Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Átváltoztatástan tanterem Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Átváltoztatástan tanterem Lavhan10
A "teremtők"
Átváltoztatástan tanterem Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Átváltoztatástan tanterem Z5iV7

Átváltoztatástan tanterem Iy8inetzk97pmgse73s7

Átváltoztatástan tanterem Szjgv


Átváltoztatástan tanterem 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Átváltoztatástan tanterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitimeVas. 30 Szept. - 4:35

Játék vége!
Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Átváltoztatástan tanterem Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitimePént. 28 Szept. - 21:46

Harry 'kösziajátékot' Potternek..Smile

Nem tudom mi üthetett belém de mikor Harry megcsókolt, késztetést éreztem arra, hogy visszacsókoljam. Olyan jó volt újra a karjaiban lenni és abban a szent pillanatban semmi, az égvilágon semmi nem érdekelt. Olyan jól esett mikor azt mondta, hogy hiányoztam neki. Eltudtam volna repülni izgalmamban, de inkább maradtam a földön. Mikor Harry szó nélkül elindult az ajtó fele a lábam mintha magától működött volna, elkezdtem utána futni. Majd a kezemet a nyaka köré fontam és ő meg a derekamnál megölelt. Olyan mesebeli pillanatnak tűnt ez az egész, közben véget értek az utolsó órák is. Diákok serege haladt el mellettünk, és néhányan fütyülésbe is kezdtek. Nem zavart, sőt jól is esett. Nem érdekelt a Mardekárosok gúnyolódó beszólásai, csak Harry érdekelt. Az suttogta a fülembe, hogy szeret. Én is kiakartam volna mondani, de csak akkor jutott eszembe, hogy büntetőmunkára kell mennem. Megszakítottam a csókot és az ölelést, majd bocsánatkérően ránéztem.
Az a helyzet, hogy mennem kell.Büntetőmunkára kell menjek Pitonhoz, majd Trelawneyhez. Sietnem kell. Majd a klubhelyiségbe találkozunk. Úgyis péntek van, nem kell tanulni.-mondtam mosolyogva, majd puszit adtam neki és elsiettem Piton professzor dolgozószobájába.

// köszönöm szépen a játékot. Smile ♥️
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Átváltoztatástan tanterem Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan-tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitimeCsüt. 27 Szept. - 17:35

Ginny 'kedvesenbeszélgető' Weasley

Nem is tudja? Persze, hogy hazudik, csak azt nem tudom miért? Azt is láttam, hogy elfordulva elmorzsol pár könnycseppet, de nem ölelhetem meg, mert bárki bejöhet, vagy McGalagony tér vissza. Itt is van. Hű! Ezt nem gondoltam volna! Egész heti büntetőmunka. Ez nem vall Ginny-re. Ő mindig figyel, jól tanul, és nem szemtelenkedik. Vajon min gondolkozhat az órákon? Rajtam vagy rajtunk? Esetleg más fiúra gondol? Nem tudom. Mikor McGalagony kiküldött minket, majd elviharzott a dolgozószobájába, mi meg kettesben megálltunk az ajtó előtt. Mindkettőnknek lyukas órája, van így egyikőnk sem mozdult meg. Csak álltunk ott és meredtünk egymás szemébe. "Mi az?"-Mikor Ginnie ezt kérdezte meg tőlem, inkább nem szóltam egy odaléptem hozzá majd megcsókoltam. Nem hátrált, sőt, még éreztem a csókom viszonzását is. -Figyelj Ginnie! Örülök neki, hogy újra beszélünk. Tényleg nagyon hiányoztál, azt hittem haragszom rád.- Ginnie meg se mukkant, így megfordultam és elindultam egy titkos átjáró felé, mikor Ginny lépteit hallottam, megfordultam, és ott volt Ő. Felém futott, gyönyörű haja lobogott a szélben, és elért engem. Karjait a nyakamba akasztotta, és szenvedélyesen megcsókolt. Én átöleltem a derekát és visszacsókoltam. Úgy látszik szent a béke. -Hiányoztál. Szeretlek.-suttogtam, úgy hogy csak Ginny hallja, mert miközben csókolóztunk, kicsengettek, és seregnyi diák vett minket körül, akik látták, hogy ölelkezve smárolunk.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Átváltoztatástan tanterem Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitimeVas. 23 Szept. - 5:31

Harry "Villám" Potternek

- Óh. ,már három hét el is telt? Észre se vettem...-hazudtam, hiszen nagyon is jól tudtam, hogy hány hét telik el avval, hogy Harryt kerülöm. Sikeresen, mindig találtam valami helyet ahol elrejtőzködhetek mikor meglátom őt. Óh, auror lesz a pici Potter? Az szép meló, gondoltam magamban amikor azt mondta, hogy hiányzok neki. Az őszintén szólva ő is nekem, de most nem tehetem azt, hogy megölelem. Néhány könnycsepp csordult ki a szemgödrömből, mikor bejött McGalagony. Dühös képpel leült az asztala mögé, nagy levegőt vett majd elkezdte.
- Miss. Weasley, nagyon csalódtam magában. Most találkoztam Bimba professzorral és most mondja, hogy már nála is kiérdemelte a büntetőmunkát. Ha jól számolom az az egész hetét elveszi a büntetőmunkára járás. A tanárok már nem tudják, hogy tegyék, hogy ne essenek egybe.Mit tud válasz ként ezekre felhozni?-kérdezte dühösen McGalagony.
- Tanárnő...tudja... nem tudom mit hozhatnék fel mentség ként. Eléggé figyelmetlen vagyok mostanában.- mondtam ki sajnálva az egész helyzetet.
- Mr. Potter ön elmehet, és maga is Miss. Weasley, és kérem magától hagyja abba ezt a rengeteg büntetőmunkára járást.-mondta, majd gyorsan elviharzott. Sürgős dolga akadhatott, mert meg se várta, hogy mi is elhagyjuk a termet. Remek! Nem is mondta mi a büntetésem, akkor ez azt jelenti eggyel kevesebb büntetés. Felvettem a cuccaimat és elindultam az ajtó fele, elhaladva Harry mellett aki csodálkozva nézett rám.
- Mi az?-kérdeztem meg tőle.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Átváltoztatástan tanterem Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan-tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitimeVas. 23 Szept. - 5:15

Ginny 'nembeszélekveled' Weasley

Vajon most min gondolkodhat? Rajtam? A tanagyon? Esetleg más fiúkon jár az esze? Vagy azon töpreng, hogy mi értelme volt a kerülésemnek? -ezeken meg ehhez hasonló dolgokon töprengtem mikor észrevettem, hogy Ginny-nek hang jön ki a torkán. -Végre! Már három hete ezen gondolkozol?-kezdtem cinikusan, de rájöttem,lehet, hogy Ginny pusztán véletlenül kerülget eben az óriási kastélyban..ezen gondolkozva folytattam:Örülök neked, és annak, hogy tudunk végre értelmesen beszélgetni. Már az is fejlődés, hogy nem fordulsz be egy mellékfolyosóba, vagy egy lány WC-be.-fejeztem be a mondatomat egyre ingerültebben. Hál' istennek elfordult a tanári asztal felé a lány, így nem kell Ginny-vel fenntartanunk ezt a kínos csendet. Miközben bámultam a hátát, láttam, hogy feszeng, lehet hogy a további beszélgetéseinket játssza el magában.Nem figyel az órán, gondolom.-így töprengtem, mikor kicsúszott a számon a a lány válasza.Egyébként az aurori képzésre korrepetál a tanárnő.-sóhajtottam, majd Ginny megfordult. ÖM???!! Ez meg miféle válasz? Én válaszolok neki ő meg egy szóval semmibe vesz engem? ezt nem értem. Komolyan mondom nem értem. Egyszer boldogan, szerelmesen bámul, másszor feszengve elfordul. Miért van ez?-Ginny! Hiányoztál.- Igazából csak gondolatban játszottam el de véletlen kicsúszott a számon. Visszatért McGalagony és felváltva nézett az én félénk-ideges arcomra és Ginny könnybe lábadó szemére és mosolygó arcára..
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Átváltoztatástan tanterem Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitimeVas. 16 Szept. - 3:24

Harry " KisTúlélő " Potternek

Merlinre mondom! Hogy lehetek ennyire szerencsétlen? Nem elég, hogy kétnaponta Pitonhoz és Trelawneyhez járok büntetőmunkára, már McGalagonyhoz is járnom kell. Ki lesz a következő aki megbüntet, Flitwick? De ez nem is lenne akkora gond, ha most nem Harry jött volna be. Pont rátapintott a lényegre, mert az igazság az, hogy egy ideje tényleg kerülöm...
- Szia Harry...kösz jól, és te? Én dehogy...- mondtam zavartan majd körbenéztem nehogy rá kelljen néznem. Majd egyhangúan megkérdeztem tőle.-Te mit csinálsz itt?
Ami azt illeti lehet, hogy mogorvára sikerült ez a kérdésem, de ma semmi kedvem nem volt találkozni Harryvel. Sőt mostanában sosincs kedvem...Ezért is örülök ha büntetőmunkára kell mennem. Így legalább elkerülöm a Harryvel való találkozást, mikor felérek már alig van pár lélek a helyiségbe ezért nyugodtan tudok tanulni. Ha meg pont arra a napra nincs büntetőmunkám többnyire a Szükség Szobájában tanulok. Gyors leakartam lépni de nem mertem, mivel McGalagony elevenen felfalt volna. Inkább türelemesen vártam, hogy visszaérjen, ahhoz viszont itt kell maradnom Harryvel. A fiú leült az egyik padra és éreztem ahogy a hátamat bámulja. Mintha kiégetné a hátamat úgy hasított belém az, hogy ő tulajdonképpen arra vár, hogy megszólaljak.
- Öm....- csak ennyit tudtam mondani annyira nem voltam felkészülve a találkozásra. Mintha megint elsős lennék aki nem tudja, hogyan álljon Harryhez...
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Átváltoztatástan tanterem Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan-tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitimeVas. 16 Szept. - 2:54

Ginnie -soktestvéres- Weasley-nek

Mennyire örülök neki, hogy sikerült elérnem a megfelelő fokozatot a RAVASZ-hoz. -örültem a fejemnek magamban. McGalagony nagyon kedves, hogy elvállalta a rendszeres gyakorlást. Ha jól tudom, most volt órája az ötödikeseknek. Vajon Ginny miért kerül engem a Roxmortsi nap óta?-Töprengtem magamban, amikor is a kifelé tóduló ötödikesek (Köztük a nagy rajongóm, Colin Creevey) miatt lefejeltem az ajtót. Miután mindenki kiszállingózott a tanteremből, bementem. Mikor beléptem hangosan köszöntem, de az átváltoztatástan tanár nem figyelt. Épp egy vörös hajú, ötödikes lánnyal beszélt, azzal az illetővel, aki engem három hete kerül.Ginny Weasley? Vajon most mit tett? McGalagony megint megbünteti? Vagy éppen különórát beszélnek meg? -Tűnődtem Ginny-n, miközben a hőn szeretett lány megfordult, és szembetalálta magát velem. Ki kell nyögnöm valamit mielőtt elmegy. És vajon McGalagony miért minket figyel? T őrődjön a saját dolgával. Na végre! Már olajra is lépett!Öhmm..Szia Ginny. Hogy vagy? Jól érzem, hogy mostanában kerülsz engem?-kérdeztem a szeretett barátnőmtől félig aggódva.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Átváltoztatástan tanterem Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitimeSzomb. 15 Szept. - 23:48

Harry " Kiválasztott " Potternek

- Miss Weasley, itt van lelkileg is?- tette fel mérgesen a kérdést McGalagony. Feleszméltem gondolataimból és észrevettem, hogy az egész osztály engem bámul. Azt kívántam, hogy nyíljon meg alattam a padló és nyeljen el a sötétség. Majd mikor szomorúan rákellet jönnöm, hogy ez nem következik be elszégyelltem magam és bocsánatot kértem McGalagonytól, aki folytatta tovább a mondanivalóját. Hetek óta nem vagyok figyelmes az órákon, és ezért extra büntetőmunkát kapok aminek örülök is. Így legalább nem kell összetalálkoznom Harryvel. Talán ez a harmadik hét, hogy kerülöm Őt. Az indok meg nagyon egyszerű, mégpedig a rendelet a megoldása.
Alig vártam, hogy véget érjen az óra és elhagyhassam gyorsan a termet. De ez a tervem is kudarcba fulladt, mert McGalagony odahívott az asztalához.
- Elnézést tanárnő, hogy nem figyeltem. Nem fordúl elő többször. Kérem ne küldjön büntetőmunkára, ígyis kétnaponta Pitonhoz meg Trelawneyhez is...- kezdtem bele mondandómba de McGalagony közbevágott és büntetőmunkára küldött. Majd hirtelen elkellet menni de azt mondta, hogy várjam meg. Így is tettem, vártam és vártam majd egyszer csak nyílt az ajtó és bejött Harry...
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Átváltoztatástan tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 5:37

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Átváltoztatástan tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Átváltoztatástan tanterem   Átváltoztatástan tanterem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Átváltoztatástan tanterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bűbájtan tanterem
» Rúnaismeret tanterem
» Jóslástan tanterem
» Mágiatörténet tanterem
» Bájitaltan tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Belső rész :: Harmadik emelet-
Ugrás: