Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Szükség Szobája Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Szükség Szobája Lavhan10
A "teremtők"
Szükség Szobája Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Szükség Szobája Z5iV7

Szükség Szobája Iy8inetzk97pmgse73s7

Szükség Szobája Szjgv


Szükség Szobája 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Szükség Szobája

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeVas. 9 Dec. - 2:28

Játék vége!
Szabad játéktér!

indok: játékos hiánya
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Katie Bell
7. évfolyamos diák
Katie Bell


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeCsüt. 4 Okt. - 8:13

Harry Potter

Mivel a DS már jó ideje nem ült össze, és nekem egyrészt a légkör is nagyon hiányzott, másrészt a hatékony tanulás, hiszen amit az órákon nem sikerült elsajátítanunk, azt Harryvel gyakorolhattuk és a végére valóban jól ment. Persze, így kissé furcsa lehetett, amiért az összes DS-tag K-t kapott Sötét Varázslatok Kivédéséből. Emlékszem, mindig is a patrónusbűbájt szerettem volna elsajátítani leginkább, de sajnos sosem sikerült olyan jól, mint ahogy szerettem volna.
Rápillantottam a zsebórámra, amit még aputól kaptam, hogy ne késsek el az óráimról, de rájöttem, Harry már valószínűleg vár rám a Szükség Szobájában, így megszaporáztam a lépteimet, és végül kissé kipirulva érkeztem.
- Szia Harry - köszöntöttem én is. Nem igazán tudtam először, hogyan is fogjak bele. Hiszen valóban nem mondtam neki, hogy miért kellene találkoznunk ma este. Zavartan néztem körbe az átalakult szobában, de nem sokat segített, ahogy az sem, hogy a fiú megijedt.
- Nos, a segítségedre van szükségem - kezdtem bele végül. - Tudod, a patrónusbűbájt szeretném megtanulni rendesen.
Nem is értettem igazán, hogy a háztársam miért nem lelkesedik a dolog iránt, hiszen kiváló tanár volt már régebben is, ezt bizonyította már párszor.
- Igen, persze, most csak ott vannak dementorok, de a bűbájjal üzenni is lehet más embernek, tudod, ez is hasznos - magyaráztam. Arra gondoltam, milyen jó lenne, ha Freddel így tudnánk üzenni, nem kellene levelet írni, és nekem sem kellene magyaráznom, hogy mi is az a mobiltelefon meg hogy működik. - Túlzol, Harry - pirultam el, amikor megdicsért. - Azért nem ment annyira jól. Nem sikerült állatformát létrehoznom, csak egy ilyen ezüstös fény szivárgott ki a pálcám végéből. Közel sem volt olyan erős, mint szeretném. - Lehet, csak a túlzott maximalizmusom beszél belőlem, de ha már egyszer belevágtam, akkor hát csináljam rendesen.
- Szóval... Segítesz nekem? - kértem tőle.
Vissza az elejére Go down
Harry Potter
6. évfolyamos diák
Harry Potter


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Szükség Szobája Tumblr_kyj1n1Sd3Y1qb01d8

HarrykeBy: Ginnie
PotterBy: Ernie
PottyBy:Szú

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeSzomb. 1 Szept. - 8:22

Katie Bell

Hol lehet Katie? Már a szoba is átalakult. Pedig a hetedéves hajtólány kérte a fél 8-as időpontot. Nem értem miért. Ha jól emlékszem nagyon jól teljesített a DS-ben.- motyogtam magamban, mikor megnyikordult az ajtó. Háromnegyed 8, na végre, csakhogy megérkezett. Szia Katie! Miért hívtál ide? A DS-ben nagyon ügyes voltál. Vagy valami személyes ok?-kérdeztem a lánytól. Ő csak nézett rám félénken mintha valami rossz fát tett volna a tűzre. Úristen! Ugye nem állították ki a csapatból?-Rémüldöztem magamban, ezért nem is hallottam meg a lány máskor hangos, de most igen visszafogott hangját. H-hogy mit szeretnél kérni?-dadogtam-A patrónus-bűbájt? De hiszen nagyon jól ment neked. Meg hát most már dementorok megint csak az Azkaban-t őrzik.-mondtam neki teljes meggyőződéssel.Minek az neki? Csak nem az Azkabanba kell vonulnia?
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeCsüt. 30 Aug. - 2:10

Játék vége!
Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Hermione Jane Granger
6. évfolyamos diák
Hermione Jane Granger


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Chrash... That was you and me
Miomami By: Kártya Weasley
Miao, Miau By: Daph
Miocskám By: Hannah
Griffendélesek Super Womane By: Ego Egér

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeHétf. 27 Aug. - 0:19

Ginny

- Ezt én is tudom. - mosolyogtam rá örömtelien, amikor elismételte a szavaimat. Amikor Harry került szóba, Ginny vagánysága és bátorsága valamiért megfeleződik és olyan gyámoltalan lesz, mint ha csak egy elsőévest látnék magam előtt. Emlékszem Ronra hogy másodikban azzal cukkolta, hogyan reagált, amikor szemtől szembe találkozott Harryvel legelőször. Ki gondolta volna, hogy valaha is legyőzi azt a bátortalanságát és képes lesz vele rendesen beszélgetni, bár az érzései azóta a nap óta az irányába csak erősödtek. És úgy tánik Harry sem közömbös az irányába, ami jó hír, legalább is, ha a minisztérium nem dönt úgy, hogy szerint ez a párosítás nem megfelelő.
- Nos, volt valami Choval, de most nem tudom mi a helyzet. Nem nagyon van lehetőségem erről faggatni, mert év eleje óta majdnem minden idegszálamat a Malfoy elől való bujkálás emészti fel. - mondtam elhúzva a számát, tekintve, hogy ez nem gazán griffendéles hozzáállás, de hát ha egyszer ez tűnt célra vezetőnek, akkor most mit tehetek, utólag már nem mindegy? Dehogynem, mert bár lehet, hogy van időnyerőm ez még nem jelenti azt, hogy meg is változtathatom a múltat, főleg ha saját magamról van szó. Elhanyagoltam a fiúkat egy kicsit, nem csak a bujkálás miatt, hanem mert féltem, hogy Ron esetleg valamilyen gesztust tenne az irányomba, és akkor nem lenne más választásom, mint hogy megmondjam neki, miért utasítom vissza. Közben felálltam és Ginnyvel együtt elhagytuk a Szükség szobáját, mivel elég késő volt már és ideje volt visszaindulni a hálókörletbe. Nem akartam azért büntetőmunkát kapni, mert nem figyeltük az időt.
- Tetszik az ötlet, jó lesz itt elbújni, talán akkor esti megúszom a kellemetlen kérdéseket, ha esetleg addig kiderülne ez a baklövés. - utaltam a minisztériumi levélre, amelyből ugye két példány van és lehet, hogy én bőszen dugdosom az enyémet, de Malfoynál soha semmit sem lehet előre tudni. Bár valószínűleg ő sem fog dicsekedni a levelével különben már mindenki tudna róla, elvégre augusztus utolsó hetén kaphatta meg ő is, velem együtt. Ilyen gondolatok közepette sétáltam vissza Ginny oldalán a klub helységbe.

//köszönöm Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Szükség Szobája Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeVas. 26 Aug. - 22:41

Hermione

Jaj ne , Herm Harryől kérdezget. Mit mondjak neki ? Mindig zavarba hoz a Harry téma. Nem tudom miért de még mindig zavarba hoz Harry jelenléte. Mit si mondhatnék Hermnek , hogy ne is mondjam el az egészet de mégse hagyjam ki semmiből.
- Hát , öm... ami azt illeti igen. Együtt mentünk le Harryvel Roxmortsba. -makogtam. Nem tudok rendesen beszélni mikor zavarba hoznak.
- Hermione , te jóban vagy Harryvel . Azt szeretném kérdezni , hogy mi van vele meg ...a lányokkal ? Úgy értem van-e most valakije ? - kérdezgettem tőle eléggé elhadarva a dolgokat. Majd lenéztem az órámra , már fél kilenc is elmúlt. Mennyire elszaladt az idő , vajon észrevették , hogy eltűntünk ? Vagy senkinek se tűnt fel ? Ha még is akkor kinek ? Talán Ronnak , vagy az is lehet , hogy Harrynek is... Ki tudja. Ezen gondolatomon elmosolyodtam.
Pár perc múlva elindultunk kifele a szobából. De mielőtt elhagytuk volna Hermhez fordultam.
- Holnap is eljövünk ? Olyan jó így beszélgetni veled, fiúk és más idegesítő emberek nélkül. Ilyen csak csajok délután. De nem muszáj , csak ha van kedved.- mondtam izgatottan barátnőmnek.
Vissza az elejére Go down
Hermione Jane Granger
6. évfolyamos diák
Hermione Jane Granger


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Chrash... That was you and me
Miomami By: Kártya Weasley
Miao, Miau By: Daph
Miocskám By: Hannah
Griffendélesek Super Womane By: Ego Egér

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimePént. 24 Aug. - 7:06

Ginny

Mivel azonban most kétségbe voltam esve úgy éreztem, hogy ez az egyetlen lehetőségem. Egyszerűen közlöm vele, hogy mi a helyzet és kész, mást amúgy sem tehetek. Egyébként sem hinném, hogy Malfoy valamikor is tervezné azt, hogy esetleg feleségül vesz valakit. Én sem terveztem, hogy hozzámegyek bárkihez, és mivel létrejött a minisztérium jóvoltából ez a házassági szabályzat, ezek után ha valaha is igent akarnék mondani valakinek, az csak Malfoy lehetne. Viszont semmi sem kötelez minket arra, hogy összeházasodjunk mindjárt az iskola elvégzése után. Erre legalább is a rendelet nem tér ki, vagy még nem tér ki, mert ha sokan húzzák majd az egybe kelést, akkor még az is megtörténhet, hogy határidőt szabnak.
- Nem, a minisztériumnak ehhez semmi köze. - válaszoltam Ginnynek kissé monoton hangon, mert még mindig a tervezgetés kötött le. Valami olyan helyen kell elkapnom Malfoyt, ahol senki sem láthat meg minket. Nem szeretném, hogy abból kifolyólag keljen szárnyra pletykák kettőnket illetően, hogy elkapom a folyosón, hogy közöljem vele a véleményemet az előállt helyzettel kapcsolatban. Csak szépen egyszerűen, elmondom, hogy mi a helyzet, veszekedés, gúnyolódás nélkül remélhetőleg és utána ugyanúgy figyelembe sem vesszük a másikat, mint ahogy azt eddig is tettük. Legalább is a részemről, mert gondoskodtam róla, hogy még véletlenül se legyen esélye, hogy megjegyzést tegyen rám, vagy akár Harryékre. Viszont az iskolai életem végéig akkor sem fogok menekülni előle, arról nem is beszélve, hogy neki sem lenne hasznos, ha az egész iskola erről beszélne.
- Szellemileg is itt vagyok csak kicsit elgondolkodtam. Nem kellett volna új helyet kérdned, nincs szükségem az ötlethez semmi kézzelfoghatóra. - válaszoltam Ginnynek, miután erőszakkal kirángott a gondolataimból. Nem mintha nagyon tudnék előre tervezni mert csak a közös óráink egyiket előtt lehet esélyem elkapni Malfoyt, de azt is csak akkor, amikor egyedül van. És nem hinném, hogy pusztán azért közlekedne a gorillái nélkül, hogy nekem könnyű dolgom legyen. De ezzel majd ráérek akkor foglalkozni, amikor oda kerül a helyzet, hogy cselekedni tudjak. Mert lehet hogy a saját lépéseimet megtudom tervezni előre, az övéit egyszerűen lehetetlen lenne... ha csak... Astoria! Egyébként is a mardekárosok tudnak a legjobban manipulálni, nem igaz?
- És veled mi a helyzet? Harry említette, hogy lent voltatok együtt Roxmortsban. - pillantottam Ginnyre egy kis mosollyal az arcomon. Nem dagonyázhatok folyamatosan a saját kétségbeesésemben, amelyre egyébként sem létezik rendes megoldás, tehát ideje hogy valaki olyannal foglalkozzak, aki még boldog lehet. Ginny elfogad engem olyannak, amilyen vagoyk, az tehát a legkevesebb, hogy támogatom, vagy segítek neki ha szüksége van rá.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Szükség Szobája Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimePént. 24 Aug. - 4:09

Hermione

- Mit forgatsz a fejedben ? Csak nem valamit a Minisztérium ellen ? Mert abban benne lennék ! - kérdeztem Hermtől. Bár nem látszik rajtam azért eléggé harcias vagyok. Szerintem azért nem hiszik el , mert eléggé törékeny alkattal rendelkezem. Vörös hajam csupa ártatlanságot sugároz. Ami néha nagyon hasznomra válik. De ha háborúról van szó akkor abban szívesen részt vennék. Persze anya tudta nélkül , meg a bátyáim nélkül.
Ránéztem Hermre , már nem a kétségbeesést láttam rajta hanem az elszántságot. Mit gondolhatott ki ? Mi jár ezekben a percekben a fejében ? Ezen gondolkodtam , majd hirtelen felálltam az ajtó elé álltam és elkezdtem koncentrálni. Herm kérdőn nézett rám. Nem tudta mit szeretnék. Elkezdtem mondogatni magamban ˝ Kell egy hely ahol nyugodtan terveket lehet kieszelni . Kell egy hely ahol mindent megbeszélhetünk. Kell egy rejtekhely .˝ Mondtam magamban ezt a pár mondatot. Majd hirtelen a szoba teljesen megváltozott. A kényelmes kanapék eltűntek , helyette egy hosszú asztal székekkel körülvéve , egy nagy tábla és egy csomó cucc került be. A sarokban egy óriási mágikus térkép lebegett.
- Ez sokkal jobb ! Na meséld csak el azt a fantasztikus terved. - mondtam , majd leültem az egyik székre. Herm is így tett. Körül néztem , csak most vettem észre mennyi érdekes dolgot varázsolt a szemünk elé a szoba. Egy szekrényben harci eszközökre hasonlító tárgyakat vettem észre. A sarokban régi , használt mágikus könyvek halmaza állt. Ez pompás hely a gyakorlásra ! Gondoltam magamban .
- Hermione itt vagy szellemileg is ? Vagy csak fizikailag számítsak jelenlétedre ?- kérdeztem gúnyolódva , kis kedvességet is belecsempészve. Ránéztem , mintha már nem is itt járna hanem valahol máshol. A kezemet a vállára raktam majd megráztam. Ijedten eszmélt fel. Körülnézett , nem tudta hol lehetünk. Lehet annyira elkalandozott , hogy nem vette észre mikor átváltozott a hely.
Mostmár tudom mire hasonlít ez a hely , Mordon irodájára. Mondjuk nem jártam olyan sokszor ott de az ex-auror cuccait nem lehet elfelejteni. Az a sok kütyü amivel tele van szerelve a szobája. Egyszerűen félelmetes. Ránéztem Hermre , gondolkodik. Majd elkezdett beszélni hozzám.
Vissza az elejére Go down
Hermione Jane Granger
6. évfolyamos diák
Hermione Jane Granger


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Chrash... That was you and me
Miomami By: Kártya Weasley
Miao, Miau By: Daph
Miocskám By: Hannah
Griffendélesek Super Womane By: Ego Egér

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeCsüt. 23 Aug. - 8:21

Ginny

Olyan vagyok mint egy partra vetett hal, aki nem számít hogy ficánkol nem talál vissza a vízbe segítség nélkül. És csak reménykedhettem benne, hogy ez a segítség minél előbb meg fog érkezni nem számít milyen formában, különben bele sem akarok gondolni miféle katasztrófa fog történni. Azt hittem végre lesz egy nyugodt élünk, amelyet eltölthetünk az iskola falai között, de neeem, ugyan miért is lenne így. A minisztériumnak természetesen bele kell szólnia, abban hogy mit tehetünk és mit nem és most már abba is, hogy kinek mondom azt hogy igen vagy nem!
- Ha megkeresik a szüleimet azt nem élem túl. Én még nem mondtam meg anyáknak! - nyögtem fel, tekintve hogy abban reménykedtem Malfoy legalább annyira nem akarja majd elmondani a "remek" hírt a szüleinek, mint amennyire én. sőt neki még több oka lenne arra, hogy hallgasson a levélről, mint a sír, ha figyelembe vesszük milyen "jó" ember az apja. Persze az is igaz, hogy nem titkolhatja a végtelenségig, de mindezt levélben közölni részéről igen biztonságos dolog. Én azonban legkorábban csak a karácsonyi szünet alkalmával tudom majd elmondani anyáéknak, mert én ilyesmit egészen biztosan nem fogok megírni levélben! Elgondolkodva figyeltem, ahogy Ginny is fel alá kezd járkálni ahogy azt én tettem nem is olyan régen. Nem tudtam mi járhat a fejében de a szobára ereszkedő csend valahogy lehetőséget adott arra, hogy végig gondoljam az egész helyzetet.
- Megértem, én már hetek óta a megoldáson gondolkodom. - válaszoltam neki, lévén tökéletesen meg tudtam érteni, hogy ezt át kell gondolnia. Ahogy odajött hozzám, ösztönösen viszonoztam az ölelését é úgy éreztem el sem akarom engedni, mert amint kimegyünk innen, el kell játszanom, hogy minden a legnagyobb rendben van és tovább menekülni Malfoy elől. Behunytam a szememet és megpróbáltam nem gondolni arra, hogy mi lesz holnap, ám Ginny szavai felszínre hoztak bennem valamit.
- Te nem érted. Én NEM fogok hozzámenni! - jelentettem ki mérgesen ám a könnyeim ettől még lefolytak az arcomon, ezért elvettem egy zsebkendőt és megtöröltem vele a szemeimet, amik előtt továbbra is Ron arca lebegett. Ez az egész helyzet, a lehető legrosszabb, olyan, mint eddig még soha ezelőtt.
- Igen. Teszek róla, hogy minden rendben legyen! - jelentettem ki dacosan és már azt is tudtam, hogy mit fogok majd tenni, de ezt egyenlőre nem akartam megosztani senkivel sem, még Ginnyvel sem. Egy olyan terv körvonalazódott a fejemben, amelyet józan állapotomban már azonnal elvetettem volna.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Szükség Szobája Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeCsüt. 23 Aug. - 8:03

Hermione

- Szerintem a mi kis Dracokán nem mondta el a szüleinek. Vagy várj csak... A múltkor lementem a bagolyházba és ott összetalálkoztam vele. Valami levelet küldött a szüleinek, a tartalmát nem mondta el. Szerintem az lehetett benne. A rendelet. Hát persze milyen buta vagyok !- csaptam a fejemre.- Hát persze , hogy az állt benne! Eléggé furán viselkedett mikor rákédeztem levele tartalmára. Azt mondta , hogy nem az én dolgom.
Nem bírtam egy helyben ülni ezért fel alá járkáltam. Néha Hermre pillantottam majd megint a padlóra. Sokáig csak járkáltam , csendben úszott a szoba. Az óra kattogását lehetett hallani. A folyóson hallani lehetett az elvonuló diákok hangját. Hermre pillantva észreveszem , hogy várja ,hogy megszólaljak .
- Bocsi , elgondolkodtam.-válaszoltam kurtán. Láttam Hermionén , hogy tudja mi zajlik most le a fejemben. Szegény , hány álmatlan éjszakája lehetett? Hányszor próbálta már elmondani de nem merte. Most elmondta és szívéről lekerült egy adag nehézség. De nem sok. Odamentem Hermhez és megöleltem. Olyan sokáig ölelkeztünk mint még soha. Mint egy védő bástya úgy öleltem magamhoz barátnőmet. Éreztetni akartam vele , hogy mellette vagyok és bármiben segítek neki. Megígérem Herm , hogy vigyázni fogok rád! Mondtam magamban.
- Megígérem Herm , hogy vigyázni fogok rád ! Nem engedem , hogy megbántson az a görény.- mondtam előző mondatomat immár hangosan. Elővettem varázspálcámat és egy csomag zsebkendőt varázsoltam . Oda nyújtottam Hermnek , hogy törölje meg szemét. Most nem tudom , hogy a rendelet miatt sír vagy mert meghatódott .
- Jól vagy? kérdeztem anyásan Hermtől. Majd rámosolyogtam. - Nem lesz semmi baj ! Itt vagyok neked én .
Vissza az elejére Go down
Hermione Jane Granger
6. évfolyamos diák
Hermione Jane Granger


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Chrash... That was you and me
Miomami By: Kártya Weasley
Miao, Miau By: Daph
Miocskám By: Hannah
Griffendélesek Super Womane By: Ego Egér

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeCsüt. 23 Aug. - 7:34

Ginny

Az viszont egészen biztos, hogy ha tudtam volna hogy ez vár rám a jövőben, akkor már egészen biztos, hogy nem lennék az országban. Elvégre ott van Viktor, aki kedves, és okos és elég messze él Londontól, hogy ez a rendelet ne érje el és határozza meg, hogy kivel kell leélnie élete hátralévő részét. Persze nem lettem volna képes elmenni és itt hagyni a többieket, és persze ott van Ron is... Ginny pontosan tudja hogy kedvelem őt, ezzel a levéllel azonban egyértelművé vált, hogy ezt már nem mondhatom meg neki. Anélkül is elég nagy port kavar majd ez az egész, amikor nyilvánosságra kerül.
Az ajkamat harapdálva figyeltem, ahogy Ginny először csak nézi, majd kiveszi a már nyitott borítékból a levelet. Valahol itt hunytam be a szememet, mert nem akartam látni milyen arcot fog vágni, amikor felfogja a levélben leírtak értelmét. Ha sikít, ahogy azt én tettem, amikor elolvastam, azt úgy is hallani fogom, nem kell látnom is az elborzadt arckifejezését.
- Nem tudom. - feleltem őszintén elkeseredve és éreztem, ahogy könnyek gyűlnek a szemembe. Nem számít hányszor olvastam el eddig a levelet, de eddig egyszer sem sírtam. Most azonban, hogy a lelkemen lévő súly végre egy kicsit feloldódott, kezdtem komolyan kétségbeesni. Féltem attól, hogy ez az egész hova fog vezetni, hiszen egy rendelet megpecsételte az életemet anélkül hogy lenne választásom, vagy menekülési lehetőségem.
- Dehogy is. Úgy kerülöm őt, mint a táltos tűzet, nem akartam hogy ha meglát esetleg valami rosszmájú megjegyzést tegyen Ron és Harry előtt. Eddig senkinek sem beszéltem róla. - feleltem és ismét felpattantam a fotelből, hogy egy kicsit mászkálhassak. Képtelen voltam egy helyben megülni annyira ideges voltam, attól hogy most már Ginny is tudja mi a helyzet. Tudtam hogy ő nem fog elárulni és mivel én is megbízható voltam ezért sem említettem az Astoriával történt incidensemet sem neki.
- Én attól félek leginkább, hogy Lucius Malfoy mit fog szólni ehhez. - böktem fejemmel aggódva a kezében tartott papírra, amikor elmondta, hogy ő még nem kapott levelet Lavender viszont már igen. Rá gondolva megnyugtat a tudat, hogy aranyvérű ezért biztos, hogy nem osztják majd Ron mellé. Bár azt szeretném hogy boldog legyen, nem akarom Lavenderrel látni! Pedig tényleg nem vagyok a nem lehet az enyém akkor másé se legyen típusú lány.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Szükség Szobája Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeCsüt. 23 Aug. - 7:20

Hermione Granger

Ez a helyzet a legrosszabb , vihar előtti csend. Hermione egy összegyárt papírt nyújtott át nekem. Vajon mi lehet benne ? A rendelet... Hát persze , eléggé minisztériumnak látszik a gyűrött papír ellenére is. Ránézek Hermre majd vissza a levélre. Nem tudom nyissam-e fel vagy sem. Nem tétovázok , gyors felnyitom a levelet és elolvasom a tartalmát.
˝Tisztelt Hermione Jane Granger ! A minisztérium által kirendelt párja nem más mint a Malfoy házaspár egyetlen fiú gyermeke ,Draco Malfoy. Megértését és elfogadását kérjük. Higgye el , hogy ez a varázsvilág érdekében történik ! Mágiaügyi miniszter. Szent Atya Úr Isten ! Szegény Hermione Dracot kapta... Szegénykém. Felháborodottság és meglepődés ült ki az arcomra. Még párszor elolvastam a levelet hátha valamit rosszul olvastam. Én mindig azt hittem , hogy Hermione Ronhoz megy feleségül. Már csak abból következtettem ahogy egymásra néznek. Ha Herm Dracot kapta , akkor Ron kit fog ?
Szótlanul ültem Hermmel szemben, nem tudtam megszólalni. A meglepődöttség úrrá lett rajtam.
Majd nagy nehezen kinyögtem mondatot .
- Ez hogy lehet ? -kérdeztem barátnémtől. A hangomon még mindig hallani lehetett a meglepődést. Ezt nem tudtam elképzelni. Hermione meg az a görény Malfoy ?? Malfoyhoz inkább illik egy patkány...
- Már beszéltetek erről ? Te meg Ő... -kérdeztem érdeklődve , miután nagy nehezen visszatértem a földre. Sokkot kaptam , Hermhez nem illik Dracohoz. Meg se várva válaszát tovább folytattam. Kérdéseket zúdítottam rá.
- Most mi lesz? Ha majd véget ér az iskola előbb utóbb hozzá kell menned. Mert ha nem mész hozzá akkor a minisztérium cselekedni fog. Ó Herm ezt nem hagyhatjuk ! Először Lav kap egy majdnem szörnyű partnert most te, Lunáét még nem tudom ki lehet. A sajátomról még ne is beszéljünk... Lehet , hogy megkapom Crakot.... Vagy még az is lehet , hogy megkapok egy beképzelt okostojás hollóhátast! -fakadtam ki kétségbe esetten Herm előtt.
Vissza az elejére Go down
Hermione Jane Granger
6. évfolyamos diák
Hermione Jane Granger


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Chrash... That was you and me
Miomami By: Kártya Weasley
Miao, Miau By: Daph
Miocskám By: Hannah
Griffendélesek Super Womane By: Ego Egér

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeSzer. 22 Aug. - 7:58

Ginny

Ha nagyon röviden kellene jellemeznem ezt az egész szituációt akkor azt mondanám, hogy ez a tömegkarambol előtti utolsó pillanat. Az amikor mindenki látja a másikat, elhangzottak a dudaszók még is mindenki tudja, hogy akármit is próbál tenni a helyzet menthetetlen a baleset be fog következni. Majd ahogy annak rendje és módja törvényszerűen irány a kórház, a halottaknak pedig a hullaház. Jelenleg úgy éreztem, hogy bárcsak én lennék az, aki majd a hullaházban végzi elvégre akkor a fejem sem fájna a későbbiek miatt.
- Tudom, ezért is kértem hogy gyere ide. De... ez nekem nagyon nehéz. Már Augusztus óta nyomja a lelkemet. - feleltem Ginny kérdésére, miután megölelt. Bár a rágta, tépte és szaggatta jobb szó lett volna, de ez igazán morbid lett volna és nem akartam, hogy ennél is jobban aggódni kezdjen. Bár amikor majd elmondom neki a levelet biztos vagyok benne, hogy még ennél is jobban aggódni fog. Mély levegőt véve ültem vissza a Ginnyvel szemben ülőhelyre, majd a kezemmel benyúltam a talárom zsebébe és megmarkoltam a levelet, amely a kézhez kapása óta annyi megpróbáltatáson esett át, mint másik még soha.
- Sajnálom... én... én nem vagyok képes elmondani. még nem fogtam fel teljesen és ezért van az hogy olyan furcsán viselkedtem az utóbbi hetekben. Megpróbáltam eltűnni és elbújni, hogy ne kelljen tudomást vennem erről. - mondtam majd átszelve a távolságot a kezébe adtam a gyűrött borítékot, amelyen a nevem szerepelt. Akárhogy is kényszerítettem az ajkaimat ezúttal képtelen voltam kinyögni hogy amikor elvégezzük az iskolát előbb vagy utóbb de Draco Malfoy felesége leszek. Ez valami olyan, amire még Trelowney sem készülhetett fel, nem számít mennyire mondogatja hogy látja a jövőt.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Szükség Szobája Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeSzer. 22 Aug. - 7:48

Hermione Granger

Hermione csak motyogott valamit majd lehuppant az egyik fotelbe. Sokáig gondolkodott , hogyan vágjon is bele mondandójába . Majd idegesen felállt és fel alá járkált az ülőhelyek közt.Majd kifakadt , azt mondta , hogy ő hamarosan becsavarodik. El se tudtam képzelni miféle gondok terhelik most szegény barátném vállát. Bár a legtöbb időt Harryvel meg Ronnal tölti , Hermione egy igazi barát. Felálltam és megöleltem Hermionét. Nem tudom mi az a szörnyű hír amit közölni szeretne velem , de bármi is az támogatom benne.
- Nyugodj meg , csak meséld el mi bánt téged. Hidd el jobb lesz ha elmondod. Tudod , hogy bennem megbízhatsz.-mondtam támogatóan Hermnek.
Leültem a kanapéra és csak néztem Herm arcát ami fura érzéseket mutatott. Kétségbeesést meg borzongást.
- Meséld el , légyszives ! Nem szeretem ha ilyen rossz állapotban látlak. Fájdalmat okozol vele magadnak is és nekem is. Tudod , hogy rám mindenben számíthatsz! - mondtam nyugtatóan Hermnek.
Majd csak néztem és néztem a lányt. Közben furcsa dolgok kavarodtak fejembe. Mit csinálhat Harry? Ginevra Weasley ! Hagyd már a fenébe a Potter gyereket. Most a barátnődre kell koncentrálj !
Figyelmesen hallgatom barátnőm hosszú történetét. Remélem elmondja mi bántja mert már nagyon izgat mi lehet a rossz kedve árnyékában. Biztos vagyok benne , hogy ennek az életvidám lánynak is a minisztérium rontotta el az életét...
Vissza az elejére Go down
Hermione Jane Granger
6. évfolyamos diák
Hermione Jane Granger


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Chrash... That was you and me
Miomami By: Kártya Weasley
Miao, Miau By: Daph
Miocskám By: Hannah
Griffendélesek Super Womane By: Ego Egér

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeSzer. 22 Aug. - 7:22

Ginny Weasley

Az egyik szünetben sikerült elkapnom Ginnyt a fiúktól mentesen és megkértem, hogy ha vége az óráinak menjen fel a Szükség szobájába, mert feltétlenül beszélnem kell vele. Elvégre Ginny lány, vele talán előbb szót fogok érteni, mintha minden egyszerre a fiúkkal együtt zúdítanék a nyakába. Kell valaki akivel ezt megbeszélhetem, és aki nem Astoria, tekintve hogy szerinte nincs más dolgom, mint elcsábítani Malfoyt. Az persze teljesen mellékes, hogy nem vagyok belé szerelmes, mi több én Ront kedvelem, házasodni pedig egyáltalán nem akarok, nem csak Malfoyjal de senki mással sem még jó hosszú ideig. Ilyen gondolatok közepette érkeztem meg a megfelelő fal elé, amely előtt háromszor elsétálva Ginnyre koncentráltam, elvégre neki már itt kell lennie.
Ahogy az ajtó szépen lassan formát öltött úgy éreztem, hogy mentem rosszul leszek az idegességtől. A levél ott lapult a talárom zsebében és közben idegesen nézelődtem a folyosón jobbra-balra nehogy valaki meglásson, kiváltképpen Ron vagy Harry. Vagy esetleg Malfoy... nem áll szándékomban beszélni vele, vagy esélyt adni neki, hogy ő tegyen megjegyzést, amíg nem találok valamiféle megoldást a helyzetre. A bujkálás nem méltó egy griffendéleshez bár eddig egészen célravezető volt, azt hiszem.
- Szia... i... igen. Valami olyasmi. - motyogtam halkan, ahogy beléptem a helységbe és Ginny azonnal letámadott. Jobbnak láttam leülni az egyik fotelbe, de akárhogy néztem azokat a kék szemeket, egyre csak Ron arcát láttam és ez megőrjített. Idegesen pattantam fel és fordítottam hátat neki, majd fel alá kezdtem járkálni a kényelmes ülőalkalmatosságok között.
- Ha ez így megy tovább én becsavarodok! - fakadtam ki végül elkeseredett hangon barátnőmre szegezve a tekintetemet. Igaz, hogy a legtöbb időmet Harryvel sé Ronnal töltöttem, viszont a lányok közül Ginny volt az a lány, akit tényleg a barátnőmnek nevezhetek.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
5. évfolyamos diák
Ginny Weasley


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél
: Live While We're Young ♥️

Szükség Szobája Tumblr_lx3ghdO3h61r25wxfo6_250

Ginnie by Harry Potter
Gingin by Michael Corner
Ginny-Minny by Susan Bones
Ginus by Susan Bones
Gintonik by Daphne Greengrass
Ginka by Draco Malfoy

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeSzer. 22 Aug. - 7:06

Hermione Granger

Miért hívott ide Herm ? Nem szokott titkolózni , mostanában pedig egyre furcsábban viselkedett. Nem tudom eldönteni mi lehet vele. Olyan furcsa mostanában , mindenkit kerül és csak a könyveit bújja. Kíváncsi vagyok mi olyan fontos , hogy nem lehetett elmondani a Griffendél klubbhelyiségébe. " Kell egy hely ahol nyugodtan beszélhetek Hermmel." Koncentráltam erre az egy gondolatra. Pár perc múlva kinyílt egy ajtó ,és beléptem a szobába. A terem közepén egy nagy kanapé állt és egy asztal hűsítőkkel. Leültem és vártam Hermionét. Negyed óra múlva meg is érkezett. Eléggé zaklatottnak látszott .
- Szia Herm! - mosolyogtam a lányra , ő meg rám.- Mit szeretnél elmondani nekem ? Talán a rendeletről van szó ? - érdeklődtem. Láttam rajta , hogy ez a téma kényesen érinti. Aggódva de figyelmesen vártam válaszát. Láttam , hogy magában háború dúl , hogy elmondja-e vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 5:52

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Szükség Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükség Szobája   Szükség Szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szükség Szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ron szobája
» Hatodévesek szobája
» Hatodévesek szobája
» Ginny szobája
» Percy szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Belső rész :: Hetedik emelet-
Ugrás: