Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Lavhan10
A "teremtők"
Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Z5iV7

Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Iy8inetzk97pmgse73s7

Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Szjgv


Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Durrfarkú Szurcsók Kocsma

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Durrfarkú Szurcsók Kocsma   Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 6 Szept. - 7:51

~ Félek attól mi lesz ha elkapnak kisasszonynak. ~

Hermione ugyan azt kérte inni mint én . Szegény ha majd megkóstolja lángolni fog. Alkohol nincs benne de attól még nagyon finom. Nem is értem , hogy az alkoholisták mit nem tudnak meginni egy finom üdítőben. Na de mindegy nem is érdekel engem ők.. Most Miót kell felvidítanom.
- Szerintem ez az 5. vagy 6. alkalom. Hogy engedtek be ide ? Szerintem elég annyit mondanom , hogy Fred és George. - mondtam.
Az ikrek szoros barátságot ápolnak a jó öreg Bourneal , és mivel segítettem egyszer a fiúknak elintézték , hogy bejöhessek ide. Alkoholt is kaphatok de nem annyit , hogy berúgjak tőle. Persze mást akit én idehozok még kiszolgál annyi alkohollal amennyit kíván. Bourne hamar visszatért asztalunkhoz , letette a Szúrcsók különlegességet és már odébb is állt.
- Nos Mió , rúgjunk ki a hámból!- emeltem fel pogaramat majd fenékig megittam a benne lévő lángoló folyadékot.
Finom volt mint mindig és meleg . Ez az egyik legfinomabb folyadék ebbe a kocsmába. Mondjuk a töklé örök kedvenc marad .
Körbe néztem , hm... micsoda jóképű varázslók. Vajon mennyi idősek lehetnek ? 18-20 ? Helló ??!?! Ginny te kapcsolatban vagy!
- Hallod Mió... Ott van pár szívdöglesztő varázsló.-kacsintottam majd fejemmel a varázslók fele biccentettem.
Vissza az elejére Go down
Hermione Jane Granger
6. évfolyamos diák
Hermione Jane Granger


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Chrash... That was you and me
Miomami By: Kártya Weasley
Miao, Miau By: Daph
Miocskám By: Hannah
Griffendélesek Super Womane By: Ego Egér

Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Durrfarkú Szurcsók Kocsma   Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 6 Szept. - 7:29

~Azt hiszi magának mindent szabad kisasszony~

Persze most hogy már itt vagyok és látom, hogy még is hova szándékozik engem Ginny bevinni annak a reményében, hogy felvidulok, már késő. Nem fordulhattam csak úgy vissza, mert nem akartam csak úgy itt hagyni elvégre fiatalabb nálam. És emitt meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg egy kocsma lesz a végcélunk... félek Ginny több dolgot tanult Fredtől és Georgetől mint Ron.
- Pontosan attól féltem, hogy ezt mondod. - sóhajtottam fel lemondóan amikor visszakérdezett és ez már önmagában elég volt ahhoz, hogy tudjam a rossz érzésem beigazolódott. Nem tetszett a dolog, viszont amikor Ginny elindult eldöntöttem, hogy nem hagyhatom magára, tehát mögötte léptem be a helységbe, amely valahol a Foltozott Üst és a Szárnyas Vadkan közötti állapotban lehetett. Utóbbinál jobb állapotban volt, az előbbihez képest rosszabban. Ginny viszont úgy láttam, hogy igen otthonosan mozgott, amely azt az érzést keltette bennem, hogy nem először jár itt. Ez viszont egy nagykorúaknak fent tartott hely, ő viszont még nálam is fiatalabb! Már éppen készültem ezt megjegyezni, amikor felbukkant egy Bourne nevű férfi és Ginny a szokásosat kérte. Kissé feszülten préseltem össze az ajkaimat, hogy ne mondjak valami oda nem illőt.
- Ugyanazt kérem. - mondtam végül, lévén, nem akartam hogy rájöjjenek, hogy esetleg fiatalkorúak vagyunk. Nem tudom itt mi a szokás, de mugli szórakozóhelyen vagy kidobnak, vagy hívják a szüleidet, esetleg mellé még a rendőrséget is. Nekem személy szerint pedig egyik verzió sem tetszett!
- Még is mióta jársz ide? És egyáltalán hogy hogy beengedtek?! - sziszegtem közel hajolva hozzá, lehalkítva a hangomat, hogy azt csak ő hallja, ne pedig más illetéktelen fülek. Már a puszta gondolatra is beleremegtem, amikor felderengett előttem a sötét jövő miszerint McGalagony professzor hamarosan belép azon az ajtón ahol mi is nem sokkal ezelőtt és visszaérve a Roxfortba megkapjuk a magunkét.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Durrfarkú Szurcsók Kocsma   Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 6 Szept. - 6:42

Hermione "Énnemmegyekbeoda Kisaszony " Granger

Mikor Hermione elmesélte mi volt Ronnal Roxmortsban először köpni nyelni nem tudtam. Az évek folyamán sok mindent megosztott már velem de ez valahogy másként érintett. Lehet azért mert mégis a bátyámról volt szó ? Hallottam róla , hogy Madam Puddifoot kávézójában látták őket de nem tulajdonítottam neki fontosságot. Örültem annak , hogy Hermione így megbízik bennem . Miután megnyugtatott , hogy nem ment el az esze eszembe jutott , hogy tudnám felvidítani. Van egy jó szórakozó hely Londonban. Mégpedig a Durrfarkú Szurcsók Kocsma az az egyik legjobb varázsló kocsma.
Takarodó után a Félszemű banyánál találkoztunk , majd Roxmortsba érve egy zsákutcába irányítottam Hermionét. Majd közöltem vele , hogy mi most Hopponálni fogunk. Megfogta a kezemet és már el is indultunk. Olyan volt mintha köldökömnél fogva rángattak volna körbe körbe. Megkönnyebűlten vettem tudomásúl , hogy földet értünk.
Meg érkeztünk! - mondtam majd rámutattam a Durrfarkú Szúrcsók Kocsma logójára. Hermionénak egyáltalán nem tetszett ez a hely , láttam arckifejezésén. -Attól függ mire gondolsz. - mondtam és már be is léptem a kocsmába.
Kellemes hangulat fogadott mint mindig , az öreg varázslók a szokásos kis sarkukban gubbasztottak . Odaköszöntem Bournek és hátranéztem , hogy jön-e Mió ? Majd a szokásos asztalomhoz vettem az utamat , közben köszöntem az ismerős arcoknak. Nem tudják rólam de én van amikor lejárok ide. Mikor egy kis kikapcsolódásra vágyom. Amikor kiakarok zárni mindent és mindenkit.
Odajött hozzánk Bourne és megkérdezte mit iszunk.
- Én a szokásost kérem Bourne.- mosolyogtam. Majd Mióhoz fordult Bourne , hogy elkérje rendelését. A lány gyors elmondta és Bourne már el is hagyta az asztalunkat. Közben Mióra néztem. Láttam rajta , hogy már meg is bánta ,hogy eljött és megkockáztatott egy bűntetést.
- Kellemes hely . Nem igaz ?- kérdeztem nagy vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Hermione Jane Granger
6. évfolyamos diák
Hermione Jane Granger


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Chrash... That was you and me
Miomami By: Kártya Weasley
Miao, Miau By: Daph
Miocskám By: Hannah
Griffendélesek Super Womane By: Ego Egér

Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Durrfarkú Szurcsók Kocsma   Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 6 Szept. - 3:13

Ginny "Bajkeverő Kisasszony" Weasley

Amikor elmeséltem Ginnynek, hogy mi történt Roxmortsban Ronnal, csak még jobban elkeseredtem. Nem akartam róla beszélni senkivel sem, de muszáj volt, mert úgy éreztem, hogy a történtek egyszerűen fojtogatnak, addig amíg vagy segítségért kiáltok, vagy megfulladok. Ginny tudott a minisztériumi levélben foglaltakról ezért bátrabban mondtam el neki, mint bárki másnak, hogy valami nagyon rossz történt, ami máskor nagyon jó lenne. Szegény azt hihette egy ilyen kezdés után, hogy eltalálta egy zagyváló átok, vagy az agyamra ment valami, esetleg a sok tanulás. Végül miután sikeresen elmagyaráztam neki hogy ezek közül egyik sem áll fent... az hogy elveszítem az eszemet még nem aktuális, bár ha minden így megy tovább, akkor az sincs kizárva, hogy a Mungó zárt osztályán végzem. Ennek fényében Ginny azt mondta, hogy ő majd lehel belém egy kis életet. Nem igazán értettem, hogy gondolta, de ő csak annyit mondott, hogy takarodó után találkozunk a Félszemű banya úthoz vezető szobor előtt.
Nem értettem miért akar kiszökni az iskolából ahhoz, hogy életet leheljen belém, de megfogadtam, hogy most az egyszer nem tiltakozom. Vagy egy kis kihágás, vagy egy életre szóló terápia... akkor már inkább egy büntetés, ha elkapnak minket. Végig menve a banya úton Ginnyvel Roxmortsba lyukadtunk, majd ott elvonszolt egy zsákutcába majd közölte hogy hopponálunk és már vitt is. Földet éréskor a gyomrom kissé felkavarodott, de valami más sokkal jobban megrémisztett. Durrfarkú Szurcsók kocsma? Még is ki az az őrült aki így nevez el egy kocsmát, ráadásként mi azt istent keresünk mi itt?!
- Ginny, ugye ez nem az amire gondolok? - böktem a félig már leszakadt tábla felé, amely a hely nevét hirdette és csak nagyon reménykedni tudtam, hogy nem ez lesz az úti célunk. Mert ha igen akkor már most megbántam, hogy nem tiltakoztam, amikor még volt rá lehetőségem.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Durrfarkú Szurcsók Kocsma   Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 6 Szept. - 2:44

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Durrfarkú Szurcsók Kocsma   Durrfarkú Szurcsók Kocsma - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Durrfarkú Szurcsók Kocsma
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: London-
Ugrás: