Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Harry Potter szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ezeket mindenképp olvasd el!
Vezetőség
Fred Weasley  Staff10
Kattints mindennap!
FRPG Top Sites - Magyarország
Akiket még nem fogadtunk el...
Ide rakom azokat, akiket valamiért még nem fogadtunk el.
Chat
A hónap karaktere
Fred Weasley  Lavhan10
A "teremtők"
Fred Weasley  Hogwarts+School+of+Witchcraft+and+Wizardry Elsősorban köszönjük J.K. Rowlingnak, hogy megteremtette nekünk ezt a világot.
Aki létrehozta a fórumot:
Nymphadora Tonks.
A hirdetésünk szövegét Lavender Brown fogalmazta!
Kiemelt társoldalak
free forum



Fred Weasley  Z5iV7

Fred Weasley  Iy8inetzk97pmgse73s7

Fred Weasley  Szjgv


Fred Weasley  35d437069ff71df9bc1e65d6e8a80893

secretofla

free forum

Roxfort Alternative



 

 Fred Weasley

Go down 
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Weasley Varázsvicc Bolt
Fred Weasley


Tartózkodási hely : London
Házad : Griffendél

Fred Weasley  Empty
TémanyitásTárgy: Fred Weasley    Fred Weasley  Icon_minitimeCsüt. 9 Aug. - 11:11

Fred Weasley  Tumblr_lk1c8tZycr1qdo3yqo1_500

Név: Fred Weasley
Becenév: Nincs, egyszerűen csak Fred.
Kor: 18
Születési idő: 1978. április 1.
Születési hely: London, Szent Mungó Varázsnyavalya- és Ragálykúráló Ispotály
Élőhely: London, Abszol út 93.
Származás: Aranyvérű, Varázsló
Anya: Molly Prewett Weasley - 47 éves
Apa: Arthur Weasley - 46 éves
Testvér: Lássuk csak...
Ginny Weasley - 15 éves
Ron Weasley - 16 éves
Percy Weasley - 20 éves
Bill Weasley - 26 éves
Charlie Weasley - 24 éves
George Weasley - 18 éves

Érdekesség: Van egy egypetéjű ikertestvérem, akivel megszólalásig hasonlítunk. Olyannyira, hogy néha még a saját anyánk is összekever minket. Egyikünk sem fejezte be Roxfortban a hetedik évfolyamot, tehát nincsenek RAVASZ szintű vizsgáim.

Iskolai házad: Anno a Griffendél ház létszámát gazdagítottam. HAJRÁ OROSZLÁN!

Pálcád: Cédrus, sárkányszívizomhúr, 11és fél hüvelyk, merev

Előtörténet: Először is megszülettem, méghozzá nem is egyedül. Hogy első vagy második voltam-e azt még anyám sem tudja. Születésemkor még egészen kicsi voltam, ikertestvéremmel George-dzsal együtt. Hamar rájöttünk, hogy nagy hasznunk van abból, hogy az utolsó szeplőig egyformák vagyunk. Hamarabb megtanultunk repülni mint járni, mely csodás fejlődéssel megkeserítettük családunk életét. Imádtunk rosszalkodni, és csínyek sokaságának alávetni a körülöttünk élőket. Kétéves korunkban megszületett testvérünk, Roncimonci, majd egy évvel később egyetlen húgunk Ginny is.
Elsőben mi voltunk az iskola kedvenc ikerpárja, és annyi felfordulást kavartunk amennyit az előző évtizedben senki. Hamar beivódtunk a köztudatba, és mindenki kedvelt minket a humorunk miatt.
Másodikban már olyan terveket szőttünk George-dzsal, amelyek forradalmasíthatnák a varázsvilágban a humor alapjait. Tervünk nem volt hiábavaló, tekintettel a mosatni állapotokra, de két tizenkét éves fiú nem sokat tudott még tenni a tervezgetésen kívül. Bekerültünk a Griffendél kviddics csapatába terelők ként.
Harmadikban megismerkedtünk Harry Potterrel, aki egy évfolyamba járt öcsénkkel Ronnal. Jövő nyáron el is látogattunk Harryhez apánk láthatatlan, repülő Fordjával. Jártunk Egyiptomban, ahol bátyánkat Billt látogattuk meg. Percy piramisba zárása sikertelennek bizonyult, viszont vicces és hasznos termékeink alapjainak beszerzésével egyre jobban haladtunk. Már szinte minden alapunk meg volt ahhoz hogy elkezdjük kifejleszteni az első termékeket. A Kviddics Világkupa Döntőn találkoztunk Ludo Bumfolttal, akinek felajánlottuk összes pénzünket egy fogadás keretében. A fogadást megnyertünk, de galleon helyett replikón arannyal fizetett nekünk. Átvertek minket, és ezt nem hagytuk annyiban. Mindaddig zaklattuk Ludo Bumroltot, mígnem Harry nekünk adta a nyereményt, amit a Trimágus Tusán szerzett meg. Ez alapozta meg jövőnket. Végképp eldöntöttük, hogy Megnyitjuk az Abszol úton a Weasley Varázsvicc Vállalatot. Összesen 3 RBF-ete szereztünk mindketten, aminek szüleink nem igazán örültek. Ezzel szemben a Viccbolt egyre jobban ment. Kifejlesztettük a maximuláns termékcsoportot, melynek részeit üzlet hiányában az iskolában árultunk, vagy bagolypostával kézbesítettünk. Tagjai voltunk a DS-nek, míg el nem hagytuk az iskolát, és megnyitottuk Abszol úti Varázsvicc boltunkat.

Jellem: Meglehetősen humoros, és barátkozó vagyok. Szeretem az extrém helyzeteket, még jobban, ha azzal hatalmas galibát is lehet csapni. Szeretem az emberekben, ha őszinték, ellenben az emberek nem szeretik ha őszinte vagyok. Gyakran hallom, hogy: "A szenvtelenségnek is van határa!" ez általában végszó szokott lenni. Könnyen megbocsátok bárkinek, sőt nem is szoktam elvárni, hogy valakinek bűntudata legyen, vagy bocsánatot kérjen. Nem várok el olyat másoktól amit én sem tennék meg. Szeretem a társaságot, és a vidám, szép lányokat. Mást megmosolyogtatni számomra felér a világ összes galleonjával, és úgy érzem ez amolyan feladatom.

Kinézet: Egész magas, 190cm vagyok. Természetesen erőteljes testalkatom van, köszönhetően kviddics-imádatomnak. Vöröses hajam van, és enyhén szeplős arcom. Másokkal aligha összetéveszthető vagyok. (Feltéve ha az a más George.) A szemem zöld színű. Kedvelem a sárkánybőrből készült holmikat, ha cipő, kabát vagy esetleg kesztyű is legyen az. Üzletvezetőhöz méltóan mindig öltönyt hordok, de természetesen az ingem általában össze vissza lóg. Ékszereket nem hordok, és az amúgy 3-4cm hosszú hajam sem szoktam összefogni. (Az Charlie stílusa.) Azt hiszem, ezek után mondanom sem kell, hogy megnyerő küldővel rendelkezem.
Vissza az elejére Go down
 
Fred Weasley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fred és George szobája
» Ronald Weasley
» Bill Weasley
» George Weasley
» Ginny Weasley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Varázslók :: Aranyvérű-
Ugrás: