Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Mágiatörténet tanterem Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Mágiatörténet tanterem Lavhan10
A "teremtők"
Mágiatörténet tanterem Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Mágiatörténet tanterem Z5iV7

Mágiatörténet tanterem Iy8inetzk97pmgse73s7

Mágiatörténet tanterem Szjgv


Mágiatörténet tanterem 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Mágiatörténet tanterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Mágiatörténet tanterem Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Mágiatörténet tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mágiatörténet tanterem   Mágiatörténet tanterem Icon_minitimeHétf. 31 Dec. - 1:58

~ Lav ~

Nem értettem a viselkedését, tudtam, hogy furán szokott viselni, ami igazából sose zavart. De most, hogy láttam így, egyszerre volt boldog is meg összezavart, amitől én is összekavarodtam. Furcsa volt az egész helyzet, s őszintén szólva abban a percben fejvesztve menekültem volna el.
De nem tettem, hisz mégis az egyik barátnőmről volt szó, s mosolyogva bólintottam, belépve a terembe. Nem szerettem ezt a termet, egyenesen utáltam, hisz hasztalan volt az, amit ebben a szobában tanultam. Mágiatörténet? Ahol csak a muglik forradalmáról, meg a törpéékéről beszélünk? Ugyan már...mondjuk lehet, hogy nem lenne ennyire unalmas, ha érdekesen adnák elő. Az is lehet, hogy nem aludna minden diák az órán, persze Hermione ez alól kivétel. Na,de mindegy, fókuszáljunk inkább Lavra.
-Látom, hogy valami bánt, mondd el. Hidd el sokkal jobb lesz, ha megszabadulsz tőle. Tudod, hogy bármit elmondhatsz nekem. - nem tudom mi készíthette ki ennyire, de most már egyre jobban érdekelt, hogy mi az a titokzatos dolog. Szórakozottan ültem rá az egyik pad tetejére, s észre vettem, hogy ez ugyanaz a pad ahol a második csókunk történt meg Harryvel. Akaratlanul is elmosolyodtam, imádtam azt a napot.
Vissza az elejére Go down
Lavender Brown
6. évfolyamos diák
Lavender Brown


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél

Mágiatörténet tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mágiatörténet tanterem   Mágiatörténet tanterem Icon_minitimeHétf. 31 Dec. - 0:50

Like a Star @ heaven Ginnek Like a Star @ heaven

Hát ez egy jó kérdés. Ami egy jó választ kíván. Ámbár mindegy, hogy mondom el, hiszen bízom Ginnyben. Ugye bízom benne? Persze, csak azért ez mégis kicsit fura. Hogyan kell azt rendesen megfogalmazni, hogy ki nem állhatom az okoskodó legjobb barátnődet és szerelmes vagyok a bátyádba? Aki igazából nem is ismer, és én sem őt... Akkor ez az egész hogy történhetett egyáltalán? Nem lett volna pont ugyanilyen egyszerű beleszeretnem Ernibe? Csak van erre valami varázslat, biztosan meg lehet csinálni. De ahhoz el kéne mennem a könyvtárba, az pedig nem az én területem... Jaj, mégis mit csináljak most? - elhúzódó gondolkodásomból Ginny halk, ámde rettegett "Umbridge szerű" köhintésével térít magamhoz. Ekkor jövök rá, hogy teljesen eltértem a témától, és még mindig nem tudok mit mondani neki.
- Tudod, mindjárt itt a karácsonyi szünet... és... hát... szóval... - dadogom tanácstalanságomban, majd egy újabb szünet után hirtelen ötlettől vezérelve megragadom a karját és berántom a Mágiatörténet terembe. - Nem beszélhetnénk meg ezt idebent?
Vissza az elejére Go down
http://www.foti.blogger.hu
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Mágiatörténet tanterem Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Mágiatörténet tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mágiatörténet tanterem   Mágiatörténet tanterem Icon_minitimeVas. 30 Dec. - 6:31

Lavienak *--*

Miután sikeresen felszedtem a könyveimet, visszatéve őket eredeti helyükre Lav felé fordultam. Rég találkoztam a lánnyal, s most kissé szétszórt volt. Én csak mosolyogtam, hisz nem volt más dolgom. Szerettem a lány társaságában lenni, olyan jó volt vele beszélgetni. Örültem annak, hogy a sors így hozta, hogy ő belém jöjjön. Nem fájt, hisz a kviddicsezés alkalmával rengetegszer kerültem már földre, törött lábbal vagy kézzel. Az ember már megedződik.
-Lav, nyugi. Semmi nem történt. – nyugtattam meg egy mosolyt küldve felé. Hisz az égvilágon semmi bajom nem esett, max egy horzsolás, amit túlélek. Felnevettem szavain, viccesnek találtam, ahogy próbál bocsánatot kérni. Vagyis na, mondtam, hogy semmi oka nincs az aggodalomért s ő mégis tovább lovagolt ezen a témán.
- Min gondolkodtál? Ha megkérdezhetem.- néztem rá, még mindig mosolyogva. Nem tudok nem mosolyogni mellette, sőt a legtöbb ember mellett állandóan felfele görbülnek ajkaim.
Hajamat igazítom, majd hirtelen megakad kezemben a Harrytől kapott nyaklánc. Harry. Rég láttam az óta a bizonyos nap óta, amikor megtudta, mi is történt velem. Igen, kerül engem, s ha tehetném én is kerülném saját magam. Szörnyű dolgot tettem.

.
Vissza az elejére Go down
Lavender Brown
6. évfolyamos diák
Lavender Brown


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél

Mágiatörténet tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mágiatörténet tanterem   Mágiatörténet tanterem Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 22:52

Ginnek

- Jaj, Ginny úgy sajnálom! Nem láttalak. - szabadkozom a földön fekvő lány láttán. Mostanában szokatlanul baleset veszélyes vagyok. - döbbenek rá közben magamban. Ám neki ez meg se kottyan, hiszen kemény fából faragták. Hat báty meg a kviddics mellett megedződik az ember. Legalábbis gondolom. Sosem értettem, hogy mi szeretni való van ebben a játékban, persze azon kívül, hogy Ronnak olyan jól áll a védősisak. De van aki mégis szeretni, és rá szánja az idejét. Furcsa. Tehát Ginny fel sem vette a lökést, és miközben leporolta magát és megismert rám nevetett. Legalább nem haragszik. És jó tudni, hogy van akinek jó kedve van.
- Nem sietek éppen csak elbambultam. Bocsi. Tényleg nem láttalak. - szabadkozom újra, majd egy fanyar mosollyal, cinikusan hozzáteszem. - Bárki állítsa is az ellenkezőjét, néha szoktam gondolkodni. Csak az kihat a mozgásomra, de ígérem, nem sűrűn fordul elő.
Ám még mielőtt egy "Te amúgy hogy vagy?"-ot hozzá tehetnék, Ginny megelőz.
Vissza az elejére Go down
http://www.foti.blogger.hu
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Mágiatörténet tanterem Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Mágiatörténet tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mágiatörténet tanterem   Mágiatörténet tanterem Icon_minitimeSzomb. 22 Dec. - 12:09

Lavienak *---*

Utolsó óra. Ezt már kibírod. Hajtogattam magamnak. Napok voltak csak hátra, és mehetünk haza. Merlinre mondom olyan jó lesz végre otthon ülni, nem törődni Piton bugyuta leckéivel, na meg bájitalaival. Elegem volt már belőlük, az Amortentiától egészen a pitypangnövesztő kotyvalékig. Na de mindegy lassan közeledünk az óra végéhez. Mit meg nem adnák, ha vége lenne Trelawney unalmas órájának, és elmehetnénk a körletekbe. Sokkal jobb lenne ott, hisz ott van mindenki. Na, jó, akire igazából gondoltam az még nincs ott. De mire én felérek addigra ott lesz. Remélem.
A kis balesetem óta sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Tettünk arra, hogy ki mit mond, ki mit gondol a rendeletről. Mi mindenhová együtt mentünk, s ez sokaknál kiverte a biztosítékot. Az volt a legnagyobb bajuk, hogy a Kiválasztott kapott egyedül jó személyt, a többiekkel csak elbántak. De nem volt ez teljesen jogos, hisz voltak még rajtunk kívül olyanok, akik kedvelték a beosztást.
Hatalmas megkönnyebbülés lesz úrrá rajtam, ahogy megszólal az óra végződését jelentő csenő. Olyan jó volt abban a tudatban élni, hogy holnap nem kell feljönni az osztályokba, nem kell leckét írni hajnalig. Alhatok egy kicsivel többet, de nem sokkal, mert reggel lesz az utolsó kviddics edzés, ami után csak februárban fogunk újra seprűre ülni. Ne ebbe ne legyenek annyira biztos, mert ha a Weasleyeken áll a dolog otthon is ez lesz az elfoglaltságunk.
Különös vigyorral mentem felfele a lépcsőkön, egyedül. A többiek még maradtak, vagy lehet, hogy én jöttem el hamar. Mindegy, a lényeg az, hogy hamar beérjek a klubhelységbe. Hirtelen lökést érzek hátulról, s elterülök a padlón. Nem vagyok az a törékenyfajta, megedződtem a meccsek alkalmával, de néha engem is le lehet verni lábamról. Feltápászkodok, s leporolva nadrágomat nézek fel gázolómra. Lavander az.
-Szia Lav, hová sietsz ennyire?-teszem fel a kérdést nevetve, majd felszedem a földön fekvő könyveimet.

Vissza az elejére Go down
Lavender Brown
6. évfolyamos diák
Lavender Brown


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél

Mágiatörténet tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mágiatörténet tanterem   Mágiatörténet tanterem Icon_minitimeSzomb. 22 Dec. - 5:42

Ginnek Smile

Egy szokásos mágiatörténelem óra, amin az alvás borítékolható. Legalábbis normális esetben mindenképp, és a többiek alkalmazták is a gyakorlatban, én viszont idegesen fészkelődtem a helyemen. Nem, szó sem volt róla, hogy érdekelt volna a Vámpírjogok- és kötelességek egységesen elfogadott nyomtatványa, hanem gondolkoztam. Jobban mondva a gondolataim csapongtak, és fénysebességgel száguldozta, ötletek ötlöttek e fejembe, de hamarosan mindegyiket elvetette. A probléma a karácsonnyal volt. Ami vészesen közeledett, már csak két hét volt a szünet kezdetéig, amikor is én Hay-el együtt hazautazok, és ugyanezt teszik a többiek is. Többiek alatt pedig a probléma forrása Ron volt, akinél úgy hallottam Hermione is ott tölti a szünetet.
Hogy utáltam én ezt a tehetetlenséget. Az ősz óta a hónapok gyorsan, változatlanul teltek, senkinek nem volt fogára való a párkapcsolati rendelet, de nem is tett ellene senki semmit. Ez mondjuk furcsa volt, mert legalább Harrytől mindenki elvárt volna valami lépést, de ő nem tett semmit. Talán ő jót kapott, és innentől nem érdekli, bár az nem vallana rá, de végső soron mindegy is. Ha nem számíthatunk rá, majd megoldjuk valahogy… gondolom. Szóval a probléma a tehetetlenséggel van, - próbáltam koncentrálni a gondolatimat - hogy mondani akarok valamit Ronnak, de egyrészt nem tudom, mit is mondhatnék, másrészt, hogy mikor, és hol. Hiszen minden alkalommal, amikor találkozunk vele van az egyik barátja, a kviddics csapatból valaki, vagy egy testvére. Őelőttük hogy is beszélhetnék vele? - nagy töprengésemben a cseng zavart meg, majd a mellettem elhaladó osztálytársaim serege. Ron is ott ment el, és bár elkaphattam volna a karját, hogy figyeljen rám, mégsem tettem. Hiszen most is volt jobb dolga… Természetesen Hermione…
Lehajtott fejjel pakoltam össze a könyveimet és indultam a klubhelyiség felé, utolsó órám után egyedül. Még a barátaim is itt hagytak… A nagy önsajnálat közben pedig észre sem vettem, hogy fellöktem valakit a folyosóra lépve. Valakit, akinek éppen olyan vörös haja volt, mint amire vártam. A szívem vadul zakatolni kezdett, de amint jobban szemügyre vettem rá kellett ébrednem, hogy csak szegény Ginnyit sodortam el.

/Tonks, légyszi cseréld ki vagy az üzenetíró ablak színt, vagy a betűszínt, mert semmit nem lehet látni. köszi ^^/
Vissza az elejére Go down
http://www.foti.blogger.hu
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Mágiatörténet tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Mágiatörténet tanterem   Mágiatörténet tanterem Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 5:48

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mágiatörténet tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mágiatörténet tanterem   Mágiatörténet tanterem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mágiatörténet tanterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Átváltoztatástan tanterem
» Bájitaltan tanterem
» Mugliismeret tanterem
» Számmisztika tanterem
» Bűbájtan tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Belső rész :: Hatodik emelet-
Ugrás: