Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Klubhelyiség Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Klubhelyiség Lavhan10
A "teremtők"
Klubhelyiség Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Klubhelyiség Z5iV7

Klubhelyiség Iy8inetzk97pmgse73s7

Klubhelyiség Szjgv


Klubhelyiség 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Klubhelyiség

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeSzomb. 8 Dec. - 6:19

Játék vége!
Szabad játéktér!

indok: játékos hiánya
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Cho Chang
7. évfolyamos diák
Cho Chang


Tartózkodási hely : London
Házad : Hollóhát

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeCsüt. 4 Okt. - 10:39

Terry Boot


Odakint sötét volt, estébe fordult már a nap, mire hullafáradtan beestem a klubhelyiségbe. A hetem kétségtelenül legfárasztóbb napja volt ez a mai. Óra, óra hátán, szinte megállás nélkül, leszámítva az ebédszünetet, egészen vacsoráig. Ha valaki, én pedig szeretek tanulni, de tényleg. De ennyi feszített koncentrálás már az én agyamat is megviseli. Jóformán csak bevonszoltam magam a legközelebbi szabad ülőalkalmatosságig és lerogytam rá, a cuccaimat magam mellé dobva a földre. Már arra sem volt erőm, hogy normálisan letegyem őket. De alighogy leültem és hátradőltem a karosszékben, az agyam máris azon kezdett kattogni, mire is kell felkészülnöm holnap. Szokásom előre tanulni, így szerencsére olyan sok minden nem maradt, de még így is több, mint amennyi ilyen energiaszinttel teljesíthetőnek tűnik. Sajnos a maximalizmusom azonban nem hagy pihenni. Nehézkesen előrehajolok és a cuccom után kotorászok, amit az előbb dobtam le a földre. Kiveszem belőle az SVK tankönyvet és nekiállok fellapozni a fejezetnél, amit a professzor kiadott elolvasásra. Előrébb csúszok, hogy elérjem az asztalt. Pennát és tintát veszek elő. Nehezen bírok koncentrálni, de igyekszem megemberelni magam. Bár már annyira fáradt vagyok, hogy a szememet alig bírom nyitva tartani, olvasni kezdek, de elég nehezen bírok a betűkre fókuszálni, hát még kivenni a szöveg értelmét. Pedig muszáj lenne kijegyzetelni. Borzalmas ez a hetedév! Még ennyit tanulni! De hát muszáj, ha azt akarom, hogy jól sikerüljenek a vizsgáim évvégén. Márpedig azt akarom. Másképp esélyem sincs jó állásra. De ez a jegyzetelés most nagyon nem hiányzik. Erőlködöm, erőlködöm, de egyre csak azon kapom magam, hogy bámulok a nyitott könyvre magam előtt és egy szót sem fogok fel abból, amit olvasni próbálok. Hogy lesz ebből bármi is?
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 5:41

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Klubhelyiség   Klubhelyiség Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Klubhelyiség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Klubhelyiség
» Klubhelyiség
» Klubhelyiség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Belső rész :: Ötödik emelet :: Hollóhát Klubhelyiség-
Ugrás: