Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Klubhelyiség Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Klubhelyiség Lavhan10
A "teremtők"
Klubhelyiség Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Klubhelyiség Z5iV7

Klubhelyiség Iy8inetzk97pmgse73s7

Klubhelyiség Szjgv


Klubhelyiség 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Klubhelyiség

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeSzomb. 8 Dec. - 5:57

Játék vége!
Szabad játéktér!

indok: játékos hiánya
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ernie Macmillan
6. évfolyamos diák
Ernie Macmillan


Tartózkodási hely : Roxfort vagy Hugrabug klubb-helyiség
Házad : Hugrabug
: Klubhelyiség Qgg9dlpp7tesqs1f2ib

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeCsüt. 11 Okt. - 22:34

Ems-nek .)

-Nem kell Ems! halál elixírt vágom - mondtam nevetve. És én ne segítsek valamiben? - kérdeztem mosolyogva. Valamimkor csak vége lesz ennek a dögunalomnak gondoltam magamnak. Majd hirtelen Piton Professzor lépett be az ajtón és mindenki elhallgatott. Senki nem tudta, hogy miért jött be pont a Hugrabug Klubhelyiségbe. Mi az Piton Professzor házat váltott? - kérdeztem gúnyosan. Piton csak morgott egyet, becsapta az ajtót és elrohant. Utána mindenki nevetni kezdett. Hogy most egy kicsit eltérjünk a tanulástól Ems te miket szoktál csinál egyébben itt Roxfortban? nem mintha sokat lehetne csinálni. - mondtam még mindig nevetve.
Vissza az elejére Go down
Eloise Midgeon
6. évfolyamos diák
Eloise Midgeon


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Hugrabug

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeKedd 2 Okt. - 3:42

Ernie-nek

Sokáig csak tanulunk egy szó nélkül. Épp a transzformáció és a transz mutáció közti különbség oszloposan való feltüntetésébe merülök bele, mikor Ernie megszólal. Felemelem a kezem jelezve, hogy legyen szíves várni pár pillanatot. S bár csendben van, lemerem fogadni, hogy éppen hülyének néz. Gyorsan befejezem a 21 pontban való ellentéteket és csuklómat fogva felnézek rá.
- Bocsi, mit mondtál? – pislogok, olyan „ne ölj meg, mert nem figyelek rád, hiszen én cuki vagyok!” szemekkel. Saját specialitás nem illik ellopni! Nevetve elismétli a kérdést.
- Jah. Hát átváltozástanból írom a házi dogát és természetesen valami olyat veszünk, ami annyira nem megy jól. – kihangsúlyozom az „annyira” szót. Bár inkább lehetne a „nagyon” szó a helyén. Gyűlölöm, amikor McGali ennyit ad fel. Szinte az egészet ki kell másolnom.
- És hogy haladsz a Halál elixírrel? Segítsek?
Vissza az elejére Go down
Ernie Macmillan
6. évfolyamos diák
Ernie Macmillan


Tartózkodási hely : Roxfort vagy Hugrabug klubb-helyiség
Házad : Hugrabug
: Klubhelyiség Qgg9dlpp7tesqs1f2ib

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeVas. 30 Szept. - 18:13

Ems-nek .)

Köszi Ems - köszöntem meg a csokit amit adott nekem-. Velem sincs különösebb dolog mint veled. - mondtam halkan nevetve-. Nekem legalább 900 oldalt meg tanulnom, hogy, hogy kell helyesen megfőzni a halál elixírt. - mondtam-. Ha már egyszer van tanítás nélküli nap akkor miért kell még azon is tanulni? - mondtam kesernyés hangom-. haaaa na mind egy -sóhajtottam-. Essünk neki -mondtam, majd le ültem Eloise mellé. Már órák óta írtuk a leckét de unalmas lapok jöttek ahol unalmas betűk voltak és betűk és betűk. Aztán megkérdeztem Ems-től, hogy mi a leckéje Ems neked mi a leckéd? - Kérdeztem kíváncsian egyen vidám hangon -.
Vissza az elejére Go down
Eloise Midgeon
6. évfolyamos diák
Eloise Midgeon


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Hugrabug

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeVas. 30 Szept. - 8:46

Ernie-nek

Jó pár percig csendben szenvedtem ezzel az olvasni valóval. Nehéz koncentrálni, ha annyi kedved van ehhez, mint a mandragórák átültetéséhez fülvédő nélkül. Egyedül. Örömömben sóhajtva becsukom a könyvet, mikor valaki rám köszön.
- Szia Ernie. – nézek fel rá, majd inkább felmászok közé és a már sokat említett tatyóm közé. – Nincs semmi különös. Tanulni kéne. – húzom el a szám. – És veled? – figyelek a válaszára, de közben a körülöttem lévő világot szemlélem. Két lány Ernie-t nézik. Nem tudom eldönteni, hogy milyen okból stírölik, de viccesek. Fél kézzel hátra nyúlva elő kutatok még két csokit. Egyiket Ernie felé nyújtom, a másikat meg fél kézzel és szájjal kibontom. Kellenek a boldogság hormonok. Nagyon, nagyon kellenek most. Ebben a szomorú őszi időben.
Vissza az elejére Go down
Ernie Macmillan
6. évfolyamos diák
Ernie Macmillan


Tartózkodási hely : Roxfort vagy Hugrabug klubb-helyiség
Házad : Hugrabug
: Klubhelyiség Qgg9dlpp7tesqs1f2ib

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeVas. 30 Szept. - 8:30

Ems-nek .)

Végre bekövetkezett az a nap amire minden egyes tanuló vár, a TANÍTÁS NÉLKÜLI NAP! Nagy betűkkel volt ki írva a falakra. De sajnos ez sem tartott örökké. Körülbelül délután 16:00 vagy 17:00 lehetett. Mindenki neki állt a leckéjének, az egész Roxfort csak a szellemekkel és a képek beszélésével volt tele, meg persze velem mert én még mindig kin voltam a folyosókon de már untam magam és be mentem a Hugrabug Klubhelyiségbe. Áhhh megint itt - mondtam sóhajtva magamban . Ahogy be léptem az ajtón nem láttam mást mint, hogy lányok fiúk egyaránt írják a leckéjüket. Mindenki csoportban dolgozott kivéve Eloise Midgeon. Oda mentem hozzá és köszöntem. Szia Eloise mi a helyzet? - kérdeztem majd le ültem mellé-.
Vissza az elejére Go down
Eloise Midgeon
6. évfolyamos diák
Eloise Midgeon


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Hugrabug

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeVas. 30 Szept. - 7:57

Ernie-nek

Komótosan baktatok le a klubhelyiségbe. A lépcsőn szokás szerint nem vesznek észre és két nevetgélő lány majdnem lelök onnan. Puffogva megyek tovább. Miért nem bírnak az emberek egy kicsit lejjebb nézni, mint a normális testmagasság? Mivel ma nincs tanítás a szokásos ruháimban vagyok, így egy a sulisnál aranyosabb táskát vettem magamhoz fent. Benne pergamen, toll, tinta és egy átváltozástan könyv. Álljunk neki a 15 cm-es házi dolgozatnak a transzformációról. Kipakolok az egyik dohányzó asztalra és leülök a földre. Csokit majszolva lerúgom a cipőmet, fellapozom a furcsán kicsike könyvet. Uhm, csupán 600 oldal. Merlin gatyájára. Hátamat a kanapénak döntöm, a csoki papírt a táskába tömöm és két kis kezembe fogva a könyvet olvasni kezdek. Annyira unom már most. Hjaj már!
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 5:26

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Klubhelyiség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Klubhelyiség
» Klubhelyiség
» Klubhelyiség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Belső rész :: Alagsor :: Hugrabug Klubhelyiség-
Ugrás: