Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Lavhan10
A "teremtők"
Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Z5iV7

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Iy8inetzk97pmgse73s7

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Szjgv


Sötét Varázslatok Kivédése tanterem 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Sötét Varázslatok Kivédése tanterem

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Alastor Mordon
Varázsló/Sötét varázslatok kivédése tanár
Alastor Mordon


Házad : Griffendél

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Icon_minitimeCsüt. 18 Okt. - 4:56

- Igen mind kettő jó válasz –Mondom nekik.
- Na és mi jár, ha valaki használja ezeket az átkokat Miss.Edgecombe?
- Kérdezem tőle és remélem, tudja.
- Miss.Weasley halott már a sectumsepra nevű átokról? Az is egy sötét varázslat, de nem főbenjáró átok. Figyeljetek, megmutatom! –Kivettem egy befőttes üvegből egy pókot, felnagyítottam és rászegeztem a pálcámat.
- Sectumsepra!- Mondtam és az átok levágta a póknak a lábát.
- Undok kis varázslat ugye? –Kérdeztem mosolygós arccal.
[color=brown]- Na! Pálcát elő! Lőjetek rám egy átkot, amilyet tudtok a legerősebbet.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Icon_minitimeCsüt. 20 Szept. - 3:03

Marietta Edgecombe and Alastor Mordon

Mikor megérkeztem egyből leültetett a tanár az egyik székre. Leültem a Mary melletti székre és kíváncsian hallgattam, miért is vagyunk itt. Gondolhattam volna, hogy erről van szó. Meghallotta és most a szárnyai alá akar engem venni, hogy átadhasson valamit az ő tapasztalataiból. Mary mint szokás szerint minden tudod, de én sem vagyok rossz fejű. Mindent tudtam amit egyszer megtanultam. Mondjuk nem szeretek magolni én inkább a gyakorlati oktatás híve vagyok.
-Imperio, azaz az Imperius átokkal ara kényszeríthetjük az áldozatot amire szeretnék.A Cruciatus átok során a célszemély szörnyű fájdalmat,kínzást érez. Az Avada Kedavra pedig a gyilkos átok. Ezek lennének a Főbenjáró átkok.-mondtam határozottan miközben Mordonra néztem, aki hol engem hol Maryre pillantgatott.
Remélem nem kell sokáig itt lennünk, mert a lányokkal azt terveztük, hogy lemegyünk még a tóhoz. Így kiélvezhetjük az ősz meleg sugarait, míg át nem vált zord, hideg időre.
Érdeklődve figyeltem tovább, hogy a továbbiakban mit is fogunk mi csinálni, így édes hármasban.

Vissza az elejére Go down
Marietta Edgecombe
7. évfolyamos diák
Marietta Edgecombe


Házad : Hollóhát

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Icon_minitimeCsüt. 20 Szept. - 0:47

Alastor Mordon & Ginny Weasley

Beléptem a tanterembe és a felszólításnak megfelelően lecsüccsentem az egyik székre. Szóval nem leszünk egyedül, érdekes, nem gondoltam volna, hogy másra is úgy ráhozta a frászt, mint rám. Meg aztán kíváncsi vagyok, ki az aki rajtam kívül a szabadidejét gyakorlással töltené...
Hamarosan választ is kaptam a kérdésemre, amikor a Griffendéles Weasley lány lépett be a terembe. Gondolhattam volna, hogy nem egy Mardekáros jelentkezik extra gyakorlásra. Különben sem Sötét varázslatok kivédésére, ők inkább elsajátítani akarják azt, nem védekezni ellene.
Némán bólintottam a hozzám idézett kérdésre és mélyen hallgattam róla, hogy azért eszem ágában sincs ezt a tantárgyat tanítani. Inkább az átváltozástant... az kiválóan megy nekem.
Nagy elkeseredésemre, eltettem a könyveket. Sosem szerettem olyan órákra járni, ahol nem az elméleti tudást kell elsajátítani, mert abban voltam a legjobb, ha magolni kell, az nekem könnyű, de a tehetség és a gyakorlás nem mindig összeegyeztethető. Ezért örültem hát, hogy a professzor kérdése elméleti, így egy rövid pillantást vetettem Ginny-re és máris soroltam a választ.
- Imperio, Crucio és... - a hangom elhalt, csak suttogva bírtam kimondani a súlyos szavakat. - Adava Kedavra.
A lányra néztem, hátha folytatni akarja a leírásukkal, bár tökéletesen tudom mindegyiknek a könyvbeli leírását, meg már hallottam is róluk igazi történeteket, ezért is borzongok bele mindegyiknek a kimondásába, de nem akartam csak én learatni a babérokat.
Vissza az elejére Go down
Alastor Mordon
Varázsló/Sötét varázslatok kivédése tanár
Alastor Mordon


Házad : Griffendél

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Icon_minitimeSzer. 19 Szept. - 23:53

Marietta Edgecombe és Ginny Weasley

Vártam. a tanteremben és csak vártam tudtam,hogy nem fog elkésni egyik diákom se hiszen ők a z egyik legmegbizhatobbak a sok közül. A jóslatom be is valósult Marietta Edgecombe öt perccel hamarrabb jött be mint amire kellet volna.
-Mindjárt elmondom miért hivatallak be. Csak még jön egy másik személy is. Addig foglalj helyet. Mondtam neki és reményeim szerint helyet is foglal nem sokkal utána pontban háromra megjött Ginny Weasley is. Na akkor szerintem el is kezdhetjük.
-Miss.Weasley foglalj helyet te is. Azért hivatallak ide titeket, mert véletlenül meghallottam, hogy mi akartok lenni. Miss.Edgecombe ugye maga tanár szeretne lenni? Miss.Weasley maga pedig auror? Mind kettőhöz kiváló Sötét varázslatok kivédése kell. Én meg ehhez segíteni akarok. Na könyvekre nem lesz szükség, azokat tegyétek el. Remélem tudjátok, hogy három főbenjáró átkot van. Mondjátok meg nekem melyek azok és mondjátok meg azt is, hogy milyen hatásai vannak az átkoknak.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Icon_minitimeVas. 26 Aug. - 23:39

Marietta Edgecombe & Alastor Mordon

Milyen pompásnak néz ki ez a mai nap. Kiültünk pár évfolyam társammal a Tölgyfa ajtó előtti részre . A nap hét ágra sütött , mintha nem is ősz lenne , hanem nyár közepe. Néha egy egy lágy szellő lehűtötte a levegőt. De nem tartott sokáig és a nap hamar felmelegített mindent. A lányokkal mindent átbeszéltünk , majd előjött az a téma : ˝Mi leszel Roxfort után ? ˝
Mindenki olyanokat mondott , hogy tanár , meg javasasszony , de én elmondtam szívem vágyát. Auror szeretnék lenni. A lányok egyből letámadtak , hogy nem túl veszélyes , meg ilyen aggódó kérdésekkel. Nem volt időm válaszolni mert Alastor Mordon az SVK tanárunk odajött hozzánk. Behivatott magához 2-re. Nagyon meglepődtem , mit szeretne tőlem a Tanár Úr ?
Gyors felmentem a Klubb Helységbe és magamhoz vettem pár könyvet. Futva indultam el a második emeleten lévő terembe. Mikor odaértem megigazítottam hajamat és ruhámat. Majd bekopogtam és beléptem. Meglepetésemre nem volt egyedül , ott vol a Hollóhátas Marietta Edgecombe.
- Jó napot Professzor ! Szia Marietta ! - köszöntem a bent lévőknek. Majd érdeklődve figyeltem miért is hivatott minket ide a Tanár Úr.
Vissza az elejére Go down
Marietta Edgecombe
7. évfolyamos diák
Marietta Edgecombe


Házad : Hollóhát

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Icon_minitimeVas. 26 Aug. - 23:24

Alastor Mordon & Ginny Weasley

Délelőtt az udvaron süttettük az arcunkat a csajokkal és mindenféléről dumáltunk, olyan jó volt csak így lógni és nem foglalkozni egy percre semmi komollyal. Aztán valahogy a jövő felé terelődött a beszélgetés, és mint tiszta szívű Hollóhátas erre a kérdésre, hogy velem mi fog történni, hasból tudnom kell a választ. Mivel semmiféle veszélyes munkába nem ártanám magam, így gondolkodás nélkül rávágtam, hogy szívesen lennék tanár. Elvégre... szeretem annyira a Roxfortot, hogy az egész életemet itt töltsem le, az állások meg minduntalan megüresednek. Na várjunk csak, lehet, hogy az mégsem olyan veszélytelen...
Hirtelen Rémszem Mordon került mögénk, mint aki kihallgatta volna az egész beszélgetésünket- nem lennék meglepve-, hozzám fordult és korrepetálásra invitált. A meglepetéstől köpni nyelni nem tudtam, így válasz nélkül hagyott ott. Aki engem ismer, tudja, hogy kapva kapok egy ilyen alkalmon, úgyhogy gyorsan búcsút intettem a társaságnak és felszaladtam a hálótermünkbe, hogy magamhoz ragadjak pár könyvet. Bár foggalmam sincs, mi szükségem lenne rájuk, ez egy olyan ösztönös mozzanat volt, amit mindig megteszek. A sötét varázslatok kivédésével sokszor meggyűlik a bajom. Az elméletben minden megy, na de a gyakorlat... az elég gyér.
Az órámra néztem, majd eszeveszett iramban nekilendültem, hogy időben becsusszanjak a terembe. 5 perccel előbb is érkeztem, úgyhogy megálltam a terem előtt, vettem egy mély levegőt, kisimítottam a ruhámat, kopogtam, majd benyitottam.
- Jó napot, professzor úr!- köszöntöttem a mai napon először, udvariasan.


A hozzászólást Marietta Edgecombe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Aug. - 0:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Alastor Mordon
Varázsló/Sötét varázslatok kivédése tanár
Alastor Mordon


Házad : Griffendél

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Icon_minitimeVas. 26 Aug. - 23:08

Marietta Edgecombe és Ginny Weasley

Ma sétáltam az udvaron és megláttam, hogy egy hollóhátas lány arról beszél, hogy tanár szeretne lenni. Nekem se kellet sok, oda mentem hozzá és mondtam, hogy jöjjön korrepetálásra két órára. Szeretném, hogy a diákoknak az álma beteljesüljön ezért hívtam azt a lányt. Lehet, hogy nem sötét varázslatok kivédése tanár akar lenni de azért fontos ez a tárgy és például egy átváltoztatástan tanár is nagyon magas fokon használja a Sötét Varázslatok Kivédését. Először azt tervezem, hogy megkérdezem, hogy, hogy áll az átkokkal utána pedig megtanítok neki néhány átkok meg kikérdezem. A dolgozó szobámból leindultam a tanterem felé, és közben néztem a diákokat, hogy mit csinálnak. Láttam, hogy az egyik nebuló Fred és George termékeivel játszik, ezt halványan megmosolyogtam hiszen nagyon jól meg ez nekik. Tovább sétáltam ekkor meghallottam, hogy Ginny Weasley auror szeretne lenni. Hozzá is oda mentem és mondtam neki, hogy ő is jöjjön kettőre. Amikor odaértem a tanterembe már háromnegyed kettő volt. Én leültem az asztalomhoz és vártam, hogy jöjjennek.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 5:32

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem   Sötét Varázslatok Kivédése tanterem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sötét Varázslatok Kivédése tanterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Átváltoztatástan tanterem
» Mágiatörténet tanterem
» Bájitaltan tanterem
» Mugliismeret tanterem
» Számmisztika tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Belső rész :: Második emelet-
Ugrás: