért mert mindig igyekeztem ezt a témát jó messzire elkerülni, ha vele vagyok. Először jobb szeretném megismerni őt, tudni szeretném, hogy általában melyek azok a témák amik zavarják. Nem akarom feleslegesen felidegesíteni, vagy gondot okozni neki, azzal, hogy ilyen kényes témát hozok fel előtte. Erről a rendeletről komolyan csak Terry és Anthony érdeklődhet, hogy ki kit kapott, legalább mások is rosszul jártak, mint ők vagy sem.
Pont ezért nem fogom én egy ideig elmondani nekik kit kaptam. Semmi közük hozzá, mondjuk engem sem érdekelt az amit mondtak nekem, de elmondták, hogy ők hogyan jártak és nagyon kíváncsiak rám. Nem szégyenlem Susant vagy ilyesmi, egyszerűen én még nem akarom, hogy rólunk kezdjenek el beszélni a Roxfort falai között.
Mosolyogva fogadtam azt, ahogy Susan helyet csinált maga mellett és egy picivel közelebb kerülhettem hozzá. Ránéztem, talán még túlontúl feltűnően végigmértem őt, a gyönyörű vörös haját, ahogy a hajtincsei a vállára zuhannak, a nyakát, mely elrejtőzik a kétfelől körbeölelő vörös tincsek között. A mellkasát, melyet lehet elrejt a talár, de én mégis képes vagyok használni a fantáziámat és élettől telinek látom a kebleit. Talán túl sokáig bámultam őt, nem kellett volna legalább háromnál több percig csendben maradni és figyelni a megjelenésére. Nem ráztam meg zavarodottan a fejem, csak egyszerűen az ajkaira húztam a tekintettem. Piros, csókolni való ajkak voltak, amiket eddig nem volt szerencsém megérinteni a sajátommal. Túl kevés a bátorságom, vagy tartok attól, hogy ellök magától, amit biztosan nem vennék jó néven. Pont ezért kell nekem egy jó darabig türtőztetnem magam.
– Volt egy különleges álmom Susan. Csak azon gondolkodom, hogy elmondjam-e neked vagy hallgassak vele. – persze egy csöppet füllentettem, tulajdonképpen őt néztem és nem azon filozofáltam, hogy elmondjam neki miként fogom megkérni a kezét, ha eljön az idő.
– Na jó elmondom, hiszen úgy sem bírnám ki azzal a gondolattal sokáig, hogy nem mondtam el neked. De ezt jobb ha leírom, elmondva elégé furcsán hangozna, itt meg… mindenkinek füle van. – elővettem egy pergament és egy tollat, aminek a segítségével leírtam azt amit elviekbe m nekem ki kellett volna mondanom.
Amikor magamban újra elolvastam a kész szöveget még én is meglepődtem magamon. ,, Veled álmodtam Susan. Tudom, hogy meglepő ez egy kicsit, de... úgy véltem én, boldog leszek melletted. A legmegfelelőbb személy a számomra csak te vagy s, lassacskán kezdem úgy érezni, hogy a Mágiaügyi Minisztérium döntéshozatala nem kényszer, hanem ajándék. Az én ajándékom meg te vagy Susan Bones, akit később örömmel fogok feleségül venni, mert tudom, hogy boldogok leszünk, te meg én. Álmomban is ez volt, már csak arra kell rájönnöm a valóságban szintén ez lesz-e. Én őszintén remélem, hogy ez lesz és mindez nem csak az én beteges álmom.” Elhúztam a számat, majd kissé elégedetlenséget érezve magam iránt átnyújtottam a pergament Susannak.
– El ne sikítsd magad, nem szeretnék mások előtt lebukni… – suttogtam halkan, azt remélve, hogy majd megérti mire céloztam ezzel.
Vissza az elejére Go down
Susan Bones
6. évfolyamos diák
Susan Bones


Tartózkodási hely : Roxfort---> Hugrabug Klubbhelyiség
Házad : Hugrabug
: ❣️ Cukorfalat ❧ By: Hermione
❣️ Szú ❧ By: Harry
❣️ Szuzíí ❧ By: Ginny
❣️ Miss Gondolatolvasó ❧ By: Májköl

Bájitaltan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan tanterem   Bájitaltan tanterem Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 4:10

Májköl <3


Talán az eddigi legnagyobb csoda az életemben, ami a nagynéném szerint tényleg egy különleges dolog, hogy egy ilyen vidám természetű hölgyemény lett belőlem, aki ritkán zárkózik magába, és mindig élvezi a barátai társaságát. Persze, a gyermekkorom nem volt kiegyensúlyozott, harmonikus és irigylésreméltó, inkább hasonlít egy hullámvölgyre, amit eddig nem sokan jártak meg. A szüleim elvesztése nem meglepő módon mély nyomot hagyott bennem, és soha nem tanultam meg, hogy milyen az igazi szülői szeretett. Ezért egy csomószor elgondolkodtam már azon, hogy vajon egyszer a jövőben jó szülő fog-e vállni belőlem, mivel nem volt senki, aki megmutatta, hogy mit, vagy éppen mit nem kellene csinálni, hogy a helyes irányba neveljem a porontyokat.
A jövőmmel kapcsolatban egyenlőre annyit tudok, hogy egy számomra gyönyörű napon valószínű, hogy Michael felesége leszek. Annyira, de annyira örülök neki, hogy a sors, vagyis inkább a Minisztérium pont őt osztotta mellém. Azóta már csevelyt is folytattunk párszor, de egyszer sem esett szó az egész házasodósdiról, ami nem biztos, hogy negatív dolog. Tizenévesen még nem kell folyton ezzel terhelnünk magunkat, elég ha inkább természetesen próbáljuk meg kialakitani a dolgokat. Sajnos a rendelet óta egy csomó erőlktetett próbálkozást láttam, amiről nem feltétlen az érintett személyek tehetnek. Nekünk, vagyis nekem mázlim volt, meg még pár párosnak biztos, de a többséget először biztos kellemetlenül érintette az egész.
Mivel még Hannah is felszívódott a szemem elől, ezért magányosan kellett töltenem az órák előtte perceket. Nem szeretek egyedül lenni, mert akkor általában a figyelmem elterelődik, és a fantáziám elszárnyal, és olyan dolgokat képzelek be magamnak, amiket még én sem hiszem el, hogy meg fog történni. Mint például, hogy én és M..., inkább hagyjuk. Elkell hagynom ezt a hülye szokásom, hogy szürreális képeket festek az elméletemben egy bizonyos személyről.
Sóhajtottam egyet, majd unottan lapozgattam a könyvet. Többnyire nyugodt lehetek az órán, mivel Piton nem igazán szokott makacskodni velem, én is hagyom őt nyugodtan dolgozni, és ez fordítottan is igaz. Általában a diákok többsége rühelli az óráit, és imádnak neki beszólogatni, de aki nem bajkeverő, azt csak ritkán ossza ki.
Lelkesen figyeltem az ajtót, bár már tizenpárszor kinyílt, és sajnos mindig csalódottan csüggesztettem le a fejem. Most viszont nem várt fordulatot vett az eseménysor. Michael lépett be az ajtón, és a szemeim rátapadtak. Csak néztem, ahogy körba néz, és keresi az ismerős arcokat, majd megpillantott. Zavaradottan lekaptam a tekintetem, és a könyvem bámultak vöröses színben. Nem akartam, hogy kiszúrja, hogy mennyire bámulom. Köszönhetően a vörös hajamnak nem feltűnő, ha egy-két árnyalattal pirosabb színt veszek fel. Lépéseket hallottam, majd ártatlan szemekkel felpillantottam, és már ott is állt előttem.
- Szia Michael. Csak nyugodtan- mondtam mosolyogva, majd összébb szedtem magam, hogy biztos elférjen mellettem. Az ajkaimba haraptam, majd mélyen a szemeibe néztem.
- Hogy aludtál?- kérdeztem tőle angyali tekintettel, és közben becsuktam az unalmas könyvet, ami mostanában amúgy sem köti le a figyelmem. Reméltem, hogy ez a pillanat örökké tart, és nem fog közbejönni semmi. Semmi, ami elronthatja ezt, amiről már annyiszor álmodoztam...

Vissza az elejére Go down
Michael Corner
Admin/6. évfolyamos diák
Michael Corner


Tartózkodási hely : Hollóhát Klubhelyiség vagy bárhol máshol a Roxfortban.
Házad : Hollóhát
: Bájitaltan tanterem Tumblr_m7dcjm0kaW1rptgvpo2_250
Ego Egér by Hermione
Micy by Hermione
Micsel by Fred
Iron Man by Fred
Michelin bábu by Hermione
Mickey egér by Hermione
Májköl by Susan
MikeMause by Daphne
Miccske by Ginny
MicaMiccs by Ginny
Májk by Harry
Mic by Ernie
Mikey by Katie
MiszterMici by Nympha

Bájitaltan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan tanterem   Bájitaltan tanterem Icon_minitimeSzer. 29 Aug. - 19:29

ღ Susan Bones ღ


– Holtomiglan, holtodiglan?
– Igen.
– Fehér ruha, fátyol, meg minden?
– Amit csak akarsz.
– És lennél a férjem?
– Igen, Susan. Semmi sem tenne boldogabbá ennél…
– álmodtam s, a fejemben a hangok egyre halkabbak lettek, már nem láttam Susan mosolygós arcát, sőt magamat sem, hogy mennyire boldog vagyok a jelenlétében. Már készen álltam az ujjára húzni az eljegyzési gyűrűt amikor fordultam egyet és leestem az ágyamról. A padló hideg volt, de legalább a takarom ugyanúgy lecsúszott az ágyról mint én. Tudom, hogy ilyesmit is csak a Mágiaügyi Minisztériumnak köszönhetek. Eljegyzési bál az álmomban!!! Még, jó, hogy Terry és Anthony nem volt benne vagy a többiek akiknek fogalmam sincs ki lehet a párjuk. A szüleimet meg természetesen nem érdeklik az ilyesmik, a lényeg, hogy legyen valaki az egy szem fiúk mellett. Most biztos nem szekálnának otthon, hogy jaj kisfiam mondd csak van már barátnőd, mert tudni fogják. Ez meg egy csöppet zavaró, mert nem csak őket, hanem magamat is meg szerettem volna lepni de így azonban már nem lehet. Esélyem sincs. Mostanában meg, megpróbálok alkalmazkodni, ahelyett hogy ellenkezzek mindenkivel és könnyed szájmozgatással egy nemet préseljek ki a számon. Felnéztem a plafonra, bár tudtam, hogy kezd közelegni az első óra én néhány percig még ott maradtam a földön.
Fáztam s, szabad döntés hozatalommal együtt úgy éreztem a bennem lévő meleget is elszívja tőlem a padló. Nem tudom mire szabad gondolnom, egyáltalán elgondolkodhatok azon, hogy mi lesz köztem és Susan között ha egy picivel idősebbek leszünk és eljön az idő… Az a bizonyos idő, hogy feleségül vegyem őt.
– Hát te? Kidobott az ágyad Michael? – nevetni tudtam volna Anthony megjegyzésén, de nem ment. Ahhoz most nem volt elég erőm, túlontúl elkalandozott a fantáziám, hogy testben és lélekben is ebben a szobában legyek. Azt azonban már képes voltam látni, ahogy felém nyújtsa a kezét és én hagyom, hogy felhúzzon a padlóról.
– Köszönöm. – ez volt az utolsó szavam hozzá, mert készülnöm kellett a Bájitaltan órára, amit még különös módon szeretek is.
Semmilyen gondom sincs Piton professzorral, az óráin néha úgy vigyorgok, mintha bolond gombát ettem volna, de a gombának semmi köze ahhoz, hogy én mennyit mosolygok. Susan is ott van, remélem most szintén ott lesz.
Siettem, mert Piton professzornál semmi sem biztos, jobb időben az óráján lenni, mint lekésni azt. Tudom milyen, ha késik valaki, nem akarom, hogy én legyek az újabb kiszemeltje. Mosolyt próbáltam erőltetni az arcomra és amint lehetett benyitottam a terem ajtaját. Voltak már egy páran, néhány ismerős arc, akikkel most semmiképpen sem szeretnék beszélgetni. Aztán ahogy a szemem a terem közepére tévedt, megláttam őt. Abban reménykedve, hogy Terry és Anthony kicsivel később érkeznek meg az órára odasétáltam Susanhoz. Egy bájitaltan előtti beszélgetés, gondolom sosem árthat.
– Szia Susan. Csatlakozhatok hozzád? – egyedül volt én meg csak azt gondoltam, ha már itt vagyok és a jövőben őt kell feleségül vennem, akkor jobb lenne beszélgetni vele egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Susan Bones
6. évfolyamos diák
Susan Bones


Tartózkodási hely : Roxfort---> Hugrabug Klubbhelyiség
Házad : Hugrabug
: ❣️ Cukorfalat ❧ By: Hermione
❣️ Szú ❧ By: Harry
❣️ Szuzíí ❧ By: Ginny
❣️ Miss Gondolatolvasó ❧ By: Májköl

Bájitaltan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan tanterem   Bájitaltan tanterem Icon_minitimeHétf. 27 Aug. - 6:13

Michael Corner


Sokszor gondolkodom azon, hogy vajon Michael örül-e annak, hogy engem kapott a rendeletben. Mostanában egyre többet beszélgetünk, és úgy érzem, mintha egyre jobban megismernék egymást, és személy szerint kedvem megkedvelni. Lehet a sors fintora. Először rosszul fogadtam a Minisztérium döntését, és egy részem még mindig ellenzi, hogy ránk akarják kényszeríteni a házasságot, de kezdem elfogadni és bele törődni.
Öt éves voltam amikor a szüleim meghaltak. Azóta nincs családom. Persze, ott van a nagynénim, de ő mindig is a karrierista szerepét töltötte be. Fontosabb volt neki, hogy mit ír a Reggeli Proféta, mint az, hogy eljöjjön velem néha a temetőbe, vagy bármi más családi jellegű dolog. A Roxfortban lassanként egyre több barátra tettem szert, és idővel már a szüneteinket is együtt töltöttük.
Szerencsémre szolgál, hogy nagyjából minden tantárgyból jó vagyok, de legfőképpen a Bűbájtant szeretem. Már kiskoromtól kezdve imádtam a varázsvilágot, és minden vele kapcsolatos dolgot, így úgy érzem, hogy a muglik közt biztos nem állnám meg a helyem. Nem azért, mert nem lennék képes rá, csak annyira hozzá szoktam már ehez a társadalomhoz, hogy nem tudnék máshogy viselkedni. Lehet idővel megszoknám, de a szívem mindig is ide húzna.
Csak unottan ábrándoztam a Bájitaltan terem közepén lévő padban, mert sokkal előbb érkeztem, mint az óra kezdete. Csak páran tartózkodtak itt, és a többségük csak ismételgette az eddig tanultakat, a többiek meg beszélgettek. Sajnos egyikükkel sem ápoltam valami szoros kapcsolatot, így vártam, hogy belép valaki, akivel végre én is szót érthetek, ha csak egy kis időre is.
Közben a hajam igazgattam, mert folyton a szemembe lógott. Az ajtó kinyílt, és csillogó szemekkel figyeltem, hogy vajon kilép be az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Bájitaltan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Bájitaltan tanterem   Bájitaltan tanterem Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 5:18

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Bájitaltan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bájitaltan tanterem   Bájitaltan tanterem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bájitaltan tanterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mágiatörténet tanterem
» Átváltoztatástan tanterem
» Mugliismeret tanterem
» Számmisztika tanterem
» Bűbájtan tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Belső rész :: Pince-
Ugrás: