Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Kviddics pálya Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Kviddics pálya Lavhan10
A "teremtők"
Kviddics pálya Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Kviddics pálya Z5iV7

Kviddics pálya Iy8inetzk97pmgse73s7

Kviddics pálya Szjgv


Kviddics pálya 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Kviddics pálya

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeVas. 9 Dec. - 2:37

Játék vége!
Szabad játéktér!

indok: játékos hiánya
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Cho Chang
7. évfolyamos diák
Cho Chang


Tartózkodási hely : London
Házad : Hollóhát

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeKedd 6 Nov. - 11:05

Sophie Marianne Raven

Az évad nyitómeccse volt. Az utolsó évadom nyitómeccse. Mennyi minden megváltozott, mióta elkezdtem játszani kis harmadévesként a csapatban! Négy év. Eszméletlen hosszú idő és mégis milyen gyorsan elrepült… Mára már alig maradt valaki abból a csapatból, akikkel anno játszani kezdtem. Nem mintha a mostani csapattársaimmal bármi gondom lenne. Csak furcsa, hogy én vagyok az egyik rangidős. Már csak ezért is kell a tőlem telhető legjobban játszanom. Persze mindig is erre törekedtem. A mai meccsünket is mindenképp szeretném megnyerni a Mardekár ellen. Még ha ellenük játszani az egyik legfélelmetesebb is, hiszen a csapatuk csak és kizárólag fiúkból áll, akik igencsak agresszívek. Ez persze nem jelenti azt, hogy félnék és könnyen adnám a győzelmet. Ha gyengélkedőn kötök ki, akkor ott, de nem adom fel. Mondjuk nem tenne jót, ha így a vizsgák előtt túl sok órát kellene kihagynom…. De legyünk optimisták! Végül is ez csak egy játék, miért történne bármi komolyabb bajom? Pár horzsolás pedig igazán belefér. A meccset pedig meg kell nyerni, nincs mese. Nagyon szeretnék úgy elbúcsúzni a kedvenc sportomtól, hogy megnyerem a házamnak a Kviddics Kupát. És ez végül is tényleg csak rajtam, mint a csapat fogóján áll. Így hát mindenre felkészülve, már-már halálos elszántsággal, a seprűm nyelét szorongatva vártam, hogy kinyíljon előttünk az öltözőnk ajtaja és kirepülhessünk a pályára, amit övező lelátókról már hallatszott a szurkolótábor lelkesítő, kissé türelmetlen kurjongatása.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeKedd 21 Aug. - 11:24

Játék vége!
Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Kviddics pálya Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: kviddics-pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeCsüt. 16 Aug. - 7:37

Ginny Weasley

Mikor már Ginny is majdnem kiment még hátranézett, és én csak bámultam őt ő meg bámult rám. De nem ez a lényeg! Beleegyezett és együtt megyünk Roxmortsba.
Még csak egy óra van..lemegyek ebédelni. Találkoztam Ronnal és együtt indultunk a klubhelyiségből. Meg se szólalt és inkább velem szemben ült le. Mi lehet a baja?-Tűnődtem.-Vajon az hogy a húgával smároltam, vagy hogy kétszer is lehordtam 4 óra leforgása alatt??? Na mindegy.
Négy óra lesz öt perc múlva..ideje indulnom. Az elsőn találkoztunk, onnan együtt indultunk. Mikor kiléptünk a kapun, gyönyörű vörös haját, és én néztem és megjegyeztem félhangosan: -Gyönyörű vagy! Mikor a kovácsoltvas kapuhoz értünk öntudatlanul a kezéért nyúltam és az ujjaim rákulcsolódtak az ujjaira.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Kviddics pálya Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeCsüt. 16 Aug. - 7:28

Harry Potter

Edzésen Harry mindenkit jól meg dolgoztatott , már türelmetlenül vártam a végét. Edzés után az öltözőben mindenkihez odament és elmondta milyen jól teljesített. Ront egy picit lehordta de nem számított. Mindenki elment és csak ketten maradtunk. Majd megkérdezte , hogy jó-e ha 4-kor találkozunk az előcsarnoknál. Mivel elvoltam bűvölve szemeitől megint megkérdezte.
- Persze ! Akkor ott találkozunk.- belegyeztem az időpontba. Majd elindultam kifele , majd megálltam az ajtónál és hátra néztem. Harry ott állt kviddics felszerelésben és csak engem néz... Micsoda fiú ! El se hiszem , hogy vele megyek le Roxmortsba. Én vagyok a világ legboldogabb leánya ebben a szent pillanatban!
Mondtam mosolyogva , közben le nem vettem a szememet Harryről.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Kviddics pálya Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: kviddics-pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeCsüt. 16 Aug. - 7:01

Ginny Weasley

Hogy tehet ilyet? Hogy egyszer csak megjön és nincs tekintettel másokra???
De már kezdődik is az edzés! Osztom a feladatokat: -Terelők! Figyeljetek a gurkókra, és passzolgassatok! Hajtók! Ma Ron-t edzitek meg!-Bár ezt egy kicsit ingerültebben mondtam a kelleténél..- Vége is az edzésnek mehet a csapat az öltözőbe, kiáltottam le nyugodtan a cikesszel a kezemben.
Az öltözőben mindenkit megdicsértem Ron-t kicsit megszidtam, de csak úgy, hogy ő hallja. Végül ő is kiment. Már csak Ginny volt ott. -Ó! Megint ez a meghitt pillanat!-Révedeztem el egy kicsit. Nem t'om milyen fejet vághattam mert Ginny elég furán nézett rám ezért megszólaltam. - Te Ginny! Sajnálom ami történt. Találkozzunk 4-kor az előcsarnokban. Mit szólsz hozzá? Ginny olyan fejet vágott mintha valaki szerelmi bájitalt adott volna neki, ezért megkérdeztem mégegyszer: -Jó?
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Kviddics pálya Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeCsüt. 16 Aug. - 6:47

Harry Potter

Elmondta véleményét avval kapcsolatban mikor menjünk le. Bólintottam. Jézusom , milyen közel van hozzám... Megtörtént.. Már vége?? RONALD WEASLEY!! Micsoda ünneprontó vagy... Hoppá , Harry felhúzta magát...Ron megszeppenve állt előttünk. Harry forrt a dühtől , én meg csak elnéztem amilyen messzire csak tudtam.
- Nem kell visszamennie , kezdődhetne az edzés.- mondtam halkan majd a fiúkra pillantottam.
Ronon láttam , hogy örül a kijelentésemnek , Harryn nem láttam semmi érzést. Közelebb mentem hozzá és a fülébe súgtam.

- Délután úgyis lemegyünk Roxmortsba , majd ott folytatjuk. - mondtam halkan Harry fülébe , egy mosoly kiséretében.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Kviddics pálya Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: kviddics-pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeCsüt. 16 Aug. - 4:38

Ginny Weasley

Ahogy belenéztem azokba a gyönyörű szemekbe, láttam azt amit Cho-nál nem...melegséget és szenvedélyt.
-Szerintem délután menjünk le, mikor elkezdenek szállingózni a diákok a kastély felé.Mondtam határozottan.
Mikor megfogta a kezemet, rájöttem, velem akar maradni. Milyen jó érzés tölti el a szívemet. Nem is tudtam ebben a pillanatban másra gondolni csak a zakatoló szívemre..és Ginnyre.
És amikor már csak milliméterekre voltak köztünk...Igen, megtörtént!
Igen, megjelent Ron és elkurjantotta magát:Kezdődjön az edzés!
Azonnal szétrebbentünk és én dühösen ráordítottam Ronra: HÚZZ VISSZA AZ ÖLTÖZŐBE!
Ő meg csak állt ott megszeppenten és hol az én ideges arcomra, hol Ginnyre pillantott aki (szerintem) szándékosan elnézett, de mindössze két méterre állt tőlem.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Kviddics pálya Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeCsüt. 16 Aug. - 0:06

Harry Potter

- Szívesen megyek veled Roxmortsba, Van kedvem. Mi lenne ha ebéd után mennék le ?
-kérdeztem , közben az ifjú Potter fiúra néztem.
Sose tudok betelni látványától. Ha a közelemben van egyre jobban dobog a szívem. Remélem nem hallatszik ki...

A karja után nyúltam nehogy elmenjen. Még nem is volt edzés! Vagy tán ma nem is tart? Nem is értek , semmit . Először Lavender mondd valami minisztériumi dologról . Majd Harry is furcsán viselkedik.
[i]- Te már megkaptad a minisztériumtól azt , hogy kit kell elvegyél ? Mert én még nem kaptam semmi ilyet. - mondtam , közben rá néztem. Belenéztem a szemébe , micsoda szép zöld szem! Arcán látni véltem , hogy elgondolkodik kérdésemen... Milyen közel vagyunk egymáshoz... Túl közel...
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Kviddics pálya Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: kivddics-pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeSzer. 15 Aug. - 23:52

Ginny Weasley

Miért kérdezi mindenki azt, hogy mi van Choval? Nem léphetek tovább?
-Nem Ginny Cho már a múlté..Nem, Ronék egyébként meg büntetőmunkán vannak.
Hát igen, mindenki Cho-ra, meg a megszokott trióra gondol. Én nem mehetek le senki mással? Miért nem? Hiszen azt hívok el akit akarok...
-Figyelj Ginny: Én ezt úgy értettem, hogy te meg én..De ha nem akarod akkor nem muszáj...
Na jó lelépek, ha akar velem jönni majd szól később.....
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Kviddics pálya Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeSzer. 15 Aug. - 23:44

Harry Potter

Istenem , jól hallottam amit kérdezett ? Velem akarna menni Roxmortsba ? Merlinre mondom! El se hiszem , de mi van Choval?
Ezen gondolkodva észreveszem , hogy Harry türelmetlenül várja válaszom.
- Bocs elgondolkodtam. Mennék én veled szívesen. De mi van Choval ? Azt hittem vele szeretnél le menni. Nem velem.mondtam halkan , a Cho szót megnyomva. Nem mintha nem kedvelném a lányt , semmi bajom nincs vele. De azért nem leszek vele puszipajtás!
- A válaszom tényleg az , hogy lemegyek veled. De nem fogok zavarni úgy értem. Te biztos Ronnal meg Hermionéval mész le. Nem kellek én oda..- mondtam eléggé elkámpicsorodva , közben hajamat lófarokba kötöttem.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Kviddics pálya Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeSzer. 15 Aug. - 21:39

Ginny Weasley

Miközben Ginny csak nevetett rám vadítóan szép mosolyával, én egyszerűen megszólalni nem tudtam. Reméltem hogy jön Roxmortsba, de Ron miatt nem lehetünk kettesben.
-Igen, megyek Roxmortsba. Mit szólsz hozzá ha együtt mennénk?
És igen!! Együtt Ginnyvel Roxmortsban!
Remélem betérünk Zonkohoz mert .....Erre ne is gondolj! Itt van Ginny és neked Zonko bazára tereli el a figyelmed?
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Kviddics pálya Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeSzer. 15 Aug. - 21:32

Harry Potter
Milyen meccs ? Ha jól emlékszem jövő héten mérkőzünk meg újból. Mi történt veled Harry ? Eltalált egy gurkó ?
Ezen jót nevettem , Harry nézett rám zöld szemeivel és nem tudta elképzelni mi lehet olyan vicces.

- Szép idő van az edzéshez. - válaszoltam. Remélem a többiek is hamar ideérnek. Sok a dolgunk még. Meg később lelehet menni Roxmortsba. Te is jössz ugye? - kérdeztem tőle kedvesen,
Szeretek Harry közelében lenni olyan megnyugtató.

Remélem Ő is lejön Roxmortsba , ha már mindenki lemegy. Ha jól emlékszem lejöhet , remélem így van. Most jut eszembe kell vegyek új pennákat , elfogytak. Ginny ???!?!? Már megint az iskolán jár az eszed! Figyelj inkább Harryre.
Megint Harryre néztem , Istenem az a mosoly...Elolvadok..
Csak mosolygok és mosolygok , közben várom válaszát.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Kviddics pálya Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: kviddics-pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeSzer. 15 Aug. - 19:25

Ginny Weasley

Fel sem tűnt, hogy közeledik valaki. Mikor megfordultam Ginny állt velem szemben. Eltűnődtem, vajon min gondolkozik, mit gondolhat rólam. És én csak ott álltam, egy értelmes szót sem bírtam kinyögni. Pedig már mióta várom ezt a pillanatot! Se Ron, se Ginny viháncoló évfolyamtársai...csak Ő meg én. Mikor már vagy egy perce bámultam sikerült kinyögnöm ennyit: -Szép az idő meccshez!...Én hülye! Hogy tudok az időről meg a mecsről beszélni mikor elértem, hogy csak kettesben legyünk.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Kviddics pálya Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeSzer. 15 Aug. - 8:56

Harry Potter
Reggel mikor felébredtem felöltöztem és lementem a kviddics pályára. Gondoltam edzés előtt még meg futtatom a seprűmet. Mikor leértem Harryt pillantottam meg a pályán. Oda siettem hozzá. Nem hallotta ahogy közeledek. Vajon min gondolkodol ? Milyen aranyos mikor bámul ki a fejéből. Azok a rakoncátlan fürtöket cirógatják az őszi szellők.
- Szia Harry. Mi hozott ide ilyen korán ?-kérdeztem tőle kedvesen.
[i]Megzavartam miközben gondolkodott . Jaj Ginny ne csak bénán mosolyogj mondj még valamit! Ránéztem Harryre , ő engem nézett.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Kviddics pálya Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Ginny Weasley   Kviddics pálya Icon_minitimeSzer. 15 Aug. - 8:47

Szombaton lesz a meccs a Hollóhát ellen, de félek, hogy elbaltázom. Ginny jelenlétében az edzéseken is béna voltam, nem egyszer gurkó talált el. Mondta is az egyik terelő:- Hé, Harry! Figyelj oda jobban, még lemaradsz a meccsről sérülés miatt!
Remélem előtte nem sülök be mert én 5 éve a csapatban vagyok ő meg idén került be és jobban játszik. A meccsen Ginny nagyon jól szerepelt de én végig őt néztem. Chang majdnem elhalászta az orrom elől a labdát de én résen voltam. Ginnyre nagyon büszke voltam és legalább nem vette észre a bénázásomat. Meg is dicsértem: - Jól játszottál Ginny csak így a Mardekár ellen is.!

Huh! Remélem Ginny nem vette észre a kviddics-szezonbeli (majdnem legnagyobb) hibámat!
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 6:23

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kviddics pálya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kviddics a javából

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Külső rész-
Ugrás: