Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Hatodévesek szobája Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Hatodévesek szobája Lavhan10
A "teremtők"
Hatodévesek szobája Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Hatodévesek szobája Z5iV7

Hatodévesek szobája Iy8inetzk97pmgse73s7

Hatodévesek szobája Szjgv


Hatodévesek szobája 35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Hatodévesek szobája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lavender Brown
6. évfolyamos diák
Lavender Brown


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél

Hatodévesek szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hatodévesek szobája   Hatodévesek szobája Icon_minitimeSzer. 7 Nov. - 6:53

Hayley-nek

A lépcsőn felfelé menet Hay átkarolta a nyakamat és így mentünk egészen a szobánkig. Ott aztán volt egy kis fennakadás, mivel ketten egyszerre nem fértünk be az ajtón, de végül megoldottuk. Oldalazva lassan haladtunk ugyan, de átértünk az ajtón. Éppen vissza fordultunk a rendes irányba, amikor megbotlottam valamiben és elestem, magammal rántva belém kapaszkodó barátnőmet. A földön hasalva még éppen láttam egy bozontos, vörös farkat eltűnni az ajtóban.
Miközben feltápászkodtam kisebb szitoközönt zúdítottam a gyorsan kereket oldó macska nyakába. Majd Hayley-re nézve újra kitört belőlem a nevetés és az oldalamat fogva visszarogytam a fényesre csiszolt parkettára. Ekkor egy újabb meglepetésként valami halkan roppant alattam és odébb ülve megtaláltam a vacsoráról hozott gyömbéres gyík sütiporrá őrölt maradványait. A feje a szemei közt tört ketté, és olyan bánatosan bámult rám, hogy kénytelen voltam újra elnevetni magam.
Várakozóan néztem fel, hogy Hayley leül-e mellém, vagy inkább az ágyat választja, amikor kicsúszott a számon egy mondat. Egy olyan mondat, amit feltett szándékom volt egész este figyelmen kívül hagyni. Történetesen a következő: - Úgy látszik fiúk nélkül is elég izgalmas az élet.
Vissza az elejére Go down
http://www.foti.blogger.hu
Hayley Samantha Jefrey

Hayley Samantha Jefrey


Házad : Griffendél

Hatodévesek szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hatodévesek szobája   Hatodévesek szobája Icon_minitimeVas. 4 Nov. - 9:29

Lavender Brown

Istenem, nem tudom, hogy hogyan tudtam kiérdemelni, hogy ilyen jó barátnőm van mert azért nem olyan könnyű engem elviselni egy egész szüneten át.
- Bocsi, hogy megint felhoztam ezt a témát csak még a mai napig is nagyon nehéz elhinni, hogy tényleg nálatok lehetek minden szünetben meg ünnepeken. - mondtam egészen nagyon halkan.
Felnevettem hirtelen.- Nem hiszem, hogy azért nélkülem olyan nehéz lenne meg enni azt a tortát.- feleltem mosolyogva.
Hm.. hirtelen nagyon sietősre vette a figurát és mikor utolértem átkaroltam a vállát és így mentünk tovább a szobánkban. - lassan tényleg olyan mintha a tesóm lenne, nem mintha bánnám -
Vissza az elejére Go down
Lavender Brown
6. évfolyamos diák
Lavender Brown


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél

Hatodévesek szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hatodévesek szobája   Hatodévesek szobája Icon_minitimeVas. 4 Nov. - 8:33

Hayley Samantha Jefrey

Nem akarok én trollt szerezni, éppen csak megjegyeztem, hogy milyen átlagos is a mai este. - gondoltam magamban. Kuncogtunk még egy sort, majd csöndben haladtunk felfelé a lépcsőn.A hirtelen beállt szünetet Hayley törte meg egy meglepő kérdéssel.
- Milyen kérdés ez? Meg akarnád törni a hagyományt? Persze hogy jöhetsz, sőt kötelező jönnöd! Különben a szüleim hiányolni fognak - jelentettem ki határozott. Számomra ez nyilvánvaló volt, anélkül is, hogy Hay állandóan felhozta volna. Nagy vonalakban ismertem a történetét, de a részletekbe sosem ment bele és ezt meg is értettem. - Különben is, mit csinálnék egyedül egy akkora tortával? - próbáltam meg elviccelni a dolgot. Nem volt kedvem egy ilyen vidám estét ilyen szomorú dologgal elrontani.
Addigra elértük a klubhelyiség bejáratát, bemondtam a jelszót és bemásztam a portré lyukon. Bent meglepődve konstatáltam, hogy korai indulásunk ellenére nem vagyunk egyedül. Törtem a fejemet, hogy hogy érhettek már fel ennyien a vacsoráról, de végül feladtam. Inkább körbekémleltem, hogy kik vannak itt és amikor megláttam Hermiónét az egyik fotelben Ginnyvel beszélgetni elindultam a hálótermeink felé. Nem mintha nem bírnék megmaradni vele egy légtérben - de főleg azért birok, mert muszáj - csak ha ő itt van lent, akkor a szobánk üres.
Határozott léptekkel vágtam át a klubhelyiségen, majd a lépcsőn hátranézve ellenőriztem, hogy Hayley követ-e.
Vissza az elejére Go down
http://www.foti.blogger.hu
Hayley Samantha Jefrey

Hayley Samantha Jefrey


Házad : Griffendél

Hatodévesek szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hatodévesek szobája   Hatodévesek szobája Icon_minitimeVas. 4 Nov. - 7:27

Lavender Brown

Éppenséggel a Halloweeni kaja maradékait fatoztam mikor Lav felrántott és elkezdtünk fel felé haladni. Kicsit furcsán néztem rá mert éppen egy finomka kis sütikét ettem. Ez a furcsa dolog meg is látszott a tekintetem hisz kérdőn nézte felé. Amikor kimondta a trollos mondatot felnevettem.
- És még is mit akarsz? Hozzunk be a suliba egy trollt?- kérdeztem nevetve.
Oké, lehet, hogy kicsit gúnyos, de azért még is. Miért most jutott eszébe a troll? Hisz már meg volt a buli mostmár nem tudunk mit kezdeni a trollal.
- Öhm... nemsokárra itt van a szünet el mehetek veletek haza mert tudod.... nincsen otthonom se családom.- mondtam szomorúan.
Próbálom elfelejteni a múltbéli sérelmeket, de valahogy nem tudom elfelejteni. És sokan mondják azt, hogy rohadt könnyű elfelejteni, de csak egyszer kívánom azt, hogy érezzék át azt amit én érzek. Felnőni úgy, hogy a szüleid meghaltak a nagyszüleid pedig lepasszoltak. Csak egyszer....
De mindegy ez most nem téma.
Vissza az elejére Go down
Lavender Brown
6. évfolyamos diák
Lavender Brown


Tartózkodási hely : Roxfort
Házad : Griffendél

Hatodévesek szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hatodévesek szobája   Hatodévesek szobája Icon_minitimeVas. 4 Nov. - 6:26

Hayley Samantha Jefrey

A nagyteremben ültem a Griffendél asztalánál és a szokásos Halloweeni vacsora utolsó morzsáit fogyasztottam. Illetve fogyasztottam volna, ha egy falat is lemegy a torkomon. Félreértés ne essék, nem aggódtam vagy voltam ideges. Sőt a mai volt talán az első este, amikor nem gondoltam a levélre, vagy egyéb bosszantó dolgokra. Éppenséggel azért nem tudtam enni, mert akárhányszor megpróbáltam a számba tömni a gyömbéres gyíkot, szemben ülő barátnőm grimaszolni kezdett. Egy darabig még próbálkoztam az evéssel, de végül inkább megadtam magam siettető szomszédomnak és a sütivel a kezemben feltápászkodtam.
Nevetve indultunk felfelé és közben átvillant az agyamon, milyen furcsa is a barátság. Először azt hiszed, hogy esélytelen, aztán mégis jól kijöttök egymással. Vagy éppen fordítva. Már éppen továbbgondoltam volna azt a magasröptű gondolatot, amikor eszembe jutott valami és megint kitört belőlem a nevetés.
- Milyen unalmas is a Halloween trollok nélkül - böktem ki Hayley kérdő pillantásaira válaszul.
Vissza az elejére Go down
http://www.foti.blogger.hu
Nymphadora Tonks
Admin/Boszorkány/Auror
Nymphadora Tonks


Tartózkodási hely : London
Házad : Hugrabug

Hatodévesek szobája Empty
TémanyitásTárgy: Hatodévesek szobája   Hatodévesek szobája Icon_minitimeKedd 10 Júl. - 5:53

.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Hatodévesek szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hatodévesek szobája   Hatodévesek szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hatodévesek szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hatodévesek szobája
» Ron szobája
» Szükség Szobája
» Ginny szobája
» Percy szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Kastély :: Belső rész :: Hetedik emelet :: Griffendél Klubhelyiség :: Lányok szobái-
Ugrás: